Zobacz wÄ…tek - Caloroczne WORDy
NAS Analytics TAG

Caloroczne WORDy

Przepisy, prawo
_________

Caloroczne WORDy

Postprzez Jack » 12/10/2009, 11:32

Czy ktos zna jakies WORDy w okolicach lublina ktore egzaminuja caly rok? Chcialem teraz szybko zapisac sie na kat a. Mam mozliwos szybszego dostania kwitka umozliwiajacego podejscie do egzaminu, a chcialem zdazyc zrobic to chociarz raz ( wtedy nowe zasady mnie nie beda obowiazywac).

bardzo prosze o pomoc, z gory dzieki
Jack
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/7/2009, 18:27
Lokalizacja: Lublin


Postprzez patryk83 » 12/10/2009, 12:16

W zasadzie jeżeli będą zmiany to nowe zasady będą Cie obowiązywać i nie wydaję mnie się, żeby data zapisania na egzamin miała tu jakieś znaczenie bo będzie się raczej liczyć data wydania uprawnienia.
Mogę się mylić ale pewnie nie :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Miczab » 12/10/2009, 13:34

Cześć,

sprawdź Tarnobrzeg. Zdawałem tam dwa lata temu w listopadzie przy opadach śniegu, więc całkiem możliwe, że się załapiesz.

Pozdro
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez Jack » 13/10/2009, 08:29

patryk83 napisał(a):W zasadzie jeżeli będą zmiany to nowe zasady będą Cie obowiązywać i nie wydaję mnie się, żeby data zapisania na egzamin miała tu jakieś znaczenie bo będzie się raczej liczyć data wydania uprawnienia.
Mogę się mylić ale pewnie nie :>


Rozmawialem z moim instruktorem na B. Powiedzial mi ze data zapisania sie nie lieczy, ale jezeli na starych zasadach podejde chociarz raz do egzaminu to potem bede zdawal tez na starych. Byl tego calkiem pewien
Jack
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/7/2009, 18:27
Lokalizacja: Lublin

Postprzez patryk83 » 13/10/2009, 08:31

Jack napisał(a):
patryk83 napisał(a):W zasadzie jeżeli będą zmiany to nowe zasady będą Cie obowiązywać i nie wydaję mnie się, żeby data zapisania na egzamin miała tu jakieś znaczenie bo będzie się raczej liczyć data wydania uprawnienia.
Mogę się mylić ale pewnie nie :>


Rozmawialem z moim instruktorem na B. Powiedzial mi ze data zapisania sie nie lieczy, ale jezeli na starych zasadach podejde chociarz raz do egzaminu to potem bede zdawal tez na starych. Byl tego calkiem pewien

No zdawanie może ale czy uprawnienia dostaniesz tez na starych zasadach? Tego już nie jestem taki pewien.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Jack » 13/10/2009, 11:54

patryk83 napisał(a):
Jack napisał(a):
patryk83 napisał(a):W zasadzie jeżeli będą zmiany to nowe zasady będą Cie obowiązywać i nie wydaję mnie się, żeby data zapisania na egzamin miała tu jakieś znaczenie bo będzie się raczej liczyć data wydania uprawnienia.
Mogę się mylić ale pewnie nie :>


Rozmawialem z moim instruktorem na B. Powiedzial mi ze data zapisania sie nie lieczy, ale jezeli na starych zasadach podejde chociarz raz do egzaminu to potem bede zdawal tez na starych. Byl tego calkiem pewien

No zdawanie może ale czy uprawnienia dostaniesz tez na starych zasadach? Tego już nie jestem taki pewien.


Czyli wychodzi na to, ze jedyne co mi pozostalo to czekac na du**, i nic nie robic z nadzieja ze nowe zasady nie wejda ( a raczej wejda) ? Bo szczerze szkoda mi teraz wyrzucic 700 zl jezeli mam dostac uprawnienia na 125 cc tylk0o
Jack
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/7/2009, 18:27
Lokalizacja: Lublin



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê