Zobacz wątek - motor na dobry początek początek .. doradźcie prosze
NAS Analytics TAG

motor na dobry początek początek .. doradźcie prosze

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

motor na dobry początek początek .. doradźcie prosze

Postprzez hussam » 4/5/2010, 12:33

witam ! zaraz kończe 18 lat .. chce kupic motor ( poj.125 cmm ewentual. 250 cmm ((nie chce wiekszej poj.bo nie mam jeszcze wyczutego motoru)) ). wygląda to tak ze pracując w pizzeri na skuterze przejechałem koło 4 000 km. po mieście i to tyle jezeli chodzi o wczesniejsza przygode z "motorami" ( w tym przypadku to motorower .. jeszcze po wsi jeździłem sporo na junaku 400 cmm ). planuje jeździć bez prawa jazdy ;| ( tak wiec nie wsiade raczej na 600 cmm ) moje fundusze to max. 7 tys. zł. CO BYŚCIE DORADZILI na początek początek przy wadze 75 kg i 191 cm wzrostu ??

myślałem nad : honda varadero xl 125

pzdr.Janek
hussam
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/5/2010, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk


Re: motor na dobry początek początek .. doradźcie prosze

Postprzez madcap » 4/5/2010, 12:43

hussam napisał(a):witam ! zaraz kończe 18 lat .. chce kupic motor ( poj.125 cmm ewentual. 250 cmm ((nie chce wiekszej poj.bo nie mam jeszcze wyczutego motoru)) ). wygląda to tak ze pracując w pizzeri na skuterze przejechałem koło 4 000 km. po mieście i to tyle jezeli chodzi o wczesniejsza przygode z "motorami" ( w tym przypadku to motorower .. jeszcze po wsi jeździłem sporo na junaku 400 cmm ). planuje jeździć bez prawa jazdy ;| ( tak wiec nie wsiade raczej na 600 cmm ) moje fundusze to max. 7 tys. zł. CO BYŚCIE DORADZILI na początek....??


na początek doradzić można byś zrobił prawo jazdy
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez hussam » 4/5/2010, 21:34

w październiku ( wcześniej nie moge ) zapisuje sie na kat. A i B wiec spokojnie .. teraz jeszcze jedno pytanie dołącze .

motor lepiej kupić po sezonie w trakcie trwania czy na rozpoczęcie sezonu ??

pzdr.Janek
hussam
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/5/2010, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez miki1406 » 5/5/2010, 07:47

Na junaku 400ccm powiadasz... hmm... To sporo wyjaśnia... Musiałeś przykręcić do janka komara i w sumie było 400...

Człowieku, kup sobie skutera, albo jakiegoś chińskiego popylacza jak chcesz na droge i zbieraj monete... Jak ci nie zależy na drodze to walnij sobie cross'a 80-125 i ogień... Gwarantuje ci, że 125 starczy ci na długo i dostarczy niezapomnianych otarć i zlamań ;-)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê