Zobacz wÄ…tek - [sprzedam] Yamaha Jog RR 2004r
NAS Analytics TAG

[sprzedam] Yamaha Jog RR 2004r

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[sprzedam] Yamaha Jog RR 2004r

Postprzez kamil7s » 23/9/2009, 20:09

http://moto.allegro.pl/item751711142_yamaha_jog_rr_2004r_sp_aerox_sr_runner_mbk.html (otwórz link)

Cześć

Dzisiaj do sprzedania mam skuter Yamaha Jog RR (MBK Mach)

Włożyłem w niego dużo pracy i pieniędzy dzięki czemu prezentuje się bardzo ładnie i stan oceniam na bdb- biorąc pod uwagę rocznik.

Został w nim zrobiony kapitalny remont silnika na oryginalnych częściach yamahy (minarelli horizontal)

-nowy tłok, pierścienie
-nowe łożyska stage 6 skf c4 do 16 000obr.
-nowe odblokowane przełożenia
-sportowy wydech leovince ZX
-gaźnik dellorto 17,5mm
-wkładka filtra stege 6 double layer
-sprzęgło RMS race
-dzwon sprzęgła stage 6 wingcooler racing team
-nowy pasek RMS
-nowy zawór membranowy

Aktualnie skuter jest docierany na oleju castrol.

Yamaha niedawno dostała nowy lakier - czarna perła z palety BMW. Środek jest pokryty szarą strukturą (baranek).

Skuter otrzymał także kilka dodatków stylistycznych:

-pięcioramienne 13 calowe felgi od Aprili SR (na życzenie mogę założyć seryjne)
-kierownica BMX i adapter TNT
-nóżka boczna IGM
-zacisk pomalowany na czerwono
-wypolerowana przekładnia

Tłumik był założony tylko do zdjęć. Teraz jest w trakcie malowania u lakiernika.


Skuter po pełnym przeglądzie, wymienione wszystkie oleje i płyny, wyczyszczony gaźnik i filtr, nie był katowany służy mi na dojazd do szkoły. Bez wad ukrytych, w razie pytań kontakt:
787354676
kamil7s@interia.pl lub pw

Cena 4600zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sory za jakość zdjęć, jak ktoś będzie zainteresowany zdjęcia w bdb jakości na e-mail[url][/url]
kamil7s
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2009, 20:00


Postprzez kamil7s » 27/9/2009, 22:27

Z powodu kłopotów finansowych jestem zmuszony wystawić za 4200zł do negocjacji. Pilnie sprzedam, skuter pod względem mechanicznym prawie idealny. OKAZJA
kamil7s
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2009, 20:00




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê