Zobacz wątek - Garażowanie motocykla w sezonie - Oleśnica
NAS Analytics TAG

Garażowanie motocykla w sezonie - Oleśnica

O wszystkim
_________

Garażowanie motocykla w sezonie - Oleśnica

Postprzez BettaR » 3/2/2010, 11:54

Hejka!,
to mój drugi post na ścigaczu (pierwszy to było przywitanie :-P). Sprawa jest taka - mam motorek, ale nie mam gdzie go trzymać w sezonie. Jak na razie do wyboru mam 2 opcje : parking płatny strzeżony, lub parking osiedlowy pod blokiem. Wady i zalety: parking strzezony - niby OK, ale mam tam 15 minut na piechotę :-/ a pod blokiem trochę się boję, że rano się zdziwię. W związku z powyższym, szukam wyjścia trzeciego: miejsce w garażu, miejsce w komórce, w podziemnym parkingu... lub innym zamykanym pomieszczeniu. Być może macie inne sprawdzone sposoby na spokojny sen. Za wszelkie sugestie bedę wdzięczny! Aha lokalizacja - jak najbliżej ulicy Paderewskiego (szkoła nr 4) Oleśnica.
Z góry dziękuję!
BettaR
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2010, 11:30
Lokalizacja: Oleśnica


Postprzez Leg1oN » 3/2/2010, 12:24

dwa tematy nizej maz topic o podobnej tematyce.. na poczatek szukaj.. potem pytaj..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez BettaR » 3/2/2010, 12:30

Przeczytałem topik o którym mówisz i właśnie z tego powodu zdecydowałem sie napisać w tym dziale. Jeśli nie zauważyłeś różnicy lokalizacji to: kolego 2 topiki niżej jest z Wrocławia a ja z Oleśnicy.
Ale i tak dziękuje za cenna poradę !
BettaR
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2010, 11:30
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez Leg1oN » 3/2/2010, 12:35

odpowiedzi uzyskasz identyczne.. poza tym jakby tak kazdy co ma taki problem zakladal oddzielny temat to bysmy sie od powtarzajacych tematow nie opedzili.. dlatego wystarczylo napisac juz zalozonym temacie i podpiac sie pod niego..
ze nic z tamtego tematu nie wyniosles to juz twoja sprawa..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez BettaR » 3/2/2010, 12:47

ależ kolega zawzięty ... Zarówno formułując temat, jak i treść liczyłem po cichu na to, że znajdę tutaj ziomala z mojego pięknego miasta Oleśnicy, który wie coś o czym ja nie wiem, lub ma coś do zaoferowania... bo po to są fora. Z biegiem czasu bedę obklejał okoliczne garaże, zamieszczał ogłoszenia w lokalnej prasie itp. Teraz - forum Ścigacza. Dziękuję!
BettaR
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2010, 11:30
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez patryk83 » 3/2/2010, 13:59

Garaż podziemny fajny ale jak będzie ktoś chciał to i tak ukradnie chyba że monitorowany i ze strażnikiem:) a to w zasadzie tez nie problem.
Pod blokiem ... :D tu podziwiam ludzi którzy mogą spać spokojnie w nocy.
Parking strzeżony może faktycznie będzie strzeżony i nikt Ci tam moto nie ukradnie i lepiej przejść się 15 minut niż iść do garażu czy pod blok i się zdziwić...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê