Zobacz wątek - wlacz mozg gosciu odcinek 2
NAS Analytics TAG

wlacz mozg gosciu odcinek 2

O wszystkim
_________

wlacz mozg gosciu odcinek 2

Postprzez warjatron » 3/4/2010, 17:37

melvin wez sie odp***dol ! co cie tak boli, ze mam swoje inne niz twoje zdanie ??? nie wiele widze masz odwagi.
moim zdaniem wszyscy jestescie pozerami, tak kazdy lata na 2oo kazdego jest to pasja, kazdy woli wydac kase na paliwo niz na piwo czy jakies tam sklejane modele, a jak przychodzi co do czego to nagle kazdy z was chowa leb w piasek niczym strus, hipokryci, albo robicie cos pelna geba albo nie robicie tego wcale, ewentualnie nie stwarzajacie przynajmniej wokol siebie atmosfery wielkich znawcow tematu 2oo, nie robcie z siebie wielkich stunterow czy tez scigantow. powiedzcie poprostu, ze jezdzicie sobie grzecznie do pracy czy do szkoly na swoich pierdolotach bo nie macie kochones i tyle w temacie.
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)


Postprzez zadzior » 3/4/2010, 18:01

No właśnie to tylko forum, więc nie ma co tak tego wszystkiego przeżywać.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Re: wlacz mozg gosciu odcinek 2

Postprzez melvin » 3/4/2010, 19:17

warjatron napisał(a):melvin (...)




zdziwiłabyś się :twisted:


czy według ciebie wkurwianie bogu ducha winnych ludzi którzy być może chcą odpoczywać w swoich domach to najważniejsza rzecz w jeździe na motocyklu?

rozumiemy że niektórzy mają kompleksy i zgrywają kozaków z warshaffki yepanych cioteq no ale cóż, trzeba im to wybaczyć...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez devxx » 3/4/2010, 20:19

warjatron, jezeli wymagasz od tego forum powaznych wypowiedzi, to musze cie zmartwic, ale mozesz sie nie doczekac.
Predzej juz wchodzac na forum konkretnej marki/modelu mozna sobie normalnie pogadac.
Forum scigacz to zbitek motocyklistow, "motocyklistow", jak rowniez wspomniales pozerow, ktorzy zarejestrowali sie tu ze wzgledu na "scigacz" w nazwie, aby sobie popier*olic i na kazdy powazny temat pisac totalne bzdury. Tak bylo i to sie nie zmieni tutaj, takze szkoda nerwow na przepychanki.
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: się biorą tacy debile...?

Postprzez Koval135 » 3/4/2010, 20:37

ale fajniuchna spinka,sweetasnie :P
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Re: wlacz mozg gosciu odcinek 2

Postprzez Drifte » 3/4/2010, 20:51

warjatron napisał(a): powiedzcie poprostu, ze jezdzicie sobie grzecznie do pracy czy do szkoly na swoich pierdolotach bo nie macie kochones i tyle w temacie.


Jeżdżę sobie grzecznie do pracy na moim GSXR 1000, teraz jeszcze kupię sobie MT 01 i też będę jeździł grzecznie bo lubie i fajnie mi z tym. Nie muszę nikomu udowadniać ( jak Ty ), że jestem najszybszy, bo ja to po prostu wiem :wink:
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez elco » 3/4/2010, 20:54

Z przyczyn oczywistych temat blokuje !
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr