Zobacz wÄ…tek - Elektryka modul RM 125
NAS Analytics TAG

Elektryka modul RM 125

Enduro, Cross
_________

Elektryka modul RM 125

Postprzez hiros2 » 2/6/2010, 20:31

Witam. Mam taki problem poniewaz od roku reperuje RMke ktora jest jakas kara za grzechy con ie naprawie to sie psuje i teraz mam taki problem ze najpierw zepsul mi sie stojan to wymienilem no to jak byla iskra to nastepnego dnia juz nie bylo bo spalil sie modul kupilem nowy sprawdzony i nie dziala... Co moze byc jeszcze przyczyna? Bo troche nie wierze swojemu mechanikowi
hiros2
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9/9/2009, 19:10


Postprzez henio12323 » 2/6/2010, 20:40

moze znowu cos z zaplonem ? bo poza modulem i iskrownikiem w elektryce nic wiecej nie ma :P co do RM tez mialem z 84 roku rmke :P i tez sie sypala jak glupia. mialem taki problem z elektryka ze jak kupilem to poprzedni wlasciciel zalozyl na druga strone zaplon tj byl obrucony o 180 stopni xD i niby iskra byla a nie palil po tygodniu meczenia sie odpalil ale padl tlok wiec wsadzilem nowy tloczek spokojnie docieralem i zatarl sie wal :P i sprzedalem bo juz dosc mialem sypania sie. bo podczas remontow z 5 razy naprawialem pompe wody bo albo puszczala wode na silnik\ albo sie wiatrak ukrecil i nie krecil xD tez mialem troche perypetii. jak nie wierzysz mechanikowi oddaj innemu zeby sprawdzil przynajmniej. albo sam posprawdzaj dokladnie kabelki co i jak leci. styki poczysc itp. iska powinna byc jak modul 100% sprawny i iskrownik dobry
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê