Zobacz wÄ…tek - Alpinestars GP Pro vs Octane vs SG-1
NAS Analytics TAG

Alpinestars GP Pro vs Octane vs SG-1

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Alpinestars GP Pro vs Octane vs SG-1

Postprzez Trop » 26/12/2009, 11:57

Witam,
Jestem zainteresowany zakupem jednego z w/w kombinezonów, proszę więc bardzo o opinię osób, które takowych kombinezonów używają/używali/testowali.
Interesuje mnie funkcjonalność powyższych w aspektach takich, jak:
1. Bezpieczeństwo
2. komfort użytkowania (w jeździe miejskiej i turystyce także; przy niskiej i wysokiej temp.; przy krótkich dystansach pieszych:), etc.)
3. podstawowe wady (jeżeli takie są)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie,
Pozdrawiam
Trop
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/12/2009, 13:58


Postprzez tomo11 » 3/1/2010, 21:50

Witam. Jak bedziesz zainteresowany to moge sprowadzic dla Ciebie SG-1 w cenie 2000zł. Brałem go juz dla 2 osób i są bardzo zadowoleni.
Nie uzywałem go osobiście wiec nie moge odpowiedziec na pytania ale jako ze to ALPIN mysle ze jest OK;]
tomo11
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9/7/2007, 00:57


Postprzez Trop » 11/1/2010, 21:08

Sg-1 mierzyłem i jest bardzo wygodny, dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Na pierwszy rzut oka nie mam też zastrzeżeń do jakości materiałów i wykonania, wszystko solidnie i dokładnie...
Octane leży niemal identycznie, równie wygodny. Właściwie różnią się jedynie innym krojem skór i przez to szyciami w innych miejscach.

GP-Pro nie było możliwości sprawdzić nawet tak pobieżnie.

Tomo dzięki za propozycję, ale jako że nikt od razu nie odpowiadał decyzja już zapadła (nieco przypadkowo) i kombi dziś do mnie dotarł.

Przy okazji jeżeli jeszcze ktoś szuka kombi dla siebie w dobrej cenie polecam przyjrzeć się także ofercie fc-moto.
Pozdrawiam
Trop
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/12/2009, 13:58



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê