Zobacz wÄ…tek - Buty Probiker
NAS Analytics TAG

Buty Probiker

O wszystkim
_________

Buty Probiker

Postprzez KAMILOS » 9/1/2007, 18:16

WITAM.Co myślicie o butach Probiker tych o niskiej cholewce,czy da sie w nich chodzić po zejściu z moto?Sa tanie i podobno wygodne.Może ktoś ma takie buty Probiker Aktiv???
KAMILOS
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25/12/2006, 20:05


Postprzez Saimek » 9/1/2007, 18:21

Nie wygladaja zle. Nie sa to jakies rasowe buty ale dobra alternatywa jak ktos nie chce sobie popsuc/pobrudzic normalnych butow ;) no i ta cena :) prawie jak za trampki :]
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań


Postprzez mar111cin » 10/1/2007, 22:47

heh ja mam probiker speedstar są nawet nawet ale kupiłem największy rozmiar 46 i się okazały dla mnie przymałe :/ musiałbym się ich teraz pozbyć i zakupić coś z innej firmy z większą numeracją...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Å‚ysy_gÅ‚upek » 10/1/2007, 22:59

mar111cin napisał(a):heh ja mam probiker speedstar są nawet nawet ale kupiłem największy rozmiar 46 i się okazały dla mnie przymałe :/ musiałbym się ich teraz pozbyć i zakupić coś z innej firmy z większą numeracją...


A zawitałeś już do tego super-louisa w FF? ;-) ...a tak swoją drogą chłopie, ale masz kopyto skoro 46 są przymałe :-)

I przy okazji, wydaje mi się, że Probiker to taka mocno Louis'owa marka jest. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Pozdrowionka
będzie co ma być... nie ma się co spinać...
łysy_głupek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28/9/2006, 15:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez mar111cin » 10/1/2007, 23:13

heh dwa razy już szukałem tego sklepu po frankfurcie, pytałem się i nic, nikt nic nie wiedział. Potem to byłeś chyba Ty (teraz sobie przypominam) opisałeś mi dokładniej droge (wcześniej ktoś mi opisywał ale jak widać do końca nie pamiętałem) to sobie przypomniałem że nawet obok niego przejeżdżałem, ale jednak żeby tam trafić to troche skomplikowane ;) (może niedługo tam zajade jak będzie okazja, chociaż podobno nie ma do czego zajeżdżać ;) ) A co do rozmiaru to zawsze 46 pasuje idealnie, a te jednak są troche przymałe (możliwe że to wina tych plastików po bokach:/)

ps. Jak chcesz się naprawde pośmiać to w świebodzinie na poznańskiej jest taki salon ze skuterkami (tam gdzie traktory i nawozy sprzedają) oni mają oferte z louisa ;) tylko nie zdziw się jak zobaczysz kurtke dwie pary rękawiczek te buty jak w temacie i pare pasów nerkowych oraz katalog louisa i na zamówienie sprowadzą dopiero (taki asortyment mieli ostatnio jak u nich byłem)

ps2. jakby ktoś był zainteresowany to mógłbym te moje buty odsprzedać, powinny pasować tak na 44/45 rozmiar

ps3. sorry za offtopa :roll:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Wombat » 11/1/2007, 18:50

A co sadzicie o Hein Gerricke PSX-1 ? szukam dla siebie nowych butow... ale jesli chodzi o obuwie... to moim podstawowym wymaganiem oprocz ochrony kostki i goleni jest skóra naturalna... nie ma wiec tak naprawde wiele do wyboru...bo wqiekszosc modeli posiada tworzywa skoro podobne albo plastiki wogole.... Oczywiscie na tor bylo by to swietne.. ale szukam troche innych butow.... Widzialem na allegro sporo tych butow w calkiem fajnych cenach.. ale lipa bo potrzebuje 41 rozmiaru.....
pozdro
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê