Zobacz wÄ…tek - Quad 110 cc Cobra
NAS Analytics TAG

Quad 110 cc Cobra

Dla fanów czterokołowców
_________

Quad 110 cc Cobra

Postprzez Matys421 » 9/1/2010, 13:38

Witam.Chcę kupic sobie Quada 110cc.Będę nim jeździł na polnych drogach i szosie...
Przeglądałem aukcje na allegro i znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/item870042660_quad_co ... dowoz.html

Wszystko ładnie wzmacniany.Ale zapytam się czy on jest dobry i posłuzy chociaż rok lub 2?
Nie chce chinoli za 1500 zł którymi jeździ się tylko ok. tygodnia.
Nie będę jeździł nim po błocie lub po dużych górach,bo wiem,że taki sprzęt nie nadaje się do tego...
Będę nim jeździł po szosie i polnych drogach.
Dlatego pytam się was czy opłaca się go kupować?Ile on mi posłuży.
Jak coÅ› mam 12 lat :wink:
Matys421
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/1/2010, 13:26
Lokalizacja: ...


Postprzez Bostorn » 9/1/2010, 15:20

ja pierwwsze slyszÄ™


na pewno to to nie jest zaden markowiec, japoniec czy co tam jeszcze innego


nwydaje mi sie ze to zwykly chinol z kilkoma rurKAMI pod silnikiem więcej
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez KAPELA911 » 10/1/2010, 12:08

Wystarczy spojrzeć na wygląd silnika i odrazu wiadomo że to made in china. A nawet można powiedzieć że to chińska zupka robiona w Radomiu. Ja bym tego nie kupił szkoda kasy lepiej dozbieraj i kup coś konkretnego.
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez herbatkowy » 10/1/2010, 13:27

Jesli nie chcesz chinola za 1500zł, to kup chinola za 2100zł :D To jest dopiero ultimatum :) A na powaznie, odpusc sobie. Jestes jeszcze dzieciak, jak nie masz wiecej kasy na quada to poprostu sobie odpusc, na wiosce u mojej babci jakis mlodzian tez sobie kupil takiego "quada", codziennie w jedna strone jedzie az mu sie glowa trzesie, a w druga strone go prowadzi. Nie warto sobie zaprzatac glowy, to cos poprostu nie moze byc dobre, bo za 2100zł mozesz dostac porzadne kola z oponami do prawdziwego quada, to nawet dobrze go nie udaje. Szkoda pieniedzy, ktos kiedys na forum napisal ze lepiej od takiego quada kupic konsole, i faktycznie taka jest prawda. Telewizor zapewne masz, kup sobie PS3 za 1000zł, dwie gry wyscigowe i bedziesz mial wiecej zabawy, i przynajmniej krzywdy sobie nie zrobisz.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez XXBadBoy1XX » 12/1/2010, 21:06

kolego! ja mam 13 lat i też mam takiego quada od roku i nie jest to może yamaha lub ls ale jak se powymieniałem prawie , że wszystkie chińskie śrubki na coś lepszego to później quad się spisywał ale to tylko chinol i nie zawracaj se głowy no chyba , że lubisz majsterkować w garażu bo jeździsz 1 dzień a naprawiasz tydzień.Jak by co to Ci moge sprzedać mojego (identyczna jak na twoim linku)
XXBadBoy1XX
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27/9/2009, 18:48



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê