Zobacz wątek - Chciałem sie przywitac
NAS Analytics TAG

Chciałem sie przywitac

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Chciałem sie przywitac

Postprzez kazimierzwielki » 4/2/2007, 21:04

Na wstepie moze sie przedstawie. Mam na imie Kazik i jestem z Krakowa . Pisze tutaj pierwszy raz Posiadam Honde Cb 400 i jest to moj drugi motocykl w zyciu Kupilem ja w zeszlym roku (mimo protestów zony ktora twierdzi ze cos mi sie dzieje z głowa na stare lata) Wczesniej tzn 18 lat temu mialem cezet-ke i byl to ówczas szczyt marzen chłopaka ktory mial nascie lat.Na razie motocykl stoi w garazu u brata kilkadziesiat km od mojego miejsca zamieszkania a ja tak kombinuje teraz gdzie bede parkowal w sezonie jak sie rozpocznie ? Mimo ze posiadam garaz nie mam juz miejsca na motocykl poniewaz nie miesci sie razem z samochodem kombi i tak sobie mysle czy nie dało by sie cos wykombinowac zebym mogł wykorzystac kanał garazowy do parkowania tam mojej maszyny . Chciałbym wykorzystac do tego wciagarke reczna lub elektryczna podwieszona pod sufitem na stalowym trawersie i opuszczc motocykl na zasadzie windy. W zwiazku z tym mam pytanie moze ktos robil juz taki patent lub ma pomysł jak wykorzystac kanał naprawczy do przechowywania maszyny? Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze nie bedziecie sie pukac w głowe czytajac ten tekst
kazimierzwielki
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/2/2007, 20:20


Postprzez mlody » 4/2/2007, 21:11

Jest to jakis pomysl... ale mieszkajac w Krakowie,moze porozgladaj sie czy ktos z sasiadow nie posiada motocykla,gdzies musi go przeciez trzyma
Czesto ludzie wynajmuja wspolnie garaze i tam trzymaja swoje pojazdy,dzielac koszty miedzy siebie...
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez SpeedyG » 5/2/2007, 01:04

Dzień dobry.
Panie Kazimierzu że to dobry pomysł. Sam mam kanał i planuję zamontować w garażu taki system dźwigni żeby wygospodarować więcej miejsca.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez gixxer » 5/2/2007, 04:14

Witaj Kazik zona sie nie przejmuj one zawsze maja jakies problemy zyciowe jezdzi moto ile wlezie.
gixxer
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 19/3/2006, 08:30
Lokalizacja: chicago

Postprzez Thrillco » 5/2/2007, 04:17

Witam,
W moim rodzinnym Podgórzynie miałem m.in. ogromniasty garaż na 3 samochody i dodatkowo na piętrze nad nim tej samej wielkości warsztat, w którym kiedyś dziadek potem wujkowie a na koniec ja trzymaliśmy nie samochody a motocykle. Na piętrze zaś jeden z wujków zamontował własnie taki rodzaj wciągarki na trawersie, po to by przy grubszych pracach wciągać motocykl na górę przez wycięty otwór w podłodze....czyli...jest to całkiem niezły pomysł. Skoro można wciągac na górę to i w dół mozna spuszczać.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez spazz » 5/2/2007, 11:40

pomysl moze i dobry ale czy w takich kanalach za zywczaj nie jest wilgotno? umieszczone sa pod powierzchnia ziemi i czasem zbiera sie tam woda, wilgos a jak wiadomo to troszke niedobre srodowisko dla elektroniki zamontowanej w sprzecie nie wspominajac o chromach itd.
Ostatnio edytowano 5/2/2007, 15:30 przez spazz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez silver » 5/2/2007, 13:31

Wszystko zależy od tego skąd konkretnie jesteś. Sam się ostatnio zdziwiłem ile u nas w okolicy jest garaży, w których ludzie trzymają po kilka motocykli. Koszta to ok. 50-70zł/m-c. Może warto popytać :wink:.

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bartman » 5/2/2007, 13:42

witam, witam :)
Bartman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 30/8/2006, 21:48
Lokalizacja: Krosno

Postprzez koralgol44 » 5/2/2007, 14:51

Silver napisał(a):Wszystko zależy od tego skąd konkretnie jesteś. Sam się ostatnio zdziwiłem ile u nas w okolicy jest garaży, w których ludzie trzymają po kilka motocykli. Koszta to ok. 50-70zł/m-c. Może warto popytać :wink:.

Pozdrawiam.


to moze ktos z Wrocka na psim polu trzyma?bo na pare miesiecy bym sie dolaczyl???
shl, mz etz 250, kawasaki gpz 500, honda cb500, ktm 640lc4 sm, KAWASAKI ZRX1200
Avatar użytkownika
koralgol44
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23/1/2007, 17:08
Lokalizacja: Z Wrocka



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê