Zobacz wÄ…tek - Union Moto Al. Krakowskie Warszawa
NAS Analytics TAG

Union Moto Al. Krakowskie Warszawa

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Union Moto Al. Krakowskie Warszawa

Postprzez sebek1981 » 17/6/2009, 09:53

witam

zamierzam kupić nowe moto suzuki gsr w firmie UNION MOTO, czy może ktoś z was miał jakieś doświadczenia z tą firmą?
poszukuje opinii na temat firmy a także jak jest z gwarancją na moto zakupione u importera a nie w polskim salonie

dziękuję i pozdrawiam
seba[/b]
sebek1981
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/6/2009, 00:15
Lokalizacja: warszawa


Firma UnionMoto Aleja Krakowska, Warszawa

Postprzez fjr_2008 » 24/9/2009, 19:27

Znam ich. To kompetentni i rzetelni ludzie. W grudniu 2008 kupiłem u nich moją FJR. Przyjechała w ciągu tygodnia. Nie wymagali zaliczki. Model był nowy (2009) więc trochę sią przewlekło z homologacją, bo oficjalny importer miał jeszcze stare egzemplarze i nie zgłosił nowego modelu do ITS. Ale miękki dowód jest całkiem skuteczny. Sprawa rozwiązała się z nadejściem wiosny i zakończeniem procedury homologacyjnej w marcu 2009. W rozliczeniu wzięli mój dotychczasowy motocykl, więc zapłacić trzeba było tylko różnicę. Jestem zadowolony ze sposobu przeprowadzenia transakcji i z kontaktu z nimi. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę.
fjr_2008
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/9/2009, 19:02
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez grasss » 13/10/2009, 15:58

Mój znajomy także jest ich klientem, i nie narzekał. Jest nawet bardzo zadowolony. Też kupował bez zaliczek.
Yamaha YZF 600 R6
Z tym bawie się na codzień: klimatyzacja warszawa (otwórz link)
klimatyzacja (otwórz link)
grasss
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1/6/2009, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zoltar » 2/11/2009, 19:18

Ciekawe,
bo ja wpłaciłem zaliczkę na nowe moto i właśnie mija 4ty tydzień czekania, od 2 tygodni brak kontaktu telefonicznego. Sporadycznie ktoś odbiera w salonie i zawsze tłumaczy tak samo że ktoś się dzisiaj skontaktuje...
Czy to na pewno sprawdzona firma ? Ja zaczynam się martwić o moje pieniądze. Nie mam żadnej informacji kiedy i czy w ogóle motocykl będzie.
zoltar
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 9/6/2007, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lothar » 29/12/2009, 16:07

I jak się sprawa potoczyła? Bo wisi twój post już długo i psuje im opinie.
lothar
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 19/5/2009, 21:02

Postprzez zoltar » 29/12/2009, 16:34

no więc potoczyła się tak że... czekam nadal. komórka nie działa od 2 miesięcy, a na maile już od 2 tygodni nie dostaję żadnej odpowiedzi. Ostatnio tylko przeczytałem że są strasznie zajęci zamówieniami na nowy rok a mój motocykl niestety znowu nie dojechał.
Rozumiem teraz święta, ale jak na razie czuje się totalnie olany.
Zażądałem zwrotu pieniędzy. Ale pewnie mój mail zostanie odczytany już w nowym roku. Więc czekam nadal.
I niech to im psuje opinie bo nawet jeżeli jestem wyjątkowym przypadkiem, i faktycznie jest problem z załatwieniem motocykla dla mnie, to jednak sposób w jaki jestem traktowany jest oburzający.
Moje odczucie jest takie że boją się powiedzieć w prost że nie mogą załatwić i muszę czekać a zamiast tego ściemniają licząc na szczęście że jednak im się uda i zarobią.
Zresztą, co tu dużo pisać. Spróbuj dodzwonić się na jakikolwiek numer podany na otomoto.
zoltar
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 9/6/2007, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mave » 9/5/2010, 21:07

Witam, przy okazji zakupu motocykla w Union Moto zapytałem jak sie sprawa potoczyła (powyższy post), co mnie zdziwiło to nie wyparli sie że miała miejsce taka sytuacja dotyczyło to zakupu motocykla BMW (podobno) - info. już u nich moto tej marki nie kupicie, podobno poślizg w czasie był spowodowany pierwszeństwem realizacji zamówień przez dilera dla autoryzowanych sprzedawców. Zaliczka została zwrócona ale lepiej by było gdyby wypowiedział sie główny zainteresowany.
mave
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/5/2010, 20:52
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Bero » 2/6/2010, 19:20

Witam
pod koniec maja odebrałem od Union Moto motocykl Aprilia Dorsoduro. Wpłata prawie 60% wartości - przez internet przelewem. Następnie po około dwóch-trzech tygodniach reszta czyli 40% wartości motocykla. Wszelkie rozmowy prowadzone przez internet i telefonicznie. Mieszkam we Wrocławiu jakieś 330 km od Union moto - transport pod dom 200 złotych. Polecam, żadnych problemów z kontaktem mailowym czy telefonicznym. Motocykl kupiłem nowy tak więc kasa była spora i wszystko poszło bardzo dobrze bez zgrzytów i nieporozumień. Jeszcze raz polecam i następny nowy sprzęt też będę kupował u nich. Motocykl miał przejechane 2 kilometry :) żadnych zadrapań, uszkodzeń. Całość załatwienia wszystkich formalności to jakiś miesiąc i kilka dni (motocykl ściągany na zamówienie).
Bero
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/10/2009, 20:23



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê