Zobacz wÄ…tek - motocyklista w poscigu za sprawcÄ… wypadku
NAS Analytics TAG

motocyklista w poscigu za sprawcÄ… wypadku

O wszystkim
_________

motocyklista w poscigu za sprawcÄ… wypadku

Postprzez adamof » 12/5/2010, 11:03

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,7870326,Brawurowy_poscig_w_srodku_miasta__Brawo_Seba_.html (otwórz link)
adamof
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/8/2009, 13:53
Lokalizacja: Krk


Postprzez rossavu » 12/5/2010, 11:40

Dobra akcja! Ciekawe jakim moto go gonil.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez matiuss » 12/5/2010, 11:58

I oby było coraz więcej takich ludzi którzy wykazując inicjatywę potrafią pomóc a nie tylko stać w tłumie i udawać że jego to nie dotyczy. Cieszę się ze własnie jednym z takich ludzi okazał się motocyklista. Rodzina powinna być mu wdzięczna tylko dzięki jego determinacji sprawca został ujęty. Podziwiam tak odważnych ludzi i jednocześnie gratuluje całej akcji.
matiuss
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 27/4/2008, 14:06

Postprzez Materialmord » 12/5/2010, 15:17

Nie zdziwie sie jak moto dostanie mandat, który potem z wielkim szoł telewizyjnym anulują, zeby wyszło, jacy to policjanci sa wspaniałomyślni.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez KAPELA911 » 12/5/2010, 15:50

wielkie brawa dla Ciebie za odwage i trzeźwość myślenia.
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez madcap » 12/5/2010, 16:10

żeby ktoś wlepił mu mandat, to musiałby popełnić zarejestrowane wykroczenie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez mianps » 12/5/2010, 16:47

Ludzie...nareszcie w mediach informacja o tym, że motocyklista zrobił coś dobrego na drodze !!! :)

To normalnie bezprecedensowe wydarzenie, mega pozytywne. A moto jakim on siÄ™ porusza to niebieski naked...Honda Hornet 600 na moje oko
sami zobaczcie czym śmiga:
http://www.tvn24.pl/-1,1655940,0,1,potr ... omosc.html
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.

Postprzez Vergon » 12/5/2010, 17:03

Akcja faktycznie dobra, ale zobaczcie jaka historia powstala w glowie dziadka. Motocyklista uderzyl w wozek i uciekl :/ Nie sadze, ze to zwykla pomylka starszego czlolwieka, odbija sie ta niechlubna wszechobecna opinia o motocyklistach. Szkoda, ale moze choc w minimalnym stopniu takie sytuacje zmienia podejscie ludzi.

Ciekawe czy to ktos z forum :)
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rossavu » 12/5/2010, 17:27

Vergon napisał(a):Akcja faktycznie dobra, ale zobaczcie jaka historia powstala w glowie dziadka. Motocyklista uderzyl w wozek i uciekl :/ Nie sadze, ze to zwykla pomylka starszego czlolwieka, odbija sie ta niechlubna wszechobecna opinia o motocyklistach. Szkoda, ale moze choc w minimalnym stopniu takie sytuacje zmienia podejscie ludzi.


Wczoraj koles rozbil sie na cebrze, stary dziad zamiast podleciec i mu pomoc skomentowal to tak: "Dawca sie nie pomaga".
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez bryk77 » 12/5/2010, 18:02

rossavu napisał(a):
Vergon napisał(a):Akcja faktycznie dobra, ale zobaczcie jaka historia powstala w glowie dziadka. Motocyklista uderzyl w wozek i uciekl :/ Nie sadze, ze to zwykla pomylka starszego czlolwieka, odbija sie ta niechlubna wszechobecna opinia o motocyklistach. Szkoda, ale moze choc w minimalnym stopniu takie sytuacje zmienia podejscie ludzi.


Wczoraj koles rozbil sie na cebrze, stary dziad zamiast podleciec i mu pomoc skomentowal to tak: "Dawca sie nie pomaga".


Taki ludzie sobie stereotyp wykreowali na temat motocyklistów. Wielkie brawa dla gościa, który dorwał tego pijanego sku***.

Ludzie w naszych czasach mało inicjatywy wykazują. Kilka lat temu złapałem wraz z innych przypadkowym przechodniem ćpuna okradającego nowe Q7. Gdy właściciel auta przybył na miejsce chciał go zatłuc. Dobrze, że policja tam już była.

W pracy też dwóch takich złapałem. Wczoraj dostałem telefon, że się mam na sprawę stawić jako świadek (a raczej ofiara, bo typ mnie ze śrubokrętem zaatakował).
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Vergon » 12/5/2010, 18:11

Bryk77 nie wiem czym sie zajmujesz, ale juz Ci wspolczuje, weź sie moze za składanie długopisów, będzie bezpieczniej ;)

A tak na powaznie to dobrze, ze tak to sie skonczylo, poza potrąconym wózkiem nasz bohater mogl zaliczyc czołowke zepchniety przez tego typa i juz nie byloby tak kolorowo.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Materialmord » 12/5/2010, 18:47

madcap_72 napisał(a):żeby ktoś wlepił mu mandat, to musiałby popełnić zarejestrowane wykroczenie


To w Warszawie nie ma kamer ? I na pewno gość nie wyprzedzał na ciągłej, na przejściu dla pieszych i inne kwiatki. Dla chcącego nic trudnego, a polska policja jest tworem co najmniej dziwnym.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Trener » 12/5/2010, 18:59

Dajcie spokój nie ma co dopowiadać . Przecież za takie coś nie dostanie mandatu . Policja by się ośmieszyła takim krokiem . Gość dobrze sie zachował i jest słąwny :D he
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez madcap » 12/5/2010, 19:15

Materialmord napisał(a):To w Warszawie nie ma kamer ? I na pewno gość nie wyprzedzał na ciągłej, na przejściu dla pieszych i inne kwiatki. Dla chcącego nic trudnego, a polska policja jest tworem co najmniej dziwnym.


cóż, czytać uważnie się staram
i o ile dobrze odcyfrowałem znaki informacja była publikowana przez szczecińską gazetę, co się przekłada na jakieś około 500 km różnicy....
ale co ja tam wiem...
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Materialmord » 12/5/2010, 20:13

A no tak, w Szczecinie nie ma kamer, a ludzie do sklepu CHODZÄ„ do Braniewa.

Były już takie sprawy, gdzie ludzie nagrywali Policję jak łamie przepisy i dostawali za to też mandaty, gdyż stwarzali zagrożenie. Pewnie, ze gośc postąpił słusznie, ale bardzo ciekawi mnie czy jako dowód w sprawie posłuży taśma z kamer miejskich, na której to ten motocyklista łamie przepisy.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Krzycho-cbr » 12/5/2010, 20:22

Było nawet o tym w dzisiejszym głównym wydaniu WIADOMOŚCI w TVP. Jedna z nielicznych informacji w tv, która dobrze świadczy o motocyklistach. Zwykle podają informacje, które przyczyniają się do niezbyt ciekawego obrazu motocyklistów, a tu proszę coś co może się podobać nie tylko nam. Brawo dla tego gościa.
Avatar użytkownika
Krzycho-cbr
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 15/7/2006, 14:51
Lokalizacja: Wlkp - ok Kalisza

Postprzez mianps » 12/5/2010, 20:30

Świetna postawa motocyklisty, do naśladowania i w ogóle pokazująca motocyklistów w dobrym świetle ale nie... u nas w społeczeństwie widać, że znajdzie się zawsze ktoś kto znajduje dziurę w całym...
Materialmord, weź się opanuj i zastanów się co Ty piszesz. Jakie ukaranie motocyklisty? Za to, że gonił przestępce i go złapał ?!?
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.

Postprzez gsx_750_f » 12/5/2010, 20:43

Dobra postawa kolesia , temu typowi co potrącił to dziecko to powinien jak go złapał jeszcze zasadzić kopa w jaja.
Pierwszy raz widziałem w TVn pozytywny reportaż o motocyklistach.
Pozdrawiam i szerokości
WSK125
JAWA350TS
SUZA750
RYYY6
M10
JAWA 175,63r
gsx_750_f
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 3/8/2008, 13:49
Lokalizacja: piła

Postprzez Materialmord » 12/5/2010, 21:30

mianps może jakbyś uważnie czytał, a ze zrozumieniem, to już full kozak, zauważyłbyś

Materialmord napisał(a):A no tak, w Szczecinie nie ma kamer, a ludzie do sklepu CHODZĄ do Braniewa.

Były już takie sprawy, gdzie ludzie nagrywali Policję jak łamie przepisy i dostawali za to też mandaty, gdyż stwarzali zagrożenie. Pewnie, ze gośc postąpił słusznie, ale bardzo ciekawi mnie czy jako dowód w sprawie posłuży taśma z kamer miejskich, na której to ten motocyklista łamie przepisy.


Polski wymiar sprawiedliwości potrafi ukarac ludzi, którzy nagrywają wykroczenia innych ludzi. Nie pochwalam tego, ale taki mamy kraj. Dlatego mnie ciekawi czy nagrania z kamer będa dowodem i czy obciążą motocyklistę.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez rossavu » 12/5/2010, 22:16

mianps napisał(a):Materialmord, weź się opanuj i zastanów się co Ty piszesz. Jakie ukaranie motocyklisty? Za to, że gonił przestępce i go złapał ?!?


To jest Polska... Tu sie ciezko oddycha!
Malo bylo takich sytuacji gdzie gosc stanal w kogos obronie i dostal za to wyrok?
Bo jesli ktos wyskoczy do Twojej dziewczyny, zacznie ja szarpac a Ty go pobijesz (jedno uderzenie niestety moze nie wystarczyc) to jeszcze mozesz sobie klopotow narobic.
Przypomina mi sie sytuacja z jakies polskiej wsi gdzie chory psychicznie gosc zgwalcil kobiete a pozniej atakowal ludzi siekierka - miejscowi chlopi postanowili zrobic z nim porzadek przez co zostali skazani.
I jak w podobnych przypadkach oczywiscie zostali uniewinnieni.
Ale coz... Policja moze powiedziec, ze i tak by go zlapali i ten poscig nie byl potrzebny... Niestety takie mamy realia.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê