Zobacz wÄ…tek - KTM EXC 200- nie wchodzi na wysokie obroty !
NAS Analytics TAG

KTM EXC 200- nie wchodzi na wysokie obroty !

Enduro, Cross
_________

KTM EXC 200- nie wchodzi na wysokie obroty !

Postprzez lukas90MX » 1/5/2010, 18:15

Odpaliłem dzisiaj moto bez problemu jak zawsze, jeździłem nim trochę, kilka godzin później znowu chciałem pojeździć i pojawił się problem.
Nie chce wejść na wysokie obroty. Tak jakby się dusił, jakby coś go blokowało... Od dołu idzie dobrze, ale tylko do pewnych obrotów..
Wziąłem telefon i nagrałem na szybko filmik..
Wiem, że dobrze na nim nie słychać tego, ale jak ktoś orientuje to raczej usłyszy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=fOxxiLZeYnQ (otwórz link)
Od 7. do 10. oraz ok. 35. sekundy słychać w miarę dobrze jak kończą się obroty..
Na filmiku wygląda, jakby chodził w porządku, ale jak ktoś w temacie to wie jak powinien chodzić, wkręcając się na wysokie obroty.. Tutaj brakuje z 1/3 do końca..
Więc co może być tego przyczyną ???
ProszÄ™ o pomoc :shock:
lukas90MX
Świeżak
 
Posty: 141
Dołączył(a): 28/3/2010, 20:19


Postprzez henio12323 » 1/5/2010, 19:34

nie bardzo slychac ale jest kilka przyczyn mozliwych.
po 1 ja bym zaczal od - czyszczenie filtra powietrza, czyszczenie gaznika, wymiana swiecy. najpierw wyczysc filtr odpal zobacz czy cos dalo. potem gaznik. potem swieca. stawiam na swiece bo na gazniku z dolu raczej by sie tak nie wkrecal i inaczej by przerywal - chociaz na filmiku dobrze tego nie slychac wiec kto wie. jezeli jak to poprawisz i nadal bedzie moto przerywoal moze to byc tlok albo wal. chociaz na wal moto wtedy slabo odpala i chodzi jak kosiarka :d wiec zostaje tlok :P takie sa moje opcje :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Landryss25 » 1/5/2010, 22:02

,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê