Zobacz wÄ…tek - Joke :)
NAS Analytics TAG

Joke :)

O wszystkim
_________

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 20:29

:roll:

niebron evila!!! chyba ze chcesz byc postrzegany jak on..chociaz nie jestes z wawy...:)
ale PRAWDA... ale zbey sie przyznal..a on sie wypieral,ze to wina opon,zawieszenia...
pozatym na miescie mowia o tym calym evilu ze mocny w gebie jest, i tyle co moze to menelowi w bramie z polykiem obciagnac...tak o nim slyszalem...:D bo ma jakies 160 i chudziutki... :D to faktycznie tylko tyle moze...
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10


Postprzez pan wpierdol. » 19/1/2007, 20:31

thrillco co ty tak sie mu podlizujesz przeciez to cymbal do dymania,w calej wawie ma przejebane,evil a dlaczego sie nie pokazujesz pod kolumna ,ciulu!!!!
Ostatnio edytowano 19/1/2007, 21:06 przez pan wpierdol., Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
pan wpierdol.
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:50

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 20:32

:D aha evil.. czemu sie pod Kolumnya nie pokazujesz??? czyzby ludzie ktorzy mysleli ze naprawde jestes wporzo przejrzeli jaki jestes,ze za plecami im dupe obrabiasz????


trillico-nie bron go..w siwecie 2oo w wawie czesto slysze evil,to evil tamto... gosc ma naprawde niezle rpzejebane... w Twojej wsi evil Zyrardow tez cie scigaja ze w wawie wynajmujesz:)?
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 20:32

Kiedy Evil zgrywał sie na miszcza?? Przecież 90% tego forum nawet nie wie że evil to evil ten z posen ringu.

Qrde loodziki..nie bronie go...tylko wam mówię, że coś źle czytacie/rozumiecie. A brudów evila to już chyba na publiku w ogóle prać nie trzeba...komu to potrzebne? Kazdy ma jakieś grzeszki na sumieniu...ale mnie to aqrat zgrzewa.
Ostatnio edytowano 19/1/2007, 20:36 przez Thrillco, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 20:38

O kolumnie to różne już rzeczy i tematy krażą...zwykle raczej negatywne...evila..znam po chińsku czyli jakotako...kiedyś mnie draznił ale...co było a nie jest...z każdym można pogadać...prawda?
yyyp...gdzie znikł post na który odpisywałem??
Ostatnio edytowano 19/1/2007, 20:39 przez Thrillco, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 20:39

trillico... ale evil sam o sobie mowil do kogos ze jest taki i taki..i temu komus mozna zaufac!!!! znasz go osobiscie,czy tylko z forum,albo z poznania???

kolumna??? miejsce spotkan motocyklistow z wawy...takich naprawde w porzadku:P i dlatego evila tam niewidac,tylko slychac o nim...
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez pan wpierdol. » 19/1/2007, 20:42

i evil zacznij w koncu normalnie zyc z ludzmi,bo jak tak bedziesz z nimi postepoewal to kazdy cie odda,masz ty wogole jakis kumpli ?niedlugo bedziesz sie bal wsiasc do pociagu relacji warszawa zyrardow,taxowka bedziesz jezdzil,ciulu!
pan wpierdol.
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:50

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 20:47

hmmm...luuuuuzik loodzie...jedziecie po evilu że wyzywa itp. pan wpierdol...poczynając od ksywy a kończąc na ostatnim słowie Twojego posta...co sam robisz? To jest bez sensu. Tym bardziej, że...jak na razie jestem neutralny. Nie znam evila bardzo dobrze ale tez nie słyszałem o nim jakiś negatywnych skrajnie opini...za to was nie znam a..przypominacie mi coś...kazdy ma swoich wrogów i przyjaciół i wrogowie beda sobie wtórować...skoro do Yarsona błyskawicznie dołącza pan wpierdol..coś musi być na rzeczy z tym wtórowaniem...wiem bo tu mnie tez niektórzy nie lubią...ale ze sobą trzymają mocną sztamę...i pewnie mi jescze gdzieś dupsko obrabiają..i co z tego...to świadczy o nich...nie o mnie.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 20:53

ehc gosciu... gwarantuje ci ze pan wpirdol taki nie jest... ja tez ci dupy nie obrabiam..a evilek,dla ciebie jest ok,bo.. dopiero go poznasz:D

pan wpierol,ma powod..mzoe dlatego ze evilek nazwal go frajerem i inne???
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 21:13

o kim nim?? Outlaw..Thrillco...tylko Thrillco albo włącze sobie na ciebie opcje ignoruj..mam taką w głowie...:P
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 21:15

:shock: mowisz ze neutralny jestes.... a niepowinienes....

chociazby dlategoze publicznie..na forum Evil obrazil kogos-kogo nawet na oczy nie widzial,nie zna..napisal ze Frajer.... chyba starczy!!!!!!


:?
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Thrillco » 19/1/2007, 21:30

no i mamy tu zapowiedź coraz ciekawszych sezonów w przyszłości...już widze ten news w TVN -"w tym roku motocykliści mają nową rozrywke, już nie straszą dzieci w piaskownicy ani babć na pasach. jeżdżą teraz na zloty i inne masowe, organizowane przez siebie i dla siebie imprezy by się bić"...nie ma to jak opinia motocyklisty i kibola w jednym...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Grubas » 19/1/2007, 21:34

Looodziska, dajcie Se luz i siana.
Evil jaki jest każdy widzi (pardon czyta), ale czÄ™sto fajnie to czytać. Nudno by byÅ‚o bez takiego herbatnika. Nie każdy tak może – nie każdy tak umie. Z resztÄ… jak zazdroÅ›cicie to kliknijcie na górze w użytkownicy (memberlist.php ) i zobaczcie kiedy siÄ™ evil przyÅ‚Ä…czyÅ‚ i wszystko bÄ™dzie wiadomo.
A co do spotkanka to może nie pod kolumną, bo tam motocykle mogą służyć do oglądania, a u mnie w mieście.
ProponujÄ™ niedÅ‚ugo odÅ›wieżyć temat viewtopic.php?t=84 , wypić browarka, zÅ‚agodzić obyczaje…. itd. Nie wiem czy bÄ™dÄ™ jeździÅ‚ (ciuchy), ale na pewno przyjadÄ™.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Yarson » 19/1/2007, 21:34

co ty marudzisz... czmeu sie za nim wstawiasz??? clzowieku...nazwal kogos bez podstaw Frajerem,bal sie znim ustawic, i jak juz sie spotkali "przypadkiem" to niewiedzial co powiedziec...;] zkim ty trzymasz sztame :D
dorwie go na zlocie to trudno...jak sie dowiedza co zrobil,to jeszce oni mu dopierdola... :shock:

..ztym ze ten ktos raczej sie nie pokaze juz na takiej masowce...
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê