Zobacz wątek - dylemat
NAS Analytics TAG

dylemat

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

dylemat

Postprzez bishop » 20/9/2009, 16:14

Jestem tu 1 raz wiec witam wszystkich;] byc moze temat sie powtarzal ale... chcialbym troche sie dowiedzec, bo nie wiem jaki motor kupic na 1 moto. Ma to byc jakis "naked" mam juz kilka typow ale moze doradzicie cos innego jestem otwarty na propozycje podoba mi sie suzuki vx, wydaje sie dlugi i to jest wlasie fajne, bandit tez jest ok, to samo tyczy sie hondy cb jak i kawasaki er no jeszcze w takim stylu widzialem kilka yamah ale nie znam nazw... Podstawa to malo awaryjny sprzet i latwy w eksloatacji, w miare tani nie chce przeplacac jak za 1 motor, ale glownie chodzi o przyjemnosc z jazdy. Dodam ze mam 187 cm wzrostu i nie chce siedziec na nim jak embrion z kolanami do kierownicy;]. Mam jeszcze opcje kupna od znajomego za grosze honde sabre ale nie wiem czy to dobry pomysl, jedyne co mi sie podoba to to ze jest w miare duzy;]. Pozdrawiam i licze na pomoc z waszej strony.
bishop
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/9/2009, 15:59
Lokalizacja: POLAND


Postprzez Robson1903 » 20/9/2009, 17:07

Dział wyżej ""co na pierwszy motocykl?" - odpowiedzi
" piszesz i masz odpowiedz:)
Temat do zamkniecia :)
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Avatar użytkownika
Robson1903
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 700
Dołączył(a): 15/5/2009, 11:02
Lokalizacja: Łódź


Postprzez bishop » 20/9/2009, 17:11

heh tak tez zrobie
bishop
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/9/2009, 15:59
Lokalizacja: POLAND



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr