Zobacz wÄ…tek - Problem z programami pakietu Adobe
NAS Analytics TAG

Problem z programami pakietu Adobe

O wszystkim
_________

Problem z programami pakietu Adobe

Postprzez gruby19 » 20/1/2010, 13:19

Witam.

Zakładam temat na tym forum ze wzgledu na duza liczbe uzytkownikow wiec moze ktos mial podobny przypadek albo wie jak mi pomoc:

Od ok. dwoch lat mam problem z programem Adobe Photoshop. Sprawa wyglada tak ze program zawiesza sie przy wykonywaniu nawet najprostszych operacji jak rysowanie czy zaznaczanie tekstu (nie wspominam juz o trudniejszych operacjach). Program potrafi zawiesic sie nawet nie całą minute po uruchomieniu! :/

Nie dawno zauwazylem dosc ważna zaleznosc: dzieje sie tak ze wszystkimi programami firmy Adobe!:
-Photoshop CS/CS2/CS3 - tak jak opisalem wyzej
-Premier Pro 2 - tak jak PS jednak myslalem ze dzieje sie tak ze wzgledu na wysokie wymagania sprzetowe
-Acrobat Reader 7 - po otwarciu pliku z dysku strasznie zamula komputer, a po otwarciu pliku w internecie natychmiast wiesza przegladarke
-Flash/Schockwave - Zadna przegladarka nie potrafi go plynnie otworzyc. Przegladarki wieszaja sie zarowno podczas wyswietlania gier we flashu jak i nawet wyswietlnia reklam... Korzystalem z wielu przegladarek (Chrome 3.0.2; IE6/IE7/IE8; Firefox 3.5.7; Opera 10.10) i na wszystkich problem wyglada identycznie.
Wydaje mi sie ze nie jest to przypadek ze mam problem tylko z programami tego producenta, jednak co jest tego powodem? jak sie tego pozbyc?

a tutaj dodaje raporty z mojego komputera:
[url="http://wyslijto.pl/plik/futl8rjaix"]Log programu CPU-Z[/url]- parametry mojego komputera
[url="http://wyslijto.pl/plik/nwzjitnebb"]Log programu HiJackThis[/url]
[url="http://wyslijto.pl/plik/0ddrd7jsz9"]Log programu ComboFix[/url]

pomozcie prosze bo to jest bardzo irytujace i strasznie utrudnia moja prace na komputerze.
Pozdrawiam.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo


Postprzez simonw » 20/1/2010, 13:21

coz - nie pozostaje mi nic innego jak odeslac Cie do serwisu firmowego Adobe i zadanie im pytania. Jako klient masz do tego pelne prawo, a ludzie sa mili i bardzo szybko odpisuja na maile i sa konkretni, pytaja o wersje .dll wersje .NET`u ktora masz i sadze ze po 3-4 mailach z serwisem bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie.

Klient mial kiedys podobny problem z oprogramowaniem 32 bit na platformie 64 bitowej, 2 maile zalatwily sprawe.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez gruby19 » 20/1/2010, 13:29

skad wzias te wersje .dll .NET'u ?
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez Bystry » 20/1/2010, 13:33

ew. komputerek się starzeje, jakieś wirusiki, trojanki i inne dziadostwa na kompie masz i to jest najczęstszą przyczyną ;) pogrzeb trochę anty virem ; ) sprawdź rejestr systemu, wersje .dll czy nie ma nowszych :)

http://www.dll-files.com/ tutaj masz dll.

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en tutaj ten .NET ... google nie boli na prawdÄ™ ; )
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez gruby19 » 20/1/2010, 13:48

nie za bardzo wiem co mam zrobic na tych stronach... heh...
sciagnalem ten program RegistryBooster i skanuje...
po zakonczeniu program znalazl 495 bledow rejestru i co dalej ?

czy z firma Adobe mam skontaktowac sie z poziomu ich strony? czy moge im wyslac maila po polsku ?
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez karolr » 20/1/2010, 13:49

simonw napisał(a):coz - nie pozostaje mi nic innego jak odeslac Cie do serwisu firmowego Adobe i zadanie im pytania. Jako klient masz do tego pelne prawo, a ludzie sa mili i bardzo szybko odpisuja na maile i sa konkretni, pytaja o wersje .dll wersje .NET`u ktora masz i sadze ze po 3-4 mailach z serwisem bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie.

Klient mial kiedys podobny problem z oprogramowaniem 32 bit na platformie 64 bitowej, 2 maile zalatwily sprawe.


Mail zapewne będzie wyglądał tak:
"Dzień dobry, właśnie ściągnąłem Państwa produkt z torrenta i po minucie pracy wiesza mi się, co może być przyczyną" ;)
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Bystry » 20/1/2010, 14:13

gruby19 napisał(a):nie za bardzo wiem co mam zrobic na tych stronach... heh...
sciagnalem ten program RegistryBooster i skanuje...
po zakonczeniu program znalazl 495 bledow rejestru i co dalej ?

czy z firma Adobe mam skontaktowac sie z poziomu ich strony? czy moge im wyslac maila po polsku ?


Jak nie wiesz co masz zrobić to niestety, ja też Ci nie pomogę, bo mi za to nie płacą, a jak nie wiesz co masz zrobić to sorka, ale ogarnij chodź w małym stopniu "komputer" i będziesz wiedział ; )
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez gruby19 » 20/1/2010, 14:30

Program RegistryBooster usunal 512 z 513 bledow i co dalej ?

karolr napisał(a):
Mail zapewne będzie wyglądał tak:
"Dzień dobry, właśnie ściągnąłem Państwa produkt z torrenta i po minucie pracy wiesza mi się, co może być przyczyną"

no nie z torenta. ale faktycznie program nie jest orginalny. jednak nie sadze aby to bylo przyczyna. Wczesniej nie mialem problemow z flashem w przegladarce. Bawilem sie tez programem Adobe Flash MX Pro i nie bylo zadnych problemow.
Co powinien zawierac mail do firmy Adobe? czy pisac maila mimo tego ze produkty sa sciagniete z internetu? Co robic dalej ?

p.s.
Ceny produktow firmy Adobe sa na tyle wysokie ze nie sadze aby zwykly uzytkownik mogl pozwolic sobie na ich zakup. Nie znam tez osob ktore korzystaja z orginalnych produktow... Orginalne programy kupuja tylko instytucje ktore musza to robic a nie domowi uzytkownicy wiec prosze mnie nie bić za to ;)
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez simonw » 20/1/2010, 14:51

sorki bede Cie za to bił bo jestes zlodziejem, idz pokradnij cb radia z aut na ulicy bo niczym nie roznisz sie od takiego menela złodziejaszka !
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bystry » 20/1/2010, 16:39

a chcesz Simon kupić cb radio ? :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez karolr » 20/1/2010, 16:50

myslę, że 90% tego forum mogło by pójść kraść cb radia...
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez sepo » 20/1/2010, 16:59

gruby spróbuj założyć nowy profil na swoim kompie i sprawdź czy programy nadal się przywieszają. Czyściłeś kiedyś TEMPy?
Bo jak używasz Photoshopa od 2 lat intensywnie i nigdy nie usuwałeś plików tymczasowych to nie dziwię się, że tak jest.
wejdź tu i usuń wszystko C:\Documents and Settings\twoja nazwa uzytkownika\Ustawienia lokalne\Temp
Wyczyść też przeglądarkę.
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez simonw » 20/1/2010, 18:51

chrzanienie, widac ze zle usiadl albo jest pokrojony albo nie przeszedl poprawnie aktualizacji bo jest lewy, zmienil sie juz windows zmienily sie dll ki chociazby management pamieci, doszedl UAC dla XP i kilkanascie modulow jadra a adobe sie nie aktualizowal i nie jest kompatybilny z nowymi rozszerzeniami maszyny.

Poza tym on lubi porzadne maszynki z 4-8 giga pamieci szczegolnie flash`ka i action script, jesli jadro inaczej przydziela bloki pamieci tak moze byc.

Se sformatuj komputer i strzel baranka pozniej, nauczysz sie nie krasc cudzej wlasnosci i jesli bedziesz chcial kupisz pakiet dla studentow za 1/1000000 ceny
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sepo » 20/1/2010, 20:49

E tam simon chyba za bardzo się w to zagłębiasz. Miałem taką sytuację z photoshopem w pracy... po wyczyszczeniu tempow wszystko było ok. U nas graficy maja po 3 giga pamieci i jakas daja rade a maja praktyczenei wszystko z adobe co mozliwe
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez simonw » 20/1/2010, 23:21

bez processmanagera niewiele mozna powiedziec na sucho, w sumie kasowanie tempow to najglupsze co mozna zrobic bo i tak przy starcie aplikacji nie sa ladowane tempy tylko biblioteki i pluginy , tempy sa wiazane przeca z aktualnym projektem wiec musialbys otworzyc plik zeby zaladowal (o ile ) jego smieci a ogolnie to powinien je kasowac przy zamykaniu i tez nie rosna w nieskonczonosc bo masz ustawienie ilosci poziomow undo wiec nakladaja sie co kilka klikow stare na nowe.

processmanager powiedzial by nam jakie locki i jakie pliki sa powiazane z danym procesem badz jego dzieckiem i mozna by _cokolwiek_ sensownego rzecz - tak to czysta abstrakcja.

Zreszta koniec koncow - soft nie jest legalny i juz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez madcap » 20/1/2010, 23:41

simon, nie to żebym się czepiał, ale czy nie zdarzało ci się korzystać z nielegalnego softu?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez simonw » 20/1/2010, 23:46

nie - taka moja praca miedzy innymi sprzedaz legalnego oprogramowania i tworzenie oprogramowania. Ale potwierdzam - od wejscia w zycie ustawy 1994 posiadam legalne oprogramowanie, chociaz bolalo na poczatku (kupowalem polskie gry) a pozniej w 3-4-5 osob zrzucalismy sie na giery tak drogie jak Heretic, Doom II, Christmas lemmings, pozniej pracowalem w bardzo-znanym-pismie-komputerowym gdzie zawodowo gralem wiec juz mialem niesmak, prywatnie uzywam linuxa wiec w sumie jak nie ma softu ktory chce to sobie napisze (a jest masa dostepnego) a na windowsie pracuje i zarabiam.

Jesli czegos nie ma, szukam freeware / shareware czy inne public domain, np zamiast photoshopa GimpShop czy Gimp po prostu z wtyczkami. Moze nie jest t Adobe ale jest ok i mozna zrobic wiele. Dla chcacego zyc uczciwie - na prawde sie da, dla tego nie slucham wykretow zlodziei ze kradne bo mnie nie stac.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez madcap » 20/1/2010, 23:50

szacun
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Konio » 20/1/2010, 23:52

duzo racji w tym jest
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez simonw » 21/1/2010, 00:35

btw, fajna inicjatywa Wyborczej. Sa pelne fily dvd za friko do pobrania, wypalenia, ogladania w domu - po prostu sa w nich reklamy.

Cos jak polaczenie telewizji z video-on-demand (VOD) czyli pobieracie filmy sobie z listy a one maja wszyte reklamy. Wlasnie ssiem 1.2 giga pliczek z Przeklętą

http://waszefilmy.gazeta.pl/index.php/5/PRZEKL%C4%98TA
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê