Zobacz wątek - Filmy instruktażowe jazdy na moto !
NAS Analytics TAG

Filmy instruktażowe jazdy na moto !

O wszystkim
_________

Filmy instruktażowe jazdy na moto !

Postprzez R1 » 10/2/2007, 20:59

Witam !

Jestem nowy w tej dziedzinie, nigdy nie miałem styczności z jakim kolwiek jednośladem z silnikiem mechanicznym. Ale postanowiłem zrobić prawko na motorek, ponieważ lubię prędkość i myślę że moto mi to zapewni, szczególnie R1 w której jestem zakochany. Wiele razy widziałem jak koło nosa pzrelatywała mi z prędkością światła :) to jest to, bo moje BMW z 180-cio konnym silnikiem już mi nie wystarcza. Wiem że to może dziwne kupować na pierwsze moto R1, ale spotkałem się z wieloma osobami które tak zrobiły i tego nie żałują, fakt że łatwiej się jeździ na niskich obrotach, a na wysokich to żyleta, ale pomału pomału i dojdę do wprawy ( tak mi tłumaczono).

I nie śmiejście się ze mnie, naprawdę nigdy nie miałem okazji przejechać się na jakim kolwiek motorku, nawet motrycne :oops:

Interesują mnie jakieś filmy instruktażowe, na których będzie pokazane jak się rusza z miejśca, zmienia biegi ( bo wogle niewiem co gdzie kiedy :roll: )

Bardzo proszę o pomoc !

I zapomniałem, Witam wszystkich MOTOMANIAKÓW !!!

Pozdr :lol:
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji


Postprzez harry89 » 10/2/2007, 21:09

niech mnie ktos uszczypnie :o
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin


Postprzez Genji » 10/2/2007, 21:16

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Meciek » 10/2/2007, 21:21

kolejny marzyciel - ale powodzenia stary - mysle ,ze na prawku Ci wszystko wytłumaczą.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez R1 » 10/2/2007, 21:46

za******ie, wszyscy tacy mądży... wy kiedyś też zaczynaliście nie ? (żenada) zwrócić się o pomoci usłyszeć coś takiego :/
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez mlody » 10/2/2007, 22:16

ić stont :!: :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Arek18 » 10/2/2007, 22:53

Już chyba wiadomo dlaczego chcą zmienić przepisy :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Arek18
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18/11/2006, 12:44

Postprzez nurczas » 10/2/2007, 23:08

hehe moim zdaniem jak by cie ktos przewiozl na takiej r1 poczul bys przyspieszenie i doswiadczyl predkosci jaka to cacko rozwija to kupil bys sobie komarka ja juz po zrobieniu prawka pojechalem na gielde po moj pierwszy upragniony sprzet mialem zamiar kupic gsxr 1100w myslalem sobie co to jest jechac 250 km/h pryszcz dodam tylko ze najwiekszym motocyklem jakim kiedykolwiek jezdzilem byla 125 na kursie prawa jazdy wszystko bylo pieknie znalazlem moja upragniona gsxre wlasciciel zaproponowal ze najpierw on mnie przewiezie a pozniej ja bede mogl sie sam karnac oczywiscie zgodzile sie i tak po 15 minutach koles wybil mi z glowy moje 150konne marzenie pokazal mi co to znaczy 250km/h i jak to dranstwo przyspiesza zrozymialem jaka krzywde moge sobie zrobic taka zabaweczka tak wiec po 2 tygodniacz przemyslen kupilem xj 600 diversion czego nie zaluje do dzis dodam tylko ze obecnie jezdze fzr 1000 ps nie sugeruj sie opiniami tych ktozy zaczynali od konca nie poto ktos wymyslil mniejsze pojemnosci
FZR 1000 92 r STREETFIGHTER
Avatar użytkownika
nurczas
Świeżak
 
Posty: 218
Dołączył(a): 25/12/2006, 23:52
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez robertsz » 11/2/2007, 00:14

Wybacz „R1” kolegom, ale skoro jak dobrze zrozumiałem nigdy na niczym nie śmigałeś nawet na skuterze a chcesz wsiąść na R1 to (brak mi słów w tym momencie), ale dobra na chwile zapomnę jak wielki jest to absurd i napisze tak żeby do ciebie dotarło NIE RÓB TEGO. Mówię to z troski o twoje życie i zdrowie (naprawdę) to jest bardzo zły pomysł.
Ci którzy jako pierwsze moto kupili sobie sportowego litra przeważnie już jeździli na czymś typu WSK lub simson chociaż , i większość która nadal śmiga , jeśli nawet nie miało przykrych doświadczeń to mieli sytuacje z cyklu „nie wiele brakowało” a od niewiele brakowało do tragedii są mili sekundy, a najsmutniejsze jest to że niektórzy przy 250km/h nawet nie zdają sobie sprawy że omal się nie zabili (widziałem na własne oczy ), i możesz sobie wmawiać że będziesz uważał i wogóle , ale tak naprawdę skora nie miałeś z takim sprzętem do czynienia nawet nie wiesz na co uważać i żaden film instruktażowy cię tego nie nauczy(tylko doświadczenie) , skoro 180 kM w aucie ci nie wystarcza to XJ 600 S z 5s do setki będzie jak byś się przesiadł na Lamborgini , a R1 i owszem ale po 20 tyś km.
Pozdro.. 8)

ps. a tak ogólnie to ten temat pachnie mi jakąś prowokacją :idea:
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez mar111cin » 11/2/2007, 09:29

No i po co sie chłopaki wysiliacie, on i tak wie swoje. Założył taki temat i wiedział doskonale jakie będą opinię, to nie rozumiem czego później się czepia. Gościu sam siebie oszukujesz takim sposobem.

chciałeś filmik instruktażowy? to tutaj masz jeden
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... lubi%C4%87
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez siekson » 11/2/2007, 10:28

Marcinie wyjales mi to z ust.

SKONCZMY WALKE Z WIATRAKAMI!! Nie dajmy sie wciagac w takie bezsensowne dyskusje
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kris2k » 11/2/2007, 11:21

Dajcie mu tu linka do filmiku jak koles z programu "Europa da sie lubic" rozpierdzilea widowanie na skuterku!!!
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez mezdej » 11/2/2007, 11:44

Kris zobacz najpierw co "pokazal" marcin a potem pisz :wink:
mezdej
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 148
Dołączył(a): 26/4/2006, 19:11

Postprzez R1 » 11/2/2007, 12:40

hehe... Łdnie Ładnie mi pojechaliście :D Ale wczoraj umuwiłem się z pewnym Panem z Rzeszowa co ma R1 i mnie wziął na przejażdzkę, bo było sucho. Mówić szczeże, doznania są niesamowite i napewno większe niż w aucie. Tak wbrew tego co mówicie, jeszcze bardziej mnie to podrajcowało i jeszcze bardziej jestem przekonany do zakupu R1.... Sorry, ale jestem uparty i nie przekonam się jak się nie wywale :? ale zobaczymy. Pierwsze kroki już zrobiłem, ruszyłem z miejsca i było extra ( Pod Tesco) zauważyłem że trzeba mnieć wprawną rękę, bo nawet najmniejsze ruszenie manetki gazu, powoduje przyśpieszenie...

No sorry koledzy, ale myślę że będzie OK bo jakoś mi szło. Myślałem jeszcze żeby może kupić sobie najpierw Yamahe Fazer... co wy na to ?

Pozdr 8)
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez CalibraHunter » 11/2/2007, 12:54

R1 napisał(a): Sorry, ale jestem uparty i nie przekonam się jak się nie wywale :? ale zobaczymy.


Rob jak uwazasz, ja Ci powiem na to zdanie tylko jedno - wywalilam sie bedac zaledwie PASAZEREM na dupnym skuterku o poj. nie wiekszej niz 80. Przy nic nie znaczacym upadku m.in. zerwalo mi sie nie odrastajace wiezadlo - mialam juz jedna operacje wyciecia wielu elementow z okropnie uszkodzonego kolana -a jeszcze czeka mnie druga,o wiele gorsza. Potem rok rehabilitacji "jak dobrze pojdzie". Chodze, to prawda, ale co przezylam to moje. Wiec zastanow sie czlowieku na co Ty sie rzucasz. Nie mam zamiaru Cie tu umoralniac, bo zrobisz to, co uwazasz. Ale ja juz siena wlasnej skorze przekonalam, ze wystarczy ulamek sekundy (i to nie na jakims potworze..!!),a mozna stracic nie tylko zdrowie :( Zreszta na tym forum pewnie jest wielu, ktorzy przezyli gorsze rzeczy. Powinno Ci to dac troche do zrozumienia. Naucz sie szanowac to, ze urodziles sie zdrowym fizycznie czlowiekiem. Za glupote ZAWSZE sie Moj Drogi placi - predzej czy pozniej :(
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez kravec » 11/2/2007, 12:56

R1 napisał(a):Sorry, ale jestem uparty i nie przekonam się jak się nie wywale :?



tylko zeby ta gleba nie miala tragicznych skutkow....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Kris2k » 11/2/2007, 13:25

mezdej napisał(a):Kris zobacz najpierw co "pokazal" marcin a potem pisz :wink:


Uppsss... sorki :D ...ale jak przeczytalem temat to moim pierwszym skojazeniem byl ten filmik, wiec nie patrzac co tam marcin zapodal od razu o nim napisalem.

R1... chlopie... fajnie ze masz kase na 180konne BMW i ze stac Cie na R1... ale napewno chcesz wydac tyle kasy na "zabawke" ktora Ci sie znudzi w ciagu tygodnia? ...jezeli wczesniej nie zabije?
Bo tak sobie myle, ze skoro stac Cie na takie rzeczy to chyba nie jestes w ciemie bity i z nieba Ci to nie spadlo, pewnie sie dorobiles, a to oznacza ze trzeba miec troche rozumu... myle sie?
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez R1 » 11/2/2007, 14:10

<b>patty_brawurka</B>

Powiem Ci, że jako jedyna narazie mnie zahamowałaś... Dzięki.

P.S I do tego naoglądałem się na "You Tube" wiele crash'ów z R1 i powiem że naprawdę coś w tym jest co mówicie... bo myślałem że to wszystko jest trochę prostsze, ale się chyba mylę... :?

<b> Kravec </b>

Oby :)


<b>Kris2k</B>

No fakt, nie jestem taki jak większość, że im rodzice dali i pieniędzy nie szanują, bo ja postawiłem na wykształcenie i naukę- nie żałuję... teraz mogę sobie pozwolić na kupowanie takich zabawek, bo zarobki mi na to pozwalają. Nie jestem zmuszony jeździć za granicę żeby zarobić pare zł. ( oczywiście niemam nic do tych którzy jeźdzą). Ale jedno co kocham to prędkość i R1 jednak bez doświadczenia się nie obejdzie i myślę nad zakupem czegoś słabszego, może R6 ewentualnie Yamaszke Fazer... powiedzcie co lepiej....

Pozdrawiam i sorry za moje szczeniackie myślenie, ale emocje wzięły górę...[/url]
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Kris2k » 11/2/2007, 14:15

patty... zapamietaj ta chwile. Uratowalas komus zycie :!:
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez qbas118 » 11/2/2007, 14:23

r1 na sam poczatek,hehehe no powiem ze wyobraznia dobra;] ja kupilem na poczatek zaraz po prawku 600tke i mi baaardzo odradzali ze to za duze na poczatek ,wiec nei dziwie sie takiej reakcji,przed prawkiem tez niczym nie jezdzilem i strasznie powoli sie przyzwyczajalem do predkosci... powiem ci ze kup sobie cos slabszego chociaz na pierwsze kilka tysiecy km,bo jednak to przejechane kilometry przyzwyczaja cie do predkosci... pozdro
------->> GPX 600
------>> GSXR 750 SRAD
------->> GSXR 600 K1


"moge przedawkowac zycie co prowadzi do smierci..."
qbas118
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24/12/2006, 21:14

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr