Zobacz wątek - do egiptu w stadzie razniej i odważniej
NAS Analytics TAG

do egiptu w stadzie razniej i odważniej

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

do egiptu w stadzie razniej i odważniej

Postprzez pustynny jezdziec » 4/10/2009, 17:39

siemka!na wiosne planuje wyjazd ze swoją kobietą do egiptu.gdyby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam serdecznie.w stadzie zawsze lepiej.tym bardziej że w ekipie przydałby się ktoś kto kuma trochę zagadnienia z zakresu mechaniki bo ja nie czaje kompletnie czy jak motor słabo ciągni to czy gubi kompresię czy może przez glinę jadę a może jacyś tubylcy uczepili się bagażnika.pozdro.paweł gaweł
pustynny jezdziec
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:00
Lokalizacja: gdynia


Postprzez bichu51 » 5/10/2009, 18:55

Witam. Na jakim motocyklu sie wybierasz???????? Ja planuje jechac w przyszle lato do Maroka do Afryki. Wgule do Egiptu jest potrzebna Visa??? Bo do Maroka tylko paszport....
bichu51
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 9/9/2009, 20:54
Lokalizacja: Kończewice


Postprzez pustynny jezdziec » 6/10/2009, 00:19

już wiem na pewno że będzie to afryka.nie wiem natomiast na co posadzić swoją dziewczynkę.jeden gość radzi żeby obniżyć afrykę i w sumie nie głupi plan aale nie zmienia to faktu że maszyna waży ponad 200kg + masa tobołów a kobietka ma lekko ponad 150cm wzrostu i martwię się że nie da rady.hmm.na asfalcie to może pojechać i goldvingiem ale piach kamienie gdzie nogami też się pracuje i sobą też trzeba balastować.nie wiem cholera.fajnie i rozsądni byłoby jechać na takich samych rumakach.w ostateczności podepne do tyłu wózek mleczarski i wstawie tam fotel i tak pojedzie. :?:
pustynny jezdziec
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:00
Lokalizacja: gdynia

Postprzez pustynny jezdziec » 6/10/2009, 00:28

słuchaj bichu chcesz latem jechać do afryki????????????byłeś latem w afryce?????????ja byłem w egipcie.jest dosyć przejebanie.jak zaczniesz majstwrkować przy jawie a nie raz pewnie będziesz w 50 stopniowym upale na pustyni to klucze trzymaj w kieszeni bo na piasku tak się nagrzeją że nie dotkniesz.obejżyj na youtube motoafryka goście pojechali jesienią.zajebisty szacun dla nich.jebnęli niezły maraton.ja nie wiem czy ta jawa ci się nie przegrzeje!ci kozacy jechali na TTerach yamahah i zamontowali chłodnice oleju
pustynny jezdziec
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:00
Lokalizacja: gdynia

Postprzez pustynny jezdziec » 6/10/2009, 06:16

a słuchaj jeśli chodzi o wizy to wejdz na motopodroze.pl tam goście zrobili zajebistą stronę tam jest wszystko
pustynny jezdziec
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:00
Lokalizacja: gdynia



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê