Zobacz wÄ…tek - gry komputerowe (w co gracie i co polecacie ;) )
NAS Analytics TAG

gry komputerowe (w co gracie i co polecacie ;) )

O wszystkim
_________

gracie w coÅ›

ta
52
55%
nie
6
6%
czasem
37
39%
nigdy nie będę grał
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 95

gry komputerowe (w co gracie i co polecacie ;) )

Postprzez iro » 11/10/2009, 17:15

Można by tak pogadać w co sie gra i co sie uważa za fajne, godne polecenia.
ja np. gram w cs 1.6 , sourca w nfs mw,u2 itp
Otoczeni hipokryzją idziemy swą ścieżką ...
Avatar użytkownika
iro
Bywalec
 
Posty: 810
Dołączył(a): 24/3/2009, 17:26
Lokalizacja: z psychiatryka ;)


Postprzez C-bool » 11/10/2009, 17:19

Ja już od bardzo długiego czasu jak mi się nudzi to włączę sobie Test Drive'a.
No i czasem pykam sobie w notatnik na poziomie hard.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Piechot » 11/10/2009, 17:22

Ja nie mam czasu na gry, więc nie gram.
Kiedyś przeszedłem Mario w lewą stronę, ale teraz...
Fighting solves everything.
Avatar użytkownika
Piechot
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 5/9/2009, 15:30
Lokalizacja: LRY

Postprzez dambandit » 11/10/2009, 17:42

Nie grałem chyba od czasów LO . Ale czekam teraz na diablo III
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez wujuwawa » 11/10/2009, 17:46

ostatnio grałem w NFS
Avatar użytkownika
wujuwawa
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SzpiceR » 11/10/2009, 18:32

resident evil 5
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez lonewolf » 11/10/2009, 18:52

Szpilam w quake2 po necie. Pozatym nie gram w nic. Czekam na Starcraft 2 i Assassin's Creed 2.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez adam_89 » 11/10/2009, 19:28

Był juz kiedyś podobny temat. Ja obecnie gram w football manager 2009 (gram w każdą część od ok 6 lat) i czekam na wydanie 2010 którego premiera bedzie za kilkanaście dni jakoś. Myślałem nad kupnem fify 10, ale wymagania sprzetowe duże nie wiadomo jak bedzie chodziło, stówke kosztuje a auto mi sie posypało to mam inne wydatki.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Dandi93 » 11/10/2009, 19:43

hmm KalOnline, Cs1.6, ale gram jak mam wolną chwile lub nie mam już co innego robić
nsr>zzr>zx6r>r6>cbr f4i?
Avatar użytkownika
Dandi93
Bywalec
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24/5/2008, 11:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Szary » 11/10/2009, 20:22

swojego czasu grałem w wowa- nie polecam, bo za bardzo uzaleznia- stracilem kilka miesiecy zycia
teraz pogrywam od czasu do czasu w nfs albo w fife z bratem; czekam na diablo3
Szary
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 18/5/2009, 17:10

Postprzez wojtasmazi1 » 11/10/2009, 21:19

Czasem w cos gram. Jesli juz cos wlacze to jest to Cs 1.6 Ale nie mam czasu na gry
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez rechaa » 11/10/2009, 21:52

ogólnie to nie mam czasu na gry, ale jak już gram to w FIFE 09 na telefonie jak jade autobusem, albo jak siedze na nudnym wykładzie... ;)
Avatar użytkownika
rechaa
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 14/9/2009, 22:14
Lokalizacja: S-sk

Postprzez Leg1oN » 11/10/2009, 22:21

ja gram w wiele girek.. ostanio crysisy.. nfsa shift.. nba 2k9 i czekam na 10.. fifke sprawdzilem 10 i czekam na PESa.. lubie tez popykac w TDU..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez devxx » 11/10/2009, 22:40

Z godnych polecenia to Forza 2 (niedługo Forza 3 :D), Grid, Dirt, Oblivion, VF5, gram na X360 :)
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… tacy debile...?

Postprzez simonw » 12/10/2009, 01:04

Coz ja nie bede sie wypowiadal na temat gier z wiadomych niektorym powodow, natomiast swojego czasu grywalem zawodowo, teraz Natural-Selection (liga Norweska), CS 1.6 steam w swojej lidze csnation/nsnation, resident evil 4 (34 przejscie gry, prawie full unblocked, 4 star rating na mercenaries).

Dodatkowo denerwuje mnie jakosc produktow ktora jest mierna i mizerna a nie lubie jak developer ma mnie w dupie i dla tego taki crisis to imo najgorsza wydana obecnie gra i pomnik glupoty ludzkiej (zarowno klientow ktorzy to kupili jak i developerow).

Z zabaw nie zwiazanych z graniem ale gnojeniem ludzi to nadal Lineage na CT2.3 Final (BB open beta znow). A co polecam...

Polecam poczytac ksiazke
Meviele China - Dworzec Perdido (perdido street station) wydane w 2003 nakladem Z-sk i spolka

a pozniej zakup gry Syberia 1 i 2 (kolo 30 zloty pack), ewentualnie Legend of Kyrandia 3 Malcolms Revenge (ale to juz nie klimat perdido).
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 12/10/2009, 06:38

Ooo... wujek Szymon wrócił :D

Ja nie gram w nic już chyba od 3 lat. Ostatnia gra w jaką grałem to NFS Most Wanted. Chyba już z tego wyrosłem...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez patryk83 » 12/10/2009, 07:57

Masakra z tymi grami co nowsza to bardziej gówniana:/
W syberie troszkę pograłem kiedyś ale troszke mi tam akcji brakowało ;p

Ogólnie to uwielbiam grac w gry stricte multiplayerowe gdzie albo mogę sobie z kimś porozmawiać albo przynajmniej posłuchać jak ktoś rozmawia.
Gram w CS1.6 dla zabawy nic poważniejszego.
Battlefield 2 albo 2142 zależy na co mam ochotę. Fajne akcje odchodzą tam i nie nudzi się tak szybko.
Team Fortrees 2 ostatnio gram na steamie, fajny klimat, ciekawa grafika i akcja, ciągła akcja.

Samochodówek nie lubię bo są nudne strasznie, ciągle to samo a grałem chyba we wszystkie ciekawsze tytuły.
Colin 3 był fajny bo z ojcem i bratem śrubowaliśmy rekordy na różnych trasach i była niezła zabawa :). Tak samo w NFS porshe ehh stare czasy :)

A teraz to wychodzi wielce zapowiadana pozycja a po zagraniu w nią okazuje się, że jest strasznie lipna i niewarta wydania na nią kasy.
Taki Crysis miał być zarąbisty i w ogóle gra nowej generacji a wyszła kiepska strzelanka z ładną grafiką która wykańczała komputer :/ no i multiplayer jest średni.

Jeszcze mógłbym troszkę napisać o grach ale po co ;p
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 12/10/2009, 10:13

A ja ciagle nosze sie z zamiarem powrotu do dawnej redakcji i znow posobaczenia sobie wszystkiego co wychodzi.

Prawda jest taka ze akurat Crisis jest po prostu gra malo ciekawa, z fabula pisana na kolanie (co napisal moj ex-redakcyjny kolega w recenzji kiedys) i jedynie grafika w niej jest w miare ladna (chociaz uwazam ze nie przelomowa, taki HL2 jest lepszy shadery ladniej wywazone grafika mniej cukierkowa i fizyka o niebo lepsza). Mozna to bylo zoptymalizowac po prostu, ruskie maja gierke ktora wazy parenascie kilo, grafika rozwala unreala 3 napisana jest w calosci w assemblu w karcie grafiki - da sie. Ale poooo co, za 20 lat beda maszyny na ktorych crisis nie przytnie ... Å‚ej tam ;)
I tak tnie i tak, na 16 prockowej maszynie z 4rema kartami nvidii (najnowszymi 290) mimo ze ma 300 fps nadal potrafi mocno szarpnac wiec to nie wina maszyny ale kijowego silnika ktory nie ma za grosz optymalizacji.

Co do multi, owszem HL2 DM:Puzzle, to jest to :) Kazdy kto ma Half Life 2, wejdzcie na HL2:DM poszukajcie serwerow z nazwami Jigsaw albo puzzle. Sa to mapki w ktorych gracze maja rozwiazac dosc skomplikowane problemy fizyczne. Poczatkowe poziomy sa proste, np rozbujac kontener zeby osoba przeszla, pozniej dwie musza sie podsadzic zeby wejsc na drugi dzwig i postawic most by... dalej jest jeszcze ciezej i jedynie myslenie i zreczne uzycie grav-guna daje mozliwosc ukonczenia 12 komnat i zaliczenia levelu. Jedna z barziej hardcore to wspinanie sie po niewidzialnych schodach, ktore widac jedynie jak ktos swieci z dolu. Min 5-8 osob w pelnym sychro moze tak swiecic latarkami zeby dalo sie przejsc mapke ;)


Syberia - coz, klimat !!!! Na tym bazuje steampunk, robotyka oparta o maszyny zegarowe, cybernetyczne organizmy parowe, inteligencja konstruktów parowych (KI xd) polaczona z dobra i ciekawa akcja. Ta gra powinna byc dodawana do Dworca Perdido w empiku, po prostu.

A Kyrandia to juz zupelnie inna bajka, jedna z lepszych obok SpaceQuest i Sam&MAX przygodowek ktore wala humorem w kazda strone. Nie ma chwili w ktorej nie lezysz i nie gnijesz pod biurkiem sluchajac kolejnego speecha i tego co sie dzieje... Zreszta z kyrandii jest motyw z orzechem-na-nitce (pisownia oryginalna). Taaaa orzech-na-nitce polaczony z gwozdziem i butelka jest idealna wedka do polowu wegorzy w dokach albo Zabie :) A zahipnotyzowana wiewiorka za pmoca orzecha-na-nitce moze byc skladnikiem kanapki albo czapka.

W Kindgom`o`Magic jest piekna scena lejaca z Dooma i Kyrandii. Stojac obok siedziby Wielkiego-Zlego-Takiego-Jak-Sauron Thidney patrzy na trupa wiszacego przy drzwiach i czyta kartke...


"Replika czlowieka-na-sznurku z dodakiem pomidorow. Swietnie odstrasza obnosnych handlarzy... zreszta kurcze, wiecie ze taki motyw nie przeszedl by w Niemczech ...? "

I na koniec inwokacja z Kingdoma...

"Trzy kolejki dla chochlikow, stolik numer cztery
Siedem duzych dla karzelkow z tylu pakamery
Dziewiec zbirom tuz przy wejsciu, Ciemny lord tez lyknie

.. a w czym mozna panu sluzyc zanim barman fiknie
- Szklanke zwyklej coli prosze, a druga bez cukru
jeszce jedan tej wisnowei ... i tak az do skutku"

Po prostu kiedys, gier bylo malo, czytalo sie ksiazki, inside jokes byly na porzadku dziennym... ciekawe ile osob teraz pamieta inwokacje Tolkiena i skojazylo by to z tym krotkim tekstem Thidneya wykonujacego 7-11 Quest ...

Oooohhhh you choose up Thidney
Oooooooo you choose up 7-11 Quest

7-11 is a traditional quest where u must rescure the dragon, steal the princess and kill the treasure :D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 12/10/2009, 10:17

Szymonie, nie pierdziel, tylko wysyłam Ci adres serwera od Day of defeat :D i jedziemy wieczorem :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez patryk83 » 12/10/2009, 10:49

DoD na silniku HL1 to jakoś mi się nie podobał.
Niby fajny ale chyba z cziterami grałem bo wymiatali troszkę za bardzo.

Niestety ale niedługo to księgarnie i biblioteki będą odwiedzane tylko przez studentów którzy muszą mieć jakąś książkę do nauki a tak to chyba mało kto już czyta. Ostatnio co czytałem to motocyklistę doskonałego a poprzednio to pewnie jakaś lekturę w szkole ;/ troszkę to godne pożałowania.

Zagrałbym w jakaś fajną grę która mnie nie znudzi po 2 dniach grania.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê