Zobacz wÄ…tek - Akumulator w sekundÄ™ traci moc PILNE!!!
NAS Analytics TAG

Akumulator w sekundÄ™ traci moc PILNE!!!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Akumulator w sekundÄ™ traci moc PILNE!!!

Postprzez Clicur » 2/4/2010, 22:11

Witam!
Dzisiaj postanowiłem nareszcie odpalić Kawcie. A więc podłączyłem akumulator, wcześniej sprawdziłem go i pokazało że jest pełny. Gdy chciałem odpalić moto to przekaźnik tylko bzyknął i komputer załadował się od nowa. Po tym wybryku sprawdziłem akumulator i pokazało że brakuje nagle 3Ah. Więc ponownie go naładowałem ale on dalej swoje, sprawdziłem że tylko przekręcenie kluczyka na pozycję "ON" już powoduje utratę mocy akumulatora. Czy to już akumulator ma dość, czy szukać problemu gdzie indziej? W elektryce nie było nic robione od ostatniej jazdy.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź, jeszcze jutro rano może zdążę się z tym uporać puki sklepy jakieś otwarte będą 8)
Be real for the motorcyclists there!
Clicur
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2010, 17:39
Lokalizacja: IÅ‚awa


Postprzez ziliusz » 2/4/2010, 23:43

Witam
Jesli to możliwe to pożycz od kogos aku i sprawdź, bo czy aby twoj akumulatorek nie wysłużył już swojej mocy. Jeśli przy instalce nic nie robileś to moim zdaniem problem lezy w akumulatorze. Powodzonka i pozdrowionka
Suzuki Bandit GSF 600
ziliusz
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16/5/2009, 00:12
Lokalizacja: OK


Postprzez fox| » 3/4/2010, 06:37

Albo poprostu odpal na kable od samochodu .. ;]
"Prosta droga jest dla szybkich motorów, droga z zakrętami jest dla szybkich kierowców ..."
---
F4i Sport 02r. <-
Obrazek
fox|
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 5/5/2009, 09:02
Lokalizacja: Åšwidnica

Postprzez boncki » 3/4/2010, 10:24

pewnie aku pada, ja mialem juz tak dojechane ze nawet pradu nie przyjmowal, najlepiej sprawdzic na innym aku czy bedzie to samo i wtedy bedziesz pewny, pozdro
boncki
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17/2/2010, 13:24
Lokalizacja: Pruszcz Gd

Postprzez Raczek_6 » 3/4/2010, 11:43

Akumulator do wymiany.

Możesz na próbę pożyczyć od Kolegi (jeśli się zgodzi).
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Clicur » 3/4/2010, 13:02

Dzięki za odpowiedzi, zamówiłem akumulator przez internet ponieważ w mojej mieścinie akurat takiego nie dostałem, słabsze i mocniejsze mieli... Jak już będę miał to dam znać jak się sprawuje. Lewa!
Be real for the motorcyclists there!
Clicur
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2010, 17:39
Lokalizacja: IÅ‚awa

Postprzez Clicur » 7/4/2010, 20:47

Dzisiaj doszedł akumulator. Nie powiem żeby motor jakoś bez grymasów odpalił, ale wybaczam mu ponieważ od końca września był nie odpalany. Ten post piszę w razie gdyby ktoś jeszcze miał taki problem, w moim przypadku rozwiązanie przyniósł nowy akumulator.
Be real for the motorcyclists there!
Clicur
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/3/2010, 17:39
Lokalizacja: IÅ‚awa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê