Zobacz wątek - Prośba o pomoc.
NAS Analytics TAG

Prośba o pomoc.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Prośba o pomoc.

Postprzez Adamicho » 3/10/2009, 23:18

Witam. Jestem przed zakupem swojego pierwszego motocykla. Po długich namysłach i przymiarkach mój wybór padł na Suzuki M800 vel M50. Znalazłem sprzęt, który przynajmniej w teorii spełnia moje oczekiwania. Czy ktoś z Was mógłby polecić DOBRY i RZETELNY warsztat/mechanika, który mógłby dokonać oględzin sprzętu. Sprzedający zapewnia o bezwypadkowości motocykla, bez problemu zgadza się na wizytę w warsztacie lub serwisie celem sprawdzenia. Chce w możliwie największym stopniu uchronić się od "miny" dlatego potrzebna mi pomoc doświadczonej osoby, która bez emocji w jak najdokładniejszy sposób sprawdzi motocykl. W grę wchodzi Łódź i najbliższe okolice. Pzdr.
Adamicho
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:27


Postprzez xede » 3/10/2009, 23:50

bylem w liberty motor na maratonskiej zaplacilem za przeglad przed kupnem 240 i nie zaluje gdyz nadzialbym sie na powazna mine
mechanik ledwo co rzucil okiem na moto i odrazu wytkna 'ukryte' wady, polecam choc cena nie najnizsza
xede
Świeżak
 
Posty: 370
Dołączył(a): 3/10/2009, 12:35
Lokalizacja: łódź


Postprzez Adamicho » 3/10/2009, 23:57

Są różne opinie o tym miejscu ale z początkiem tygodnia przedzwonię do nich. Ja niestety mieszkam ponad 500 km od Łodzi i mechanika bede musiał umawiać telefonicznie po czym zrobić dłuzszą wyprawę na oględziny. Dużo dobrego słyszałem o Moto-Bikers tylko nie wiem czy oni zajmuja się takimi oględzinami.
Adamicho
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/10/2009, 22:27

Postprzez gumis » 4/10/2009, 13:32

sasiad ma M800...kurva, to ma poprostu piekne brzmienie. A jak przegazuje to na calym osiedlu szyby w oknach drgaja.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr