Zobacz wÄ…tek - Moto GP Estoril
NAS Analytics TAG

Moto GP Estoril

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Moto GP Estoril

Postprzez torowiec » 3/10/2009, 21:04

Jak tam przewidywania przed najblizszym GP? Dla mnie najciekawszy jest powrót Stonera po hmm. niedyspozycji. Po treningach wygląda na niezłą reaktywacje "kangura", ale czy da radę z Fiatowcami? A moze do walki dołączy sie Pedrosa- wiele na to wskazuje. Wg. mnie jednak Lorek lub Vale
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Re: Moto GP Estoril

Postprzez mahomet84 » 4/10/2009, 22:20

torowiec napisał(a):Jak tam przewidywania przed najblizszym GP? Dla mnie najciekawszy jest powrót Stonera po hmm. niedyspozycji. Po treningach wygląda na niezłą reaktywacje "kangura", ale czy da radę z Fiatowcami? A moze do walki dołączy sie Pedrosa- wiele na to wskazuje. Wg. mnie jednak Lorek lub Vale


No i już wiemy jak to było...Mnie też zastanawiał powrót Stonera i jak widzieliśmy pojechał bardzo dobrze,wyścig skończył na drugim miejscu-powrót udany. Rossi troszkę gorzej bo czwarty,Lorenzo znowu podkreślił swoją klasę wygrywając wyścig,no i Pedrosa też dobrze,kończąc wyścig na trzecim miejscu.
Wydaje mi się,że Lorezno nie uda się odebrać Rosiemu kolejnego tytułu. Jak uważasz :?:
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12


Postprzez torowiec » 5/10/2009, 06:00

Tez tak mysle, ze sprawa tytułu raczej przesądzona
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê