Zobacz wątek - Kurtka skórzana 4sr black czy..
NAS Analytics TAG

Kurtka skórzana 4sr black czy..

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kurtka skórzana 4sr black czy..

Postprzez kasztan » 4/4/2010, 13:34

Zamierzam kupić nową kurtkę skórzaną, bo starą oddałem, tak do kwoty 1000zł. Zastanawiam się nad kurtką firmy 4sr black. Zależy mi aby kutrka była czarna bez dużych logów producenta i aby miała dobre protektory i wstawki paneli kevlarowych czy stretchowych.
W sprawie tej kurtki 4sr black mam pytanie czy ktoś jest może użytkownikiem i jakie są jego opinie, a w szczególności jak leży, czy jest ta kurtka w stylu sportowych kurtek tzn wytaliowana (takiej szukam) czy bardziej luźna na cruzera. W przyszłości także chciałbym dokupić do niej spodnie skórzane naked czy Tr1. Myślałem także o skórze RST Rift ale jak dla mnie ma za duże napisy. Czy może ktoś ma inne pomysły?
kasztan
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 13/6/2009, 18:59


Postprzez hank_m » 4/4/2010, 18:36

Sam jeżdżę w kurtce 4sr ale model "boy". Wizualnie to prawie to samo z tym, że moja ma jeszcze otworki wentylacyjne i jest tak naprawdę bardzo mocno brązowa (przez to wygląda jak czarna...ale nie jest).

Prawdę mówiąc coś co mnie przekonało do kupna to właśnie protektory - czuć, że to jest zbroja. Wiele kurtek mierzyłem (w cenie do 1000zł, ewentualnie ciut więcej) i inne protektory nie sprawiły na mnie tak dobrego wrażenia.

Tylko jedna mała uwaga co do modelu boy - ten "czarny brąz" się przeciera...w zasadzie producent twierdzi, że ma się tak dziać, bo wtedy wygląd się robi jeszcze bardziej retro. Ale trzeba uważać przy czyszczeniu muszek coby retro się plackami nie zrobiło i to zbyt szybko... W każdym razie chyba wersji "black" to nie dotyczy, ale warto się upewnić.

Z kurtek ze stretchem miałbyś jeszcze redline black titan. Nie mam pojęcia jak to się sprawuje, ale wytaliowane jest...i wygląda kozacko ;) Niestety droższa...ale jak kupisz to napisz jak się w tym jeździ :)
hank_m
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5/3/2009, 14:54


Postprzez kasztan » 5/4/2010, 12:34

Też zwróciłem na nią uwagę ze względu na dobry wynik w teście dotyczący ochraniaczy właśnie.
Na obrazkach obie kurtki tzn Boy i Black wyglądają podobnie. Czy kurtka ta jest wytaliowana czy bardziej prosta i w związku z tym luźniejsza w okolicy talii tak, że bardziej pasuje na cruisera? Sam jeżdżę nakedem i szukam bardziej sportowej, wytaliowanej i obcisłej.
Mam jeszcze pytanie dotyczące wstawek paneli kevlarowych czy stretchowych. Czy przez te wstawki przy temperaturze ok 10 st C nie będzie za mocno przechodziło zimne powietrze i przez to będzie zimno?
kasztan
Świeżak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 13/6/2009, 18:59



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê