Zobacz wątek - Nowy tor w okolicach Warszawy? Organizować?
NAS Analytics TAG

Nowy tor w okolicach Warszawy? Organizować?

Enduro, Cross
_________

Czy wybudować nowy tor w okolicach Warszawy dla offroadu?

Tak, chętnie skorzystam przyjeżdżając własnym sprzętem,
11
61%
Jasne, na pewno znajdą sie ludzie NIE mający sprzętu a chcący jednak spróbować błotnej jazdy na wynajętym sprzęcie,
7
39%
Reczej nie, jest kryzys i ludzie nie mają na to kasy,
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 18

Nowy tor w okolicach Warszawy? Organizować?

Postprzez skuter66 » 15/12/2009, 19:40

Koledzy, mam dylemat. Mam dostęp do gruntu, który mógłbym wynająć pod budowę nowego toru do jazdy na quad'ach, cross'ach i jeep'ach. Teren około 2ha, przepływająca malutka rzeczka, lokalizacja przy samej głównej trasie na Lublin... Ogólnie zamysł jest taki żeby udostępnić tor za drobną opłatą ludkom z własnymi sprzętami czyli m.in. Wam... lub wynająć sprzęt i dać możliwość zaszczepienia miłości do błotnistej jazdy... Co ty na to? Czy wy jako użytkownicy skorzystalibyście z tego? Pytam bo wiem, że w okolicy nie ma fajnie zorganizowanych miejsc... Tutaj moglibyście skorzystać z garażu aby coś tam pogrzebać ewentualnie, można sprzęt umyć, przyjechać z lawetą i samochód zaparkować na czas jazdy... Co wy na to?? Brać się za to czy odpuścić? Radźcie ;)
Ostatnio edytowano 28/12/2009, 11:21 przez skuter66, łącznie edytowano 2 razy
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Dzesiu10 » 15/12/2009, 19:55

ja bym odrazu przysmigał do ciebie:) umyc moto mozna zrobic co nieco tez garaz jest autko gdzie zostawic miodzio , i jak nie ma czegos w poblizu to ogolnie piekny pomysł
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez xxxMatii13 » 15/12/2009, 20:29

Bierz sie do tego jesli tylko masz mozliwosci. Chetnie bym skorzystal tylko ze jestem z malopolski. Jesli tor bedzie dobrze rozplanowany itd. to na pewno przyciagnie mnostwo ludzi a motocross w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie:)
xxxMatii13
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/4/2009, 10:07
Lokalizacja: Polska

Postprzez Hamulec » 15/12/2009, 21:11

Moim zdaniem ma to szanse powodzenia, zrób to.

" Każdy nowy pomysł uważany jest za szalony do czasu, aż nie odnieśie sukcesu"
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez skuter66 » 17/12/2009, 15:46

KOlejne rozmowy z gmina i wlascicielami gruntu... perespektywa zzaczynas ie brzyblizac...
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cztery » 17/12/2009, 16:08

Fajna sprawa, ale wiadomo, że charytatywnie tego robił nie będziesz, więc postaraj się również o sponsorów :) Jakieś duże firmy może postawią u Ciebie małe stanowisku z jakimiś rzeczami (myśle tutaj nie tylko o ciuchach ale również o częściach których pomoc, moze okazać sie nieoceniona). Pomyśl również o dobrym oznakowaniu trasy i porządnej reklamie. Wtedy twoje szanse na dobry bussines sie zwiekszaja.
pzdr & powodzenia :)
ps; moze kiedys do Ciebie wpadne, no ale z Torunia to kawałek mam :PP

edit : Warn!? o czym ty mówisz? Od czasu kiedy landryś wyleciał nie ma tu kto pilnować porządku :PP Swoją drogą troche swobody się przyda. ;))
Chłopak z pasją i marzeniami związanymi z motoryzacją :)
Avatar użytkownika
cztery
Świeżak
 
Posty: 208
Dołączył(a): 13/6/2009, 21:31

Postprzez henio12323 » 17/12/2009, 16:43

hmm raczej nikt nie przyjdzie nie postawi kiosku z częsciami <lol2> :P jedynie co to mozna jakies np reklamy postawic czy cos. to po 1. po 2 tez mam działke sporą tez chciałem zrobic sobie hopke chociażby jedną ale miasto musiało by wydac taką zgode :P a troche formalnosci jest mimo że jest to moja działka poza miastem :) następna sprawa budowa toru to ogromny koszt. trzeba miec spychacze koparki kilka wywrotek piachu ;p raczej nikt ci na to nie da ;P a tobie raczej sponsorzy nie dolozą chyba że naprawde się postarasz :P pozatym utrzymanie takiego toru jest kosztowne. my mamy jeden tor niedaleko w albertowie odbywaly się tu jedne z zawodów ogólno polskich. zawody były przed wakacjami wczesniej rok stał odłogiem praktycznie. własciciel nie miał kasy na remont. dopiero jak miały byc tam zawody organizatorzy zawodów mu odnowili tor. ale po zawodach dalej wygląda okropnie same koleiny i dziury. i tak wygląda od wakacji do dzis :P a tor jest raczej PRO torem :P niejest duzy ale techniczny i fajnie zrobiony. Gosc pozwala kazdemu jeździc po wczesniejszym telefonie. tyle że zysku z tego nie ma ;P ani kasy na remont a na torze nieremontowanym raczej nikt nie będzie chciał jeździc :D takie moje zdanie :P pomysł jak najbardziej super jestem za tylko pomysl czy się opłaca tyle kasy w to pakowac jak moze nie będzie chętnych ;D bo samemu łopata zrobic 2 -3 hopki to nie tor :P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN

Postprzez skuter66 » 19/12/2009, 15:09

Rozumiem, że warn to coć jak ban... Będzie ban to się nie dowiem czy warto robić tor ;) co do sponsorów to podejrzewam, że póki obiekt nie powstanie i nie będzie przyciągał ludzi to zapewne cięko będzie ze sponsorami. Mamy koparko spycharkę więc o sprzęta się nie martwcie mamy też około 250m3 tzw wielkiego gruzu, który posłuzy jako podstawę hopek ;) dodam, że będzie też rzeczka ;)

Zobaczymy co jeszcze koledzy napiszą. W dalszym ciągu wacham się między 1,5 ha a 4 ha... (z racji miesięcznego czynszu za dzierżawę). A co byście powiedzieli gdybym przy tym np. raz w tygodniu organizował LEGALNE wypady do lasu... dużego lasu??

A.
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bostorn » 19/12/2009, 17:54

wszystko bd ok jeżeli nagłosnisz działalnośc, i bd miał tontrakty z firmami

najlepsze imprezy wlasnie są dla firm :)

mało kto chce ot tak sobie jechac do lasu


po 2
wpierw zacznij interes i jeżeli bd sie rozkręcał powiększysz tor najwyżej ;d

ps: a na co Ci gruz na hopki??

co dasz na gruz??
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez henio12323 » 19/12/2009, 19:48

dobrze gada :P jak sie najpierw dla włąsnie jakis gruz itp a na to gline :D to będzie stabilna i mocna hopa. zalety że jest stabilna i nie rozjeździ się szybko. n0 chyba że wierzchnia warstwa wada że nie mozna jej ewentualnie przerobic w łatwy sposób :P
a co do pomysłu to cięzko powiedziec czy robic czy nie. napewno w polsce torów jest za mało ale takich z prawdziwego zdarzenia bo tor z kilku hopek jest u nas pod dostatkiem np. praktycznie w każdej wsi :P ale co to za tor ;/ tylko z kolei własnie bedziesz miał ogromne opłaty nie dosc że dzierżawa to by się przydało jakies ogrodzenie czy cos bo tak bedą ci jeździli tam na okrągło :P i raczej tabliczka zakaz wjazdu nikogo nie zrazi :P jak moi kumple jeździli na elizówce wjechali gdzies bocza dziurą :P no i dalej to trzeba miec kase nawet na zalanie paliwem sprzęt :P niby błachostka ale kilka stówek spokojnie leci. dalej glina transport sam materiał wszystko kosztuje. no i jak zainwestujesz mozesz nie miec klientów. nie kazdemu moze na ręke tamten rejon :P ale moze się okazac hit :P także wiąże sięta inwestycja z duzym ryzykiem. i sporym wkładem na poczatku
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN

Postprzez Duriv » 20/12/2009, 13:24

Ja mogę być modem :lol:

BTW Tor jest świetnym pomysłem, z Lublina do WWy daleko nie jest, więc i ja bym wpadał często ;)
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez skuter66 » 26/12/2009, 17:04

Wszystko ma cie ku dobremu ;) Od nowego roku uderzamy do zaznajomionych juz nam firm i bedziemy probowali cos podzialac ;) Chyba jednak polecimy po calosci czyli 4 ha ;) A to juz jest sporo z tego co wiem ;) Hopy beda stabilne i nie beda sie rozlatywac po piecu przejazdach ;) To akurat Wam gwarantuję. Jeśli macie jakieś sugestie co jeszcze powinno się na naszym ogrodzonym, oświetlonym torze znaleść walcie śmaiło ;) Może macie jakiś pomysł na nazwę? Dla dobrego autora gwarantuję karnet wjazdowy gratis ;)
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cztery » 26/12/2009, 17:16

Mega fajnie ;D Kurrrczeee szkoda, że tak daleko odemnie ;( Zrób coś w kuj-pom ! ;D A czy ten tor w całości będzie oświetlany :> ?? Bo jak to tak to już w ogóle magia. W nocy śmigać sobie wtedy to dopiero jest fajnieee !
POWODZENIA ŻYCZE Z CAŁEGO SERCA :)
Chłopak z pasją i marzeniami związanymi z motoryzacją :)
Avatar użytkownika
cztery
Świeżak
 
Posty: 208
Dołączył(a): 13/6/2009, 21:31

Postprzez Darek-__ » 26/12/2009, 17:52

może jakiś warsztat w którym można by naprawić jakieś usterki. Tylko czy nikt takiego warsztatu nie okradnie.
Pozdrawiam
Darek-__
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1/12/2009, 20:51

Postprzez Dzesiu10 » 26/12/2009, 18:06

może jak już lecieć po całości to załóżmy wynajmować auta do przywozu motocykli badz przyczepki lub sami jechac do klienta wziac jego maszyne z nim przywiezc na tor a potem odwiezc? to rozwiązało by problemy ludzi którzy nie musieli by na nielegalu fullami prze lasy dojezdzac :)
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez skuter66 » 27/12/2009, 11:32

Kochani aby rozwiać wasze wątpliwości, kosztorys przewiduje zrobienia warsztatu wraz z narzędziami do udostępnienia użytkownikom toru. Tor będzie oczywiście w 100 % oświetlony i jeśli będą chętni do jazdy to tor będzie czynny również w nocy. Dzesiu10 dla twojej wiadomości - przewóz moto oraz quadów również będzie w naszym wachlarzu usług ;)
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arti16 » 27/12/2009, 21:28

Nie zapomnijcie jeszcze o jakiejś małej myjni bo na pewno będzie potrzebna i do tego może jakieś stoisko przy warsztacie z płynami, olejami itp. i jeszcze jakieś miejsce na ognisko czy coś takiego, :D
arti16
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 25/5/2008, 11:04

Postprzez skuter66 » 28/12/2009, 11:06

Do dyspozycji będzie myjka ciśnieniowa zwana karcherem ;) Ognicho to podstawa ;) Tak samo jak grillek ;) Płyny i oleje - uwzględnimy ;)
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Killaz » 2/1/2010, 18:56

Przydałaby się jeszcze dostęp do morza Śródziemnego, ew. przynajmniej basen. No i moglibyście rozdawać nowe KTMy i TM Racing'i :D

A tak na poważnie, mieszkam 50 km od Wawy, jeśli kupię crossa chętnie przyjadę poskakać, u mnie jest także tor, ale niestety, zaniedbany, aktualnie wręcz dziki, ale no cóż, dobre i to.
Killaz
Świeżak
 
Posty: 206
Dołączył(a): 13/8/2009, 00:23

Postprzez skuter66 » 9/1/2010, 11:53

U nas bedzie pelna organizacja i ZAWSZE ktoś na torze będzie. Do Admina: Dlaczego dostałem ostrzeżenie?

Admina o to pytać nie musisz, wystarczy moderatora. Szczegóły o tym za co dostałeś warna znajdziesz w jego treści. Landryśś
Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...
skuter66
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20/4/2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona


Powrót do Offroad



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr