Zobacz wątek - KTM SXS 125 nie zwykły SX!!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

KTM SXS 125 nie zwykły SX!!!!!!!!!!!

Enduro, Cross
_________

KTM SXS 125 nie zwykły SX!!!!!!!!!!!

Postprzez tomson202020 » 6/3/2010, 14:54

witam.

http://www.allegro.pl/item940248263_ktm ... legro.html

Jest to profesionalna wersja sx . ponoc!!
niby lepsze zawieszenie i pare piedół w silniku.Pisałem do niego ale jako sprzedajacy to wiadomo ze jego moto jest naj naj. i tu pytanie do was bo nie wieze ze na jednym z najczesciej odwiedzanych forum nikt nie mial stycznosci z tym sprzetem czy warto wchodzic w ta rzeke. dodam ze jezdzilem i mam juz dosyc 250 4t z 2 powodów 1 to koszt utrzymania mimo krążacych opini doswiadczylem na wlasnej skorze ile to kosztuje a 2 ze zeby to jechało to trzeba nie schodzic ponizej 3/4 manetki. a 450 nie chce to nie dla mnie , za duze różnice w przyspieszeniu . i chce 2t , mysle jeszcze nad yz 125 ale oni od 3-4 lat nic nie zrobili w dobrym kierunku a katy sa ponoc w 2t lepsze . mial ktos stycznosc z tymi sprzetami
tomson202020
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6/3/2010, 14:42
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Bostorn » 6/3/2010, 16:01

ten sxs to nic innego jak typowa raceingówka
wszystko na oh i ah...

jeżeli chcesz aby cos szybkiego było jeszcze szybsze
powstaje wlasnie sxs

niczym szczególnym nie wyróżnia się od pozostałych sxów oprócz tuningowych pierdół ze stajni ktma, półki, osłona pompy sprzęgła, kierka najzwyklejsza, zawieszenie przednie ciekawie wygląda

w stanach duzo sxs lata, jak dla mnie to maszyny robione pod amerykanskie mxy,supercrossy i USA rynek

tam jeżeli cos nie jest super hiper fajne i lanserskie to nie schodzi... odpowiednik sxa tylko z lepszym wyposażeniem

a co powiesz na crki ?? maszyny tylko dla wyższej strefy, jeżeli wiesz o czym mówie. Zaden amator nie wykrzesa z niej prawdziwej mocy, w crce jest tak że albo kręcisz do konca i wtedy fruniesz, albo ledwo sie turlasz;d ale chyba jestes obcykany w temacie i powinieneś wiedziec ocb.

poszukałem poczytałem i doszedłem do wniosku że już ich nie produkują ;d sprawdzałem cpecjalnie u dilera USA gdzie pełno jest takich wynalazków i nie ma w sprzedaży modelu sxs

wydaje mi się że był to unikatowy wypust ktma w otoczce ktm power parts ( dorzucone zostało wiele pierdół tuningowych ze stajni ktma) jak wcześniej napisałem, takie limited edyszyn ;d

nic innego jak zwykly sx silnikowo po modyfikacjach w zawieszeniu, i osłonach,wydechu,troche wizual i tyle :)
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez Landryss25 » 6/3/2010, 23:19

ProszÄ™ o przeczytanie regulaminu.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê