Zobacz wątek - RYKI ODWOŁANE :-/
NAS Analytics TAG

RYKI ODWOŁANE :-/

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

RYKI ODWOŁANE :-/

Postprzez Pazur » 7/9/2005, 16:52

Niestety chuj bombki strzelił i choinki nie będzie :evil:

Źli ludzie zabronili przeprowadzania imprezy, w związku z czym 11 września nic nie będzie siędziało na lotnisku.

Nie jestem upoważniony do pisania informacji o tym, ale chciałbym poinformować wszystkim o tej tragicznej wiadomości.
Avatar użytkownika
Pazur
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26/8/2005, 21:22


Postprzez Zwierzu » 7/9/2005, 16:55

Wiem że nie wolno tu przeklinac ale...
KURWA!
ehh a ja się tak szykowałem ;/
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm


Postprzez Coyot » 7/9/2005, 18:32

To jest SKANDAL>!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Richie » 7/9/2005, 18:37

Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Richie » 7/9/2005, 18:49

a teraz pytanko, policjant stwierdzil, ze 30 motocyklistow z listy zawodnikow ma sprawy w prokuraturze w zwiazku ze sprawami komunikacyjnymi

powiedzcie mi jak oni rozpoznali na podstawie fotki na kole na motocyklu ludzi i tylko jeszcze po ksywce typu Ordi? Hiszpan? poza tym bez Litwinow to wlasciwie wychodziloby ze kazdy polski zawodnik ma sprawe w sadzie...
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Yuurei » 7/9/2005, 18:51

Ale ja czegoś nie rozumiem. Skoro stołeczna drogówka wyraza zgodę (rozumiem, że nie krawężnik tylko ktoś wyższy stopniem) to taka mendoweszka z Ryk może powiedzieć "veto" i wszystko idzie w pył? To tam już nie ma jakiejś hierarchi?
I skoro mówią, że to impreza sportowa i potrzebne są licencje to jak to organizują w Bielawie. Koperta pod stołem i nagle licencja nie potrzebna?

Popieprzony mamy kraj :(
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Zwierzu » 7/9/2005, 18:58

To przechodzi ludzkie pojęcie no ale cóż chcieli abyśmy dawali na ulicach to ja się dostosuje... Po co mam jeździc na jakieś pustkowie jak tu wszyscy chcą aby dawac w miastach mi odpowiada blisko mam...
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez makus » 7/9/2005, 19:00

Tak jak napisałem na motodawcach. Czy nie dało by rady zmienić kwalifikacji imprezy z "zawodów" na "pokazy"? Wtedy nie potrzebne byłyby licencje. Coś jak cyrk. Akrobacje nie wymagają licencji...
Avatar użytkownika
makus
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/9/2005, 08:27
Lokalizacja: z ulicy

Postprzez Richie » 7/9/2005, 19:03

wszystko pewnie mozna, jak pokazuja szymany czy bielawa, ale nie z poj******** komendantem ktory na wszystko mowi tylko NIE NIE NIE i nie na 2 dni przed impreza

mi to mocno smierdzi osobiscie ten nagly dzis komunikat, zeby udupic impreze, nie wiem ktos sie przestraszyl jej sukcesu nim sie odbyla czy cos ...
Ostatnio edytowano 7/9/2005, 19:20 przez Richie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez makus » 7/9/2005, 19:08

No to nie pozostaje ic innego jak dobrze zagadać z właścicielem, wprowadzić chłopaków, a jak policja się przyrąbie to powiedzieć, że teren prywatny, ciszy nocnej nie zakłucacie, a w ogródku to sobie każdy może co chce..

W końcy co to za freestyle, jak robiony na legalu..
Avatar użytkownika
makus
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/9/2005, 08:27
Lokalizacja: z ulicy

Postprzez Richie » 7/9/2005, 19:22

makus napisał(a):No to nie pozostaje ic innego jak dobrze zagadać z właścicielem, wprowadzić chłopaków, a jak policja się przyrąbie to powiedzieć, że teren prywatny, ciszy nocnej nie zakłucacie, a w ogródku to sobie każdy może co chce..


z wlascicielem jest wszystko ok dogadane, ja wiem ze latwo ci mowic itd ale niestety w realu nie jest tak rozowo i nikt nie bedzie ryzykowal aresztowan i klocenia sie a tym bardziej wlasciciel lotniska, nie ma o czym mowic w ten sposob zalatwienie nie wchodzi juz w gre i chyba juz w zaden inny tez nie za pozno
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Kaja » 7/9/2005, 19:26

ehhh ten kraj jest popieprzony ....
biurokracja, przemądrzali urzędnicy, którzy myślą, że wszystko mogą,
ludzie bez wyobraźni i fantazji a do tego zero tolerancji!!
Jak czegoś nie rozumieją, nie znają to od razu zgnoić
jak ktoś inaczej wygląda, ma inne zainteresowania to trzeba go wyśmiać,
obgadać i przeszkodzić we wszystkim
czasami to mi normalnie już ręce opadają :/ i tracę wiarę, że kiedykolwiek się to zmieni ....
Chłopaki nic się nie martwcie, jesteśmy z Wami .... Richie Ty się trzymaj szczególnie :)
PS: a taka fajna niedziela się zapowiadała :evil:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez makus » 7/9/2005, 19:31

Nie poddawaj się, masz wszystko: zawodników, sponsorów, widzów... i wielu ludzi liczy na Ciebie. Możesz coś wymyśleć.. Pozwolenie z PZmotu by pomogło? Dzwoń do nich, może oni coś zdziałają. Dwa dni to dużo czasu. Jak w jeden dzień policja mogła podjąć decyzję to może ją w 2 zmienić. Dasz radę!
Avatar użytkownika
makus
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/9/2005, 08:27
Lokalizacja: z ulicy

Postprzez Richie » 7/9/2005, 19:36

makus napisał(a):Nie poddawaj się, masz wszystko: zawodników, sponsorów, widzów... i wielu ludzi liczy na Ciebie. Możesz coś wymyśleć.. Pozwolenie z PZmotu by pomogło? Dzwoń do nich, może oni coś zdziałają.


gdzie ty zyjesz stary? :lol: :lol: :lol: :lol: PZMOT nie wie co to freestyle i jeszcze zejdzie dluuugo nim w ogole cos sie da zrobic z nimi, a co dopiero mowic o poparciu ich hehe ty chyba przyjechales z zagranicy niedawno? :)

ostatni raz ci odpowiem - impreza jest odwolana, my nie bylismy organizatorem, tylko patronem, organizator dzis probowal z prawnikiem , telefonem itd, koniec, the end, game over, finito
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez Kaja » 7/9/2005, 19:36

ale cała sprawa jest podejrzana, nie rozumiem kompletnie czemu dopiero teraz poinformowali Was o tym. Jakaś perfidna świnia za tym stoi
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez makus » 7/9/2005, 19:41

No dobra nic już nie mówie. Koniec to koniec. Może kiedyś...
Avatar użytkownika
makus
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/9/2005, 08:27
Lokalizacja: z ulicy

Postprzez nikus » 7/9/2005, 19:55

specjalnie sie wlasnie zarejstrowalem bo jestem wqr.... ze to odwolali mialem jechac z bratem na ta impreze byla by to nasza 1 duza impreza mamy wlasnie zamiar kupic 2 motocykle w celu wlasnie takiej jazdy jednym slowem jedna wielka kicha mysle ze taka impreza musi sie odbywac moze kiedys ... a jak niepozwalaja nam jezdzic na wyznaczonym terenie to na miasto !! zlewac wszystko i jedziesz CHWDP nigdy nam policji niepomaga dlatego jezdzimy mocno po miescie takie sa moje odczucia Z M U L A .... chcialem zobaczyc nowy model gsxr-y no ale ... dobra niebede tyle pisal ... jak dla mnie poczatkujacego mottocyklowa przygode to poraszka
nikus
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/9/2005, 19:39
Lokalizacja: Poland

Postprzez Zwierzu » 7/9/2005, 19:56

Skurwysany ehh
freestyle narodził się na ulicach i widocznie tam pozostanie... sami tego chcą...
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez moto mc » 7/9/2005, 20:03

MArkus dobrze gadasz HWDP i tak będziemy jeżdzić!!!!
POZDRO NIE ŁAMCIE SIĘ TO NIE KONIEC ŚWIATA! WKRÓTCE TAKA IMPREZA NA PEWNO SIĘ ODBĘDZIE!
Stronka naszej ekipy to www.motomc.prv.pl amatorski freestyle stawianie gumy GS 500 GSX 600F GPZ 500S GSX 400E
moto mc
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6/9/2005, 19:13

Postprzez bccult » 8/9/2005, 07:10

SKANDAL!!!!!!!!!!

zapowiadala sie piekna niedziela.... odemnie sie wybierala dosc duza grupa ludzi.... a teraz dupa zbita.....
Yamaha YZF600r Thundercat | http://bikepics.com/members/kulus/
Avatar użytkownika
bccult
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7/9/2005, 17:45
Lokalizacja: Opole lubelskie

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr