Zobacz wątek - INOWROCŁAW NA SOLI Był ktoś? jakie odczucia?
NAS Analytics TAG

INOWROCŁAW NA SOLI Był ktoś? jakie odczucia?

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

INOWROCŁAW NA SOLI Był ktoś? jakie odczucia?

Postprzez wild » 23/12/2006, 19:31

witam, ktoś był na zlocie w inowrocławiu na soli organizowanym przez RCI? jakie są wasze odczucia? co wam sie najbardziej podobało? czego brakowało? mi podobała sie ostatnia noc na snopkach i dobre zarcie, pozdro dla kolesia uejżdżającego virago 1100 który na zlocie miał probemy ( sorki ale nie pamietam imienia :wink: ) brakowało striptizu no i ognisko przerodziło se w chaotyczne palenie snopków ( w ostatniej chwili pochwyciliśmy 2 żeby miec na czym spać). Jedziecie ponownie za rok?
jeśli ktoś nie pamięta historii, będzie skazany na ponowne jej przeżycie,
wild
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 20/12/2006, 00:27


Postprzez koni74 » 23/12/2006, 20:19

Bardzo fajny zlot, świetna organizacja: wyjazdy krajoznawcze, koncerty. Minus za obiecany striptiz, basen, telebim. W przyszłym roku też się pojawimy.
Triumph Speed Four
Avatar użytkownika
koni74
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 3/10/2006, 18:19
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez TOMEKGSXF » 10/1/2007, 13:44

Ogólnie zlocik ok.Mocna muza w pierwszy dzień i przyjemna w drugi.Mam żal do organizatorów o słabą ochronę.Można było wyprowadzić każdy motocykl i nikt by nie zauważył.Ale to dopiero raczkujący zlot i myślę że w przyszłości zwrócą na to uwagę.Za rok z pewnością przyjadę.
Avatar użytkownika
TOMEKGSXF
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/1/2007, 13:11
Lokalizacja: Chełmża k/Torunia

Postprzez wild » 10/1/2007, 16:52

no to się spotkamy, bo ja też nie mam zamiaru opuścić imprezy. pozdro :lol:
jeśli ktoś nie pamięta historii, będzie skazany na ponowne jej przeżycie,
wild
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 20/12/2006, 00:27

odp

Postprzez Maya » 26/5/2007, 18:26

czesc tu Piotrek od virago 1100 /Gucio/ jedziemy w tym roku na zlot jesli sie oczywiscie odbedzie bo nie znamy daty kiedy by sie odbyl!!!Czy ta wiadomosc wyslal Bogdan z zoltego motocykla???
Gutek i Maya :o
Maya
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/5/2007, 12:11



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr