Zobacz wątek - OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.
NAS Analytics TAG

OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.

Postprzez Ścigacz » 28/9/2009, 00:01

Dyskusja na temat: OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
OSK \\\"DAŻAR\\\" s.c.
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/9/2009, 00:01

Najlepsza szkoła w Świebodzinie. Bez egzaminu wewnętrznego nie ma szansy na jakąkolwiek jazdę. To mi się podoba, chociaż zdałam go za drugim razem. Nigdy nie jeździłam motocyklem (chociaż próbowałam z marnym skutkiem) - tutaj już po godzinie jeździłam sama. To co robiłam z motocyklem na 5 czy 6 godzinie jest nie do uwierzenia. Na szkolenie poza miastem pojechał z nami mój chłopak na swoim motocyklu. Był zadowolony z moich postępów. Jechaliśmy oczywiście na trzech motocyklach. Ja na Yamasze(125) , Piotr (instruktor-na wielkim BMW) i mój brat na Hondzie Virago. Niecierpliwie czekam na następną jazdę. <br><hr>Gosiaczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/10/2009, 15:20

Komentatorzy napisał(a):Najlepsza szkoła w Świebodzinie. Bez egzaminu wewnętrznego nie ma szansy na jakąkolwiek jazdę. To mi się podoba, chociaż zdałam go za drugim razem. Nigdy nie jeździłam motocyklem (chociaż próbowałam z marnym skutkiem) - tutaj już po godzinie jeździłam sama. To co robiłam z motocyklem na 5 czy 6 godzinie jest nie do uwierzenia. Na szkolenie poza miastem pojechał z nami mój chłopak na swoim motocyklu. Był zadowolony z moich postępów. Jechaliśmy oczywiście na trzech motocyklach. Ja na Yamasze(125) , Piotr (instruktor-na wielkim BMW) i mój brat na Hondzie Virago. Niecierpliwie czekam na następną jazdę. <br><hr>Gosiaczek<br>
niestety cienka ta szkoła,zdawalność kiepska i wogóle kiszka...nie polecam<br><hr>za 5 razem
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/10/2009, 08:11

Komentatorzy napisał(a):Najlepsza szkoła w Świebodzinie. Bez egzaminu wewnętrznego nie ma szansy na jakąkolwiek jazdę. To mi się podoba, chociaż zdałam go za drugim razem. Nigdy nie jeździłam motocyklem (chociaż próbowałam z marnym skutkiem) - tutaj już po godzinie jeździłam sama. To co robiłam z motocyklem na 5 czy 6 godzinie jest nie do uwierzenia. Na szkolenie poza miastem pojechał z nami mój chłopak na swoim motocyklu. Był zadowolony z moich postępów. Jechaliśmy oczywiście na trzech motocyklach. Ja na Yamasze(125) , Piotr (instruktor-na wielkim BMW) i mój brat na Hondzie Virago. Niecierpliwie czekam na następną jazdę. <br><hr>Gosiaczek<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety cienka ta szkoła,zdawalność kiepska i wogóle kiszka...nie polecam<br><hr>za 5 razem<br>
Ja natomiast uważam inaczej. Zaczynałam w innej szkole i po trzech egzaminach przeniosłam się do Dażaru (polecali znajomi) Nie lubię zmian, ale nie żałuję swojej decyzji. Pierwsza jazda otworzyła mi oczy. Pokazali zupełnie inny sposób jazdy. Przestałam ruszać pół godziny ze świateł, inni nie trąbili na mnie. Zdałam od nich za drugim razem, ale uwazam że nauczyli mnie więcej przez te parę godzin niz tam gdzie robiłam cały kurs. Tu pierwszy raz wyprzedzałam!!!<br><hr>"RYBKA"
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2009, 14:05

Jeżeli wybraliście ta szkołę to zrobiliście dobrze. Ja zdałam zdałam dopiero za 7 razem i też uważałam, że to wina szkoły. Przeniosłam się do innej i to był mój pierwszy błąd - wzięłam 5 godzin i stwierdziłam, że instruktor tylko pojechał ze mną sie przejechać po mieście nie ucząc mnie niczego. Nawet był zdziwiony, że oblałam egzamin. Ponownie oblałam i znowu zmieniłam szkołę. Robiłam tak jeszcze 3 razy. Po prawie miesiącu krążenia koło Dażaru - wstydziłam się tam pokazać - zgłosiłam się do nich ponownie. Przyjęli z uśmiechem i nie robili żadnych wymówek, że zmieniłam szkołę. Zdałam ten egzamin i już od pewnego czasu jeżdżę samodzielnie. Jak tylko widzę samochody Dażaru to wierzcie mi, że za nimi tęsknię. To coś znaczy. Więc niech nikt mi nie mówi, że nie zdał za pierwszym razem z ich winy. To czy zdamy zależy od nas samych. Uważam, że robią dużo aby nauczyć nas jeździć. Zmieniając szkoły jazdy miałam pogląd jak to robią w innych szkołach i wiem co mówię.<br><hr>Iwona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/12/2009, 22:53

Komentatorzy napisał(a):Najlepsza szkoła w Świebodzinie. Bez egzaminu wewnętrznego nie ma szansy na jakąkolwiek jazdę. To mi się podoba, chociaż zdałam go za drugim razem. Nigdy nie jeździłam motocyklem (chociaż próbowałam z marnym skutkiem) - tutaj już po godzinie jeździłam sama. To co robiłam z motocyklem na 5 czy 6 godzinie jest nie do uwierzenia. Na szkolenie poza miastem pojechał z nami mój chłopak na swoim motocyklu. Był zadowolony z moich postępów. Jechaliśmy oczywiście na trzech motocyklach. Ja na Yamasze(125) , Piotr (instruktor-na wielkim BMW) i mój brat na Hondzie Virago. Niecierpliwie czekam na następną jazdę. <br><hr>Gosiaczek<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety cienka ta szkoła,zdawalność kiepska i wogóle kiszka...nie polecam<br><hr>za 5 razem<br>
Niezgadzam się!!! Jest najlepsza.<br><hr>Jacek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/1/2010, 22:09

Szkoła jest porostu super. Instruktorzy świetni potrafią wiele wytłumaczyć. Wszystkim będę jak najbardziej polecać!!! <br><hr>Kamila
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2010, 18:20

Super szkoła super ludzie, pozdrawiam Mieczysława Ż. i Jarka M. oraz Piotrka D.
<br><hr>Piotrek W.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/8/2010, 15:58

Proszę Państwa ... :) Szkoła najlepsza w woj. moim zdaniem . Sama sie tam zapisałam , mialam stracha jak nie wiem , przed pierwsza jazda nie wiedzialam jak sie nazywam , nerwy... ale podejscie instruktorów, ludzie ja nie chce jeszcze egzaminu ja chce pojezdzic z nimi dluzej. Naprawde nauczyli mnie wszystkiego , podoba mi sie to , ze maja anielska cierpliwosc , jezeli nie umiesz ruszyc pod górke , cwicza z toba do upadlego ;) Pocieszaja ale przede wszystkim ucza, ucza i jeszcze raz ucza. Atmosfera sprzyja nauce ale przede wszystkim jezdzi sie z przyjemnoscia. :) Wspaniali ludzie , wspaniala szkola :)<br><hr>Paula
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/9/2010, 11:52

Komentatorzy napisał(a):Proszę Państwa ... :) Szkoła najlepsza w woj. moim zdaniem . Sama sie tam zapisałam , mialam stracha jak nie wiem , przed pierwsza jazda nie wiedzialam jak sie nazywam , nerwy... ale podejscie instruktorów, ludzie ja nie chce jeszcze egzaminu ja chce pojezdzic z nimi dluzej. Naprawde nauczyli mnie wszystkiego , podoba mi sie to , ze maja anielska cierpliwosc , jezeli nie umiesz ruszyc pod górke , cwicza z toba do upadlego ;) Pocieszaja ale przede wszystkim ucza, ucza i jeszcze raz ucza. Atmosfera sprzyja nauce ale przede wszystkim jezdzi sie z przyjemnoscia. :) Wspaniali ludzie , wspaniala szkola :)<br><hr>Paula<br>
Polecam gorąco !! Dzięki nim ( ale oczywiście i sobie ) zdałam egzamin!! Teraz już sama mogę jeździć i co jest najważniejsze , nie boje sie i wiem , ze potrafię :) DZIĘKUJE !!<br><hr>Paula
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/1/2011, 09:14

szkoła super atmosfera jeszcze lepsza instruktorzy the best polecam gorąco<br><hr>jarek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2011, 21:02

Zapisałem się do nich na kategorię A (posiadam B oraz C+E).
Egzamin jest już za mną i oczekuję na odbiór prawka. Każdą kategorię prawa jazdy wyrabiałem w innej szkole jazdy) - mam porównanie. Uczą dobrze i nie olewają kursantów.
Pozdrowienia dla Piotra. Zasłużona "5".<br><hr>Andrzej G.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/4/2011, 21:05

Komentatorzy napisał(a):Najlepsza szkoła w Świebodzinie. Bez egzaminu wewnętrznego nie ma szansy na jakąkolwiek jazdę. To mi się podoba, chociaż zdałam go za drugim razem. Nigdy nie jeździłam motocyklem (chociaż próbowałam z marnym skutkiem) - tutaj już po godzinie jeździłam sama. To co robiłam z motocyklem na 5 czy 6 godzinie jest nie do uwierzenia. Na szkolenie poza miastem pojechał z nami mój chłopak na swoim motocyklu. Był zadowolony z moich postępów. Jechaliśmy oczywiście na trzech motocyklach. Ja na Yamasze(125) , Piotr (instruktor-na wielkim BMW) i mój brat na Hondzie Virago. Niecierpliwie czekam na następną jazdę. <br><hr>Gosiaczek<br>
Komentatorzy napisał(a):niestety cienka ta szkoła,zdawalność kiepska i wogóle kiszka...nie polecam<br><hr>za 5 razem<br>
Patrząc na komentarze tej szkoły, to jakoś dziwnie wygląda Twój komentarz na tle innych.<br><hr>Andrzej G.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/11/2011, 10:51

Szkoła jest ok... Instruktorzy jeszce lepsi:) chociaz jeszcze nie zdałem egzaminu (kat.B) ale kazdy niezdany egzamin jest tylko i wyłacznie nasza wina. W stresie zapominamy o prostych rzeczach a staramy sie zdać az tak bardzo ze oblewany. Wiem po sobie bo sam przekombinowałem. oczewiscie wykonałem tel do Piotra , który gonił mnie zebym leciał zapisac nastepny:)....... A ty kolega skoro nie zdałem a uwarzasz ze to wina OSK DAZAR. TO TRZEBA BYŁO SIE PRZENIEŚ DO INNEJ SZKOŁY. Oni tam nikogo na siłe nie trzymaja. Ah bym zapomniał pordrowienia dla całej ekipy szczegulnie dla Piotra, Jarka, i Tomka... :) widzimy sie 5-go już za tydzień.<br><hr>Kamil D.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/4/2012, 20:05

Super szkoła ... instruktorzy też świetni . Chociaż są chwile załamania to instruktrorzy podtrzymują na duchu ,wspierają i dodają sił ;) Atmosfera extra pełna kultura ... wszystko na luzie nie ma żadnych nerwów z ich strony.Polecam wszystkim ,bo to najlepsza szkoła w Świebodzinie ;D<br><hr>Ela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 11:49

Weseli chłopcy mówą w czasie jazdy o wszystkim ale jak najmniej o jezdzie, nie są punktualni skracają lekcje jednym słowem jest to firma niesolidna i nikomu jej nie polecam<br><hr>aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaąntoś Sprycha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/7/2012, 16:45

Komentatorzy napisał(a):Weseli chłopcy mówą w czasie jazdy o wszystkim ale jak najmniej o jezdzie, nie są punktualni skracają lekcje jednym słowem jest to firma niesolidna i nikomu jej nie polecam<br><hr>aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaąntoś Sprycha<br>
Ja uważam inaczej. Kilkakrotnie przyszedłem na jazdę wcześniej i już wsadzali mnie do samochodu przed moim czasem jazdy. Moim zdaniem uczą dobrze i jak coś nie wychodzi to maglują do skutku. Tak miałem z ręcznym - nawet przysmażyłem im sprzęgło i nie krzyczeli. Nie wiem jak z Tobą było, ale ja wyjeździłem w tej szkole 32 godziny i wiem, że praktycznie wszyscy moi znajomi z którymi rozmawiałem na ten temat wyjeździli więcej niż 30 godzin nie dopłacając do kursu, a to dobrze świadczy o tej szkole.Pozdrawiam Krzyśka, Piotra i Roberta. Będę polecał tę szkołę wszystkim. <br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/7/2012, 19:41

Ja polecam tę szkołę. Jest SUUUPER. <br><hr>Zadowolony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/7/2012, 20:02

ale to szkoala uczy trzech instruktorow i kazdy mowi co innego nozna dostac zawrotu glowy<br><hr>uczen klasy B
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/8/2012, 19:28

Komentatorzy napisał(a):ale to szkoala uczy trzech instruktorow i kazdy mowi co innego nozna dostac zawrotu glowy<br><hr>uczen klasy B<br>
HA..HA..HA... Ja jeździłem aż z 5 instruktorami Krzysiek, Robert, Piotr, Tomek i Iwona. Tak mnie nauczyli, że dzisiaj ZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁAM za PIERWSZYM!!! razem. Wiem ze w Dażarze jest ich aż 8, a nie 3!
Widocznie każdy próbował innej metody z Tobą i chyba żadna się nie sprawdziła, co...?<br><hr>Za 1 razem.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr