Zobacz wÄ…tek - Augustyn Motocykle - Dealer Honda,...
NAS Analytics TAG

Augustyn Motocykle - Dealer Honda,...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Augustyn Motocykle - Dealer Honda,...

Postprzez Åšcigacz » 12/11/2007, 00:24

Dyskusja na temat: Augustyn Motocykle - Dealer Honda, KTM, Keeway
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Augustyn Motocykle - Dealer Honda, KTM, Keeway
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 12/11/2007, 00:24

Oby więcej takich salonów. To dobrze, że motocykle odchodzą o pokątnej sprzedaży garażowej na rzecz - co prawda wielomarkowych ale - profesjonalnych salonów. To na pewno przyciągnie Klientów!<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/11/2007, 16:46

Czy ktoś korzystał już z ich serwisu?<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2008, 14:50

Komentatorzy napisał(a):Czy ktoś korzystał już z ich serwisu?<br><hr>Paweł <br>
ja korzystam i póki co jestem zadowolony. może niedługo odbiorę maszynę okaże się czy warto było tyle czekać :)<br><hr>Nieto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2009, 09:28

serwis do bani zaprowadziłem skuter bo ciężko palił po 67 dniach nie mogłem sie go doprosić zapłaciłem 800 zł za naprawe a po odebraniu fakt chodził ale niedługo w serwisie stwierdzili że to stary skuter i gwarancij nie dają na naprawe a pozatym obudowy były połamane a zerwany gwint na wale i założona nakrętka ze zwykłym gwintem podsumowała ich profesjonalizm nie wiem czy dla nich robić skuter troche starszy to chańba czy poprostu mnie olali na dzień dziśiejszy rozebrałem taki sam skuter zajeło to pół dnia a po niedzieli myśle że kupno części ok.2do3 dni i dzień składania więc jak dlamnie więcej mnie tam niezobaczą<br><hr>mich
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/11/2009, 15:09

Komentatorzy napisał(a):serwis do bani zaprowadziłem skuter bo ciężko palił po 67 dniach nie mogłem sie go doprosić zapłaciłem 800 zł za naprawe a po odebraniu fakt chodził ale niedługo w serwisie stwierdzili że to stary skuter i gwarancij nie dają na naprawe a pozatym obudowy były połamane a zerwany gwint na wale i założona nakrętka ze zwykłym gwintem podsumowała ich profesjonalizm nie wiem czy dla nich robić skuter troche starszy to chańba czy poprostu mnie olali na dzień dziśiejszy rozebrałem taki sam skuter zajeło to pół dnia a po niedzieli myśle że kupno części ok.2do3 dni i dzień składania więc jak dlamnie więcej mnie tam niezobaczą<br><hr>mich<br>
Co Ty opowiadasz, serwisant zna się na rzeczy i żadnej lipy nie odwala. Serwisuje u niego motocykl jak i inni znajomi i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Wcześniej korzystałem z usług innych mechaników w Radomiu jak i okolicach i wypadają bardzo słabo w porównaniu z Hondą.
<br><hr>marcin k.- R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2009, 08:15

Komentatorzy napisał(a):serwis do bani zaprowadziłem skuter bo ciężko palił po 67 dniach nie mogłem sie go doprosić zapłaciłem 800 zł za naprawe a po odebraniu fakt chodził ale niedługo w serwisie stwierdzili że to stary skuter i gwarancij nie dają na naprawe a pozatym obudowy były połamane a zerwany gwint na wale i założona nakrętka ze zwykłym gwintem podsumowała ich profesjonalizm nie wiem czy dla nich robić skuter troche starszy to chańba czy poprostu mnie olali na dzień dziśiejszy rozebrałem taki sam skuter zajeło to pół dnia a po niedzieli myśle że kupno części ok.2do3 dni i dzień składania więc jak dlamnie więcej mnie tam niezobaczą<br><hr>mich<br>
Faceciku na skuterku......najpierw zaprowadzasz skuterek do chlopskiego mechanika , ktory siekierÄ… Ci go naprawia a jak nie da rady jedziesz do serwisu. To czego oczekujesz????
Ja zaprowadzam swoj motocykl regularnie na przeglady i serwis do Rarusia(u Augustyna) i jestem zadowolony...a poprzednio bylem w dwoch innych warsztatach m.in na glinicach i nic nie zrobili- nawet oleju nie nalali tyle ile trzeba a lancuch tak mi napieli ze zebatka az piszczala przy ruszaniu...
Wg mnie serwis Augustyna jest ok.POZDRAWIAM<br><hr>CBR,
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2009, 17:50

Pozostawiłem moją CBR 900 RR na kpl. przegląd (napęd, reg. gaźników itp). Rewelacja !!! Chłopaki mają pojęcie o robocie. Do tego można negocjować jeśli chodzi o koszt naprawy. Obsługa przemiła,szybka i solidna. Oby tak dalej dla mnie 5<br><hr>Rafał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez firefox » 2/4/2011, 10:15

W mojej ocenie nie szanuja klienta, bylem u nich dwa razy w sobote (maja otwarte bodajze od 10 do 14). Raz bylem 13:30 i nikogow ogole nie bylo a dzis bylem o 10:30 i dostalem informacje ze zamkniete. Przez szybe zbyt bogategp asortymentu nie maja, wiec w mojej ocenie tragedia.
firefox
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/4/2011, 10:12



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê