Zobacz wątek - Czy warto kupić ZX12R???? po lifcie 2002 wzwyż
NAS Analytics TAG

Czy warto kupić ZX12R???? po lifcie 2002 wzwyż

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy warto kupić ZX12R???? po lifcie 2002 wzwyż

Postprzez Radislaw » 27/4/2010, 22:15

Dobra pany już mówię w czym rzecz. Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany motocykiela. Z racji tego iż wiem że nowym nabytkiem będę musiał się cieszyć dość długi czas chciałbym się się stać posiadaczem motocykla mocniejszego który by mi się za szybko nie znudził:) Nie za bardzo kręcą mnie czyste sport( R1 i pochodne) ponieważ jak już wsiadam na motocykl to raczej po to żeby pohulać na dłuższych trasach. z drugiej strony nie bawią mnie czyste turystyki. I tak drogą dedukcji zabłysła mi w głowie lampeczka o nazwie ZX12R:) Tak zdaje sobie sprawę że trochę mocy ten motocykl ma i ze dam rade taki motocykl ogarnąć wydaje mi się zę w moim przypadku chyba jest to złoty środek: nadaje się do "szaleństwa" i do dalszej turystyki. Chciałbym się zapytać POSIADACZY tego motocykla na co nałeży zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu(interesuje mnie tylko model po lifcie). Interesuję mnie również prywatne opinie na temat jazdy tym motocyklem(spalanie, reakcja na obciążenie, serwis itp)
Zaznaczę jeszcze że nie interesuje mnie inny motocykl( coby nie doradzać mi kupna hayyy:) lub xx)
Jeżeli się powtarzam na forum to przepraszam:)
Słucham i Czekam na konkretne odp.
Radislaw
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:44


Postprzez Robson1903 » 27/4/2010, 23:22

Coś masz do XX :[ !? :P

ZX12R jutro sie dopytam i Ci strzele cały opis bo przyjaciel nią jeździ :)
A nie lepiej coś innego typu BMW K1200S ! Albo Zx14 ?
A może coś spokojniejszego FJR 1300 ?
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Avatar użytkownika
Robson1903
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 700
Dołączył(a): 15/5/2009, 11:02
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Seba_ER5 » 28/4/2010, 09:53

Zaznaczę jeszcze że nie interesuje mnie inny motocykl( coby nie doradzać mi kupna hayyy:) lub xx)


Z tego co mi mechanik mowil to pelny serwis cfo 6tys.km.[/quote]
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Smoke-rr » 28/4/2010, 18:15

Hej zagadaj do mnie na pw bądż gg Posiadam taki motocykl to Ci mogę coś o nim powiedzieć. ;)
Smoke-rr
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 13/1/2010, 19:35
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na gr