Zobacz wątek - Joke :)
NAS Analytics TAG

Joke :)

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 21/1/2007, 22:28

wole narazie sobie pomazyc i zglebic teorie i ogolne informacje i pozniej wiedizec jaki motocykll sobie kupic niz jak ty całe zycie skuterem pocinac :lol:



PS.Bylem mily a ty znowu zaczeles ;/ eh
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez pan wpierdol. » 21/1/2007, 23:48

ej outlaw nie piszcie juz nic bo ten cymbal evil nie zobaczy jak ma wczesniej pojechane od nas,a tak apropo EVIL slyszalem ze na jakims forum wczesniej cie niezle zgnoili i sie z tamtad ulotniles,ale jest gosc jeszcze gorszy od ciebie siara znasz go?na bank go znasz razem byscie mogli sie dobrac w pare i sobie dobrze robic,obaj jak ich w tv pokazali to im odbilo i mysla ze sa wsrod motocyklisto jakimis guru,kazdy motocyklista co wie o co chodzi i troche jest w tym temacie was obu osra,dwa cymbaly sie dobraly,niepozdro.SZPICER mow o sobie i twoim zdaniu ,ja i mysle ze Yarson z Dormacia tez go lubia wiec zamknij morde i nie mow za nas ok?
pan wpierdol.
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:50

Postprzez sopel » 22/1/2007, 00:52

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M348723

czytaj opis "trzeba byc na bierząco.. " ;[
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez Thrillco » 22/1/2007, 08:46

oba se dajcie na wstrzymanie a co do tej teorii...dlatego Outlaw że wielu (jak i ty) nie docenia mocy wiedzy teoretycznej to potem zony kochanków sobie musza szukać, bo je mąż nudzi swoją monotonią...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mariusz_v » 22/1/2007, 10:08

Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa ... Wylądowali... już
zbierają sie do wyjścia az tu nagle podleciało 2 Marsjan, takich
śmiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjściowe.
Amerykanie próbują wyjść ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie się
udało.
Wyszli a tam juz zebrała się większa grupka Marsjan. No wiec witają
się i pytaja :
- Czemu zaspawaliście nam drzwi wyjściowe ?
Na co Marsjanie :
- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu
Polacy byli ... koledzy zaspawali im drzwi a oni po 2 minutach juz
byli na zewnątrz ...
i jeszcze prezenty przywieźli .....
Amerykanie:
- Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ?
Marsjanin:
- Wpierdol to się nazywało czy jakoś tak, ale wszyscy dostali.
SV 650 S, ale poluję jeszcze na jakieś V8
Avatar użytkownika
mariusz_v
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 72
Dołączył(a): 10/3/2006, 16:53
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 10:35

:twisted: EVIL..trzeba cie nauczyc szacunku do kobiet..Anie zjechales..Doomarcie nawyzywales od szmat,kurew itp...w katowicach..Pamietasz Palo????kobiete...ktora nieznasz tak nawyzywac???outlawa nazwales frajerem...fajera, tez...a jak ktos na meiscie slyszy evil to smiech jest!!!! byles tu kozaz,a kilkoro z nas widzialo filmik jak gosciu ci zaj*** i ty pedalskim glosikiem mowiles cos ze nieoto chodizlo itp..... lubisz jak cie posuwaja??? to daj namiery do siebie...chcesz to sie ustawmy w neutralnym gruncie... a jak nie,to daj adres!!!!!!!!
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 10:40

evil..a co do ani,to nieznasz jej az tak dobrze jak my... poco kazdemu wrzucasz od takich i owakich jak ty nic niemozesz...masz jakies 170 i chudyyy... a co do kolumny,to chcesz jak sie spotkamy moge ci powiedziec czemu nieprzyjezdzasz,nie dlatego ze cie to nudzi;]
w2oo tez masz przesrane...ty sie pakuj i do holandii..mzoe tam sobie znajdziesz faceta:D
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 10:44

maz do zony- jedziemy na ryby,zona niee chce mi sie! albo jedziesz,albo robisz mi laske,albo sex analny..ja ide spakowac wedki,aty sie zastanow..
po chwili wraca,i pyta zony: i co wybralas?
-zrobie ci laske,kleka robi...po chwili przestaje..kochanie on jakis taki brudny jest,i smierdzi..a na t maz..EVIL tez nie chial Jechac...hehhe
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 11:00

czemu mnie obrazasz??? ja na ciebie nie napisalem nic obrazliwego... chcesZ???prosze..daj adres przyjedziemy do ciebie..one tez beda... z kaja jechales do aktowic, na kncert i na wrzucales na koma doomarci ze szmata,kurwa itp....

prosze..moze powiesz mi ze jestem frajer???? albo cos...dawaj,a ci w tedy rpzetraci ktos lapy...
pokaz wsyztkim ze kozak jestes i daj adres!!!!!!

chyba niechcesz zeby filmik ktory byl krecony w twojej pracy trafil na serwer???
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 11:07

...powiem ci jak sie spotkamy....
Dawaj Adres..jestes kozak,to daj namiary na siebie....
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez mariusz_v » 22/1/2007, 11:14

O co tutaj właściwie c`omon, nie drapcie sią dziewczyny!!!!!

Co to jest???? forum dla małolatów?????
SV 650 S, ale poluję jeszcze na jakieś V8
Avatar użytkownika
mariusz_v
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 72
Dołączył(a): 10/3/2006, 16:53
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 11:19

ania powiedizla ze ma stary nr,koma do ciebie,pozatym niehcial wyjsc na taka co bdaje nr,bez pytania... daj adres..co ze ja ci dam namiery jak itak sie nie odezwiesz!!!!

o ktorej koncyzsz jutro prace??? gdzie pracujesz??

gosciu,nieiwesz ocb,to nieprzeszkadzaj....evil jezdiz ludzia od szmat,kurew,frajerow... dasz sobie jezdzic to dawaj..my soebie nie damy..Evil... daj adres!

-olaf...ale glupie imie...:D
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 11:21

pozatym ja gho chce od ciebie dostac... i nie koma,tylko adres... albo tu sie ustawmy...jutro ci pasuje???albo dzis wieczorem..pogadamy
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 22/1/2007, 11:34

to sie przekonasz.. o ktorej konczysz..DAWAJ ADRES!!! szkoda,mi czasu na pisanie tutaj... daj adres..tylew osob obraziles,i byles chetny dac adres...to daj... moze byc na PW....tak cyz siak,jak niepodasz to w sezonie sie napewno spotkamy...
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez SpeedyG » 22/1/2007, 11:47

Na spowiedzi 17 latka:
-proszę księdza kochałam się już z chłopakiem.
-oo córko!! Piekło!!
-to na początku a potem tylko swędziało.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez pan wpierdol. » 22/1/2007, 20:27

evil ale ja juz chyba mi sie wydaje ze wyjasnialem dlaczego jestem pod innym nickiem,widocznie tak czytasz jak i glupi i chamski jestes do tego damski boxer ,yarson dobrze ci powiedzial,nie bede tu dyskutowal z toba pod swoim nickiem tylko pod tym, bo ty zaden motocyklista nie jestes dla mnie tylko cwaniaczkiem ktory potrafi przez siec komus nawtykac,ty powiedz mi tak szczeze jak ty sobie wyobrazasz nasze spotkanie?ja ci powiem jak,ja ciebie nie uderze bo by sie w calej warszawie smieli sie ze mnie ze cie uderzylem ,a ty wiesz o tym i to wykorzystujesz ublizajac tutaj kazdemu np.nazywajac mnie frajerem jak to zrobiles w czerwcu,ale powiedz co ty soba reprezentujesz?nieraz mnie widziales na oczy i dlaczego nie podszedles do mnie i tego nie powiedziales?np w 2 kolach albo na bema? non stop zes tam siedzial i nieraz zes mnie widzial(tylko ciekaw jestem dlaczego teraz ciebie tam nie widac),tchurz jestes i tyle,podajesz yarsonowi tel. do twojej pracy a po h..nam ten tel.wejde w google wpisze co potrzeba bo wiem gdzie pracujesz i sam se go skouje,a nie cwaniaka kurduplu rzniesz na forum,ja wole tu pokazac z kim forumowicze maja do czynienia niz cie skatowac a tobie plaska moge sprzedac i to wystarczy zeby cie potraktowac jak gnoja...
pan wpierdol.
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:50

Postprzez HANS » 22/1/2007, 20:40

wezcie się wkoncu zamknijcie a jak nie to wypier*alać z forum bo to juz denerwujące jest w kazdym temacie wasze kłutnie
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez SpeedyG » 22/1/2007, 20:45

właśnie, mało kogo interesują wasze tępe dyskusje.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez indus » 22/1/2007, 21:24

bijcie się :lol:
indus
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28/5/2006, 13:56
Lokalizacja: Łubnice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na gr