Zobacz wątek - Jak wjechać na tor Poznań?
NAS Analytics TAG

Jak wjechać na tor Poznań?

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Jak wjechać na tor Poznań?

Postprzez hefron » 6/1/2007, 16:41

Pytanie do ludzi jeżdżących na torze w Poznaniu. Jak zacząć jazdę na torze? Ile to kosztuje? Mam swoją Honde CB-1, czy moge nią jechać na tor czy to będzie obciachowe? Chciałbym się dowiedzieć jak zacząć przygodę z torem. Pewnie w przyszłości kupie sobie szybszy sportowy motocykl, ale bym chciał pouczyć się jazdy na moim sprzęcie. Poradźcie jak się do tego zabrac.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez TTomas » 6/1/2007, 21:48

Dołączam się do pytania i jeszcze poproszę o wskazówki, co w motocyklu zmienić specjalnie na tor, chodzi mi o minimalne zmiany w seryjnym moto żeby zostać wpuszczonym na tor. Czytałem o różnych rzeczach, na pewno światła pozaklejać, posiadać odpowiednie ubranko, coś jeszcze?
Speed kills, so you are looking for a dead man.
--==Kawasaki ZX9R==--
Avatar użytkownika
TTomas
Świeżak
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4/5/2006, 04:01
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez kogut. » 6/1/2007, 21:55

Ja tez sie dolaczam do pytanka ... z checia bym posmigal na torze
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP

Postprzez hefron » 6/1/2007, 22:42

Z tego co ja wiem to kierunki i lusterka won, a wszystko inne co może się pobić zaklejamy. Strój to chyba oczywiste, że pełny rynsztunek.

Moje pytanie jest zatem proste. Jade sobie w poniedziałek do poznania, odkręcam co trzeba i sie wbijam tak?
No i kwestia tego jak się nauczyć jazdy? Sam się będę uczył całe życie i nic z tego nie wyjdzie. Są ludzie, którzy mogą dać jakieś wskazówki? Czy od razu trzeba im płacić 300 zł/h ??
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Rafit84 » 12/1/2007, 22:13

Witam!wiec jezeliu chodzi o treningi to nie jest obowiazkowe zdejmowanie kierunkow ani zaklejanie lamp!jedziesz prosto z ulicy i smigasz po torze!jezeli chodzi o nauke jazdy to najlepiej z jakims zawodnikiem zagadac zeby pare wskazowek udzielil!chetnie pomoge ale co mozna napisac, trzeba byc na torze i pokazac:)pozdrawiam
Rafit84
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/1/2007, 20:06

Postprzez Rafit84 » 12/1/2007, 22:15

Aha i nie musisz nic placic :) jezeli to czego sie juz nauczylem ma komus pomoc to jak najbardziej sie tym podziele
Rafit84
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12/1/2007, 20:06



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê