Zobacz wÄ…tek - Jesus dress up
NAS Analytics TAG

Jesus dress up

O wszystkim
_________

Jesus dress up

Postprzez Leitho » 12/1/2010, 20:46

Klik (otwórz link)
Hahaha nie wyrabiam :lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez cycu_rsko » 12/1/2010, 21:18

To jest boskie :D
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez Konio » 12/1/2010, 21:26

ciezkie 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez SHVAYA » 12/1/2010, 21:52

jak to przejsc?
Obrazek
Peugeot Vivacity -> '06 Kawasaki Ninja 250 :D:D:D
Avatar użytkownika
SHVAYA
Bywalec
 
Posty: 687
Dołączył(a): 23/11/2008, 19:52
Lokalizacja: Piła, Wlkp

Postprzez patryk83 » 12/1/2010, 21:55

Tak naprawdÄ™ to nie wiem co w tym fajnego:)
Ani to śmieszne ani jakieś wybitne.
Jak by zmienić jezusa na blond babkę to byście ubierali Barbi a to by dopiero było dziwne.
Kreci Was ubieranie faceta w babskie ciuchy ? ;p
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 12/1/2010, 22:21

Żałosne... trzeba być niezłym kretynem żeby się tym tak zachwycać.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez patryk83 » 12/1/2010, 22:24

Czester Tobie to widzę, że spodobało się bycie zbanowanym bo ewidentnie chcesz załapać kolejnego warna za obrażanie userów :> :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 12/1/2010, 22:35

Ocb ;) Swietne jest ;] Druk na twardym kartonie i postawic sobie na biurku - bezcenne.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 12/1/2010, 22:46

patryk83 napisał(a):Czester Tobie to widzę, że spodobało się bycie zbanowanym bo ewidentnie chcesz załapać kolejnego warna za obrażanie userów :> :>

Czy ja tu kogoś bezpośrednio obrażam? Napisałem jedynie co sądzę o osobach, które się tym zachwycają. A może to właśnie moje uczucia religijne zostały obrażone?
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez icid » 12/1/2010, 22:49

Niestety o katolikach można powiedzieć tyle samo dobrego co o islamistach, więc sobie daruje bo musiał bym polecieć naprawdę ostro żeby opisać co myślę.
A stronka świetna machnę se takiego na biurko :D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Invi » 12/1/2010, 22:58

BUHAHAHAHA! Ale to zabawne! Normalnie boki zrywać! Tak jak w pierwszym poście Patryka. Nie ma w tym nic szczególnego i może co najwyżej ugrać coś na emocjach wojujących ateistów :P Nie ma to jak walczyć w imię niewiary w coś :twisted:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez patryk83 » 12/1/2010, 23:09

Sorry jestem ateistą a mam na to i na cała resztę wyj... :)
Nawet z moją była chodziłem do kościoła bo chciała żebym z nią chodził chociaż wiedziała, że najczęściej myślałem co z nią zrobię jak wrócimy do pokoju...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Invi » 12/1/2010, 23:58

No ze mnie to raczej agnostyk niż ateista. Ateizm to też raczej jakaś wiara (w nieistnienie czegoś_tam).
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez simonw » 13/1/2010, 00:17

CzesterTX napisał(a):
patryk83 napisał(a):Czester Tobie to widzę, że spodobało się bycie zbanowanym bo ewidentnie chcesz załapać kolejnego warna za obrażanie userów :> :>

Czy ja tu kogoś bezpośrednio obrażam? Napisałem jedynie co sądzę o osobach, które się tym zachwycają. A może to właśnie moje uczucia religijne zostały obrażone?


Nie podkladaj sie Czester :> Sprawa wyglada tak ze nie mozna obrazic uczuc religijnych, to taki sam nonsens jak obrazenie moich uczuc hydraulicznych jak nieladnie powiem o hydrauliku - taki sam bezsens i nie majacy zadnego racjonalnego znaczenia waciak.

Uczucia Religijne Kominek (otwórz link)

Tutaj masz wyjasnienie bo Komin zrobil to juz dawno i nie chce mi sie powtarzac po prostu.

Wiara to temat do ktorego nalezy podchodzic na luzie, zapomniec o tym ze katolicy to zlodzieje jakich malo (brak podatków, nie sięga ich prawo fiskalne) i traci na nich cale spoleczenstwo i cala polska a nawet unia. Trzeba wrzucic na luz i juz - gratuluje PR`u bo w tamtym czasie bylo wiele sekt, Jezus ze swoja zaszedl calkiem daleko inne sie wykruszyly, ale z prawnego punktu widzenia to byla sekta.

A dalej - kazda religia mowi o tym samym (icid - wybacz ale dowaliles brednie) bo islam jest akurat bardzo przyjazna i niezwykle spokojna religia, z duza iloscia zakazow (chociazby spozycia alkoholu). Jesli patrzysz przez pryzmat paru wariatow to inna sprawa - badz co badz, wlasnie to jedna z religijek sklonila tych biednych ludzi do partyzanckiej walki i poswiecania zycia w obronie swojej wiary.

Zawsze jese marchewka (jakiekolwiek zycie po zyciu) zawsze jest kijek (smazenie sie w jakims tam piekle czy powrot na ziemie celem dalszego rozwoju duchowego vel reinkarnacja). Zabijac nie wolno, kochac trzeba, ukradzenie jest zle. Koniec takie sa generalne zasady wiekszosci legalnych obecnie sekt i ruchow religijnych, roznia sie szczegolami, iloscia zon, karami i obowiazkami. Nothn` special.

I wlasnie uraziliscie moje jeansowe uczucia, bo ja lubie jasne jeansy a nie niebieskie, czuje sie szykanowany i wysadze sie pod amerykanska ambasada by zwalczyc rezim niebieskich jeansow !
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez icid » 13/1/2010, 00:45

No cóż czytałem sporo o islamie, czytałem koran, Nie wiem gdzie dopatrzyłeś się tam spokoju i przyjaźni. Ja tam wyczytałem że możesz bić żonę kiedy jest nie posłuszna. Pomijam fragmenty o świętej wojnie, możesz zabić każdego innowiercę i pójdziesz za to na skróty do nieba. Możesz też w sławetnym Koranie dowiedzieć się że niewierni są nieczyści i że nie możesz mieć wśród nich przyjaciół itd. itd. Naprawdę same pokojowe spokojne założenia.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Czester » 13/1/2010, 00:49

siekson napisał(a):Znieważenie symbolu religijnego jest przestępstwem i to jest FAKT.

Otóż to!


Z całym szacunkiem Simonie ale jeżeli argumentujesz swoje zdanie wypocinami jakiegoś Kominka i uważasz je za prawdę objawioną to nie mam więcej pytań...
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez icid » 13/1/2010, 01:07

Zgadzam się po części ze wszystkimi, znieważanie symboli religijnych nie jest przyjemne dla wierzących ale sam przepis jest chory hindus może nas zaskarżyć że uraziliśmy jego uczucia religijne bo kopnęliśmy w tyłek krowę a dla niego ona jest święta. Każdy może powiedzieć że uraziliśmy jego uczucia religijne. Ale skoro mamy demokrację to mam prawo ubrać rysunkowego Jezusa w kieckę i postawić sobie na biurku. Tak samo inni mają prawo powiesić sobie obrazek nad drzwiami i się do niego modlić. Po co się kłócić, dla jednych to śmieszne dla innych nie.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez simonw » 13/1/2010, 01:18

SiekuÅ› - owszem - zgodnie z kodeksem karnym


art. 194
Kto ogranicza człowieka w przysługujących mu prawach ze względu na jego przynależność wyznaniową albo bezwyznaniowość,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
literatura
art. 195
§ 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto złośliwie przeszkadza pogrzebowi, uroczystościom lub obrzędom żałobnym.
art. 196
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


- zaznaczam - zniewazenie symbolu religijnego. Jako iz taka sprawa musi zostac rozpatrzona przez sad, wraz ze wszystkimi za i przeciw - biorac pod uwage chociazby magnesy jezusa na lodowke, fluorescencyjne (swiecace) maryje dziewice z lichenia, rozowe bidony na wode swiecona w ksztalcie MZD itp - uwazam ze zaden sad (oprocz hamerykanskiego precedensowego) nie uzna autora ragdollowej animacji za winnego, bo przeciez chodzi o poubieranie sobie jezusa.

Dodatkowo konstytucja gwarantuje rownosc wyznan wszystkich obywateli , wiec osoby nie wierzace musza byc tak samo chronione w momencie kiedy mowia ze boga nie ma, jak żydzi kiedy mowia ze jezus nie byl mesjaszem i byl falszywym prorokiem, oraz tak samo kiedy ja powiem ze zydzi zabili jezusa bo mieli taka zachcianke.

Sprawa plynna sieku ;) Zreszta jestes prawnikiem, place i wymagam by sprawiedliwosc byla po mojej stronie ;D

Znasz kolejny prawniczy joke?

prawnik po wygranej sprawie wysyla klientowi SMS - sprawiedliwosc zwyciężyła -
klient odpisal - prosze natychmiast złożyć apelację.


I tak to jest po prostu :)
Natomiast cieszy mnie zeÅ› juz papug jest, bo potrzebuje kogos pozbawionego sumienia, ludzkich uczuc, totalnie stronniczego i sprzedajnego na terenie wawy - dobijemy deal ;P


@Czester - nie argumentuje tylko napisal bym dokladnie to samo a mi sie nie chce, wiec odeslalem Cie do kominka (notabene nie jakiegos tylko obecnie dziennikarza top1 w polsce - ale to juz inna inszosc).

Wkurza mnie po prostu takie gadanie bo kazdy zamiast pomyslec najpierw mowi "ze jego uczucia religijne ...." etc, a trzeba troche luzu w kazdej sprawie. Poza tym przylaczylem sie do ruchu na rzecz likwidacji krzyzy w szkolach bo obraza to uczucia religijne moje (po cholere tam jakis typ), zydow polskiego pochodzenia (po cholere na scianie falszwy prorok), islamistow (kto to do diabla), deistow (WTF), prawoslawnych, afro-polakow z wymian miedzynarodowych.
Ostatnio edytowano 13/1/2010, 01:21 przez simonw, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 13/1/2010, 01:19

icid napisał(a):Ale skoro mamy demokrację to mam prawo ubrać rysunkowego Jezusa w kieckę i postawić sobie na biurku.

Tak, masz rację, możesz ale we własnym domu. Wystawianie takich treści publicznie jest karalne (przynajmniej w Polsce).
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez simonw » 13/1/2010, 01:22

Nie, tu sie mylisz :) Dopoki nie pale krzyza w centrum warszawy nic mi nie mozesz zrobic bo nie obrazam nikogo - a obrazenie jest wyjatkowo subiektywne. Konstytucja gwarantuje mi wolnosc wyznania i gwarantuje ze polska nie jest zwiazana z zadna religia (hehe) dla tego maja kodeks karny zmienic bo gryzie sie z konstytucja.

Nvm - zawsze moge powiedziec ze ogrzewam goscia bo mu zimno na krzyzu i nie wiem jak taka troska z mojej strony (palenie) moze byc przez ciebie odebrana jako urazenie. Kwestia ilosci kasy na papugÄ™ :D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê