Zobacz wątek - Czy kupował ktos moto od użytkownika 11maciora z allegro?
NAS Analytics TAG

Czy kupował ktos moto od użytkownika 11maciora z allegro?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czy kupował ktos moto od użytkownika 11maciora z allegro?

Postprzez dolek » 19/9/2009, 20:36

czy ktoś może coś powiedzieć o tym handlarzu. Czy sprzedaje moto w dobrym stanie czy polepy. Przykładowy link
http://moto.allegro.pl/item747615538_ya ... f_600.html
dolek
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 8/3/2009, 00:14


Postprzez deyna » 20/9/2009, 07:44

Pojedź i obejrzyj moto.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska


Postprzez dolek » 20/9/2009, 08:18

tak najlepiej by było... Tylko mam daleko a u handlarza wszystko najtańsze, igła i bezwypadkowe.

Już raz przejechałem się do handlarza 400 km po "igłe" a zastałem polepę.
Dlatego wiec pytam czy ktoś kupował lub oglądał u tego gościa motocykle.
dolek
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 8/3/2009, 00:14

Postprzez Dandi93 » 20/9/2009, 08:22

Masz temat Pomocna dłoń, napisz
nsr>zzr>zx6r>r6>cbr f4i?
Avatar użytkownika
Dandi93
Bywalec
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24/5/2008, 11:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez 2pac » 20/9/2009, 12:51

ja kupilem od niego kawe zx6r. i ci powiem ze moto jest ok poza tym ze drugi bieg mi zaczol szarpac. ale wiesz jak dzwonilem to koles gadal ze niby jego brat smigal tym i ze wszystko igla jest itp a potem jak po 2 tygodniach mi zaczela szarpac skrzynia to mi napisal ze on nic nie wie na temat tego moto bo ani on ani jego brat nie jezdzil. ale ogolnie jest uczciwy. bo odrazu mi powiedzial ze moto mialo przygode itp. a jak sie dowiedzial ze mi skrzynia szwankuje to w nagdrode przeslal mi 3 komplety opon uzywanych w super stanie i z dobrym dotem. wiec ogolnie polecam ci tego sprzedawce.
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez dolek » 20/9/2009, 15:00

2pac napisał(a):ja kupilem od niego kawe zx6r. i ci powiem ze moto jest ok poza tym ze drugi bieg mi zaczol szarpac. ale wiesz jak dzwonilem to koles gadal ze niby jego brat smigal tym i ze wszystko igla jest itp a potem jak po 2 tygodniach mi zaczela szarpac skrzynia to mi napisal ze on nic nie wie na temat tego moto bo ani on ani jego brat nie jezdzil. ale ogolnie jest uczciwy. bo odrazu mi powiedzial ze moto mialo przygode itp. a jak sie dowiedzial ze mi skrzynia szwankuje to w nagdrode przeslal mi 3 komplety opon uzywanych w super stanie i z dobrym dotem. wiec ogolnie polecam ci tego sprzedawce.


I właśnie w tym sęk że tak naprawdę handlarze nie sprawdzaja moto przed zakupem zagranicą tylko biorą motocykle "od tąd do tąd i lota do Polski"
Piszą w ogłoszeniach że igła skrzynia OK, a u handlarza nie bardzo się przewiesz żeby sprawdzić bo moto są nie zarejestrowane.
A tobie przesyłając komplet opon w zamian za roz....aną skrzynie to się kolo naprawdę szarpnął...nie ma co.
dolek
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 8/3/2009, 00:14

Postprzez melvin » 20/9/2009, 21:05

ja brałem od niego moją 929, generalnie handlarz, kilka garaży zastawionych różnymi motocyklami, niektóre moto po szlifach itd, ale gość je naprawia z taką dokładnością że praktycznie nie ma się o co obawiać. byłem w jego piwnicy gdzie trzymał opony i min widziałem ramę z f4 o której otwarcie powiedział że wydaje mu się że coś z nią nie tak więc nie robił tego moto tylko pogonił na części...
motocykle ma z UK, mówił że jego brat tam siedzi i ściągają to do PL. generalnie gość wygląda na cwaniaczka ale rozmawia się z nim normalnie i nie kombinuje jak inni gamonie...
ja jestem w pełni zadowolonym klientem który kupił moto bez zdejmowania plastików i nie znalazł żadnej wady. prawda jest taka że może mieć jakąś padlinę do sprzedania ale z tym nigdy nic nie wiadomo bo przy takiej ilości motocykli jaką u niego widziałem sam mógł nie wiedzieć co w którym jest dobre a co złe, sam twierdził że moją fajerę odpalał 2 razy odkąd ją miał a trochę u niego stała...
o skrzyni w tej w/w kawie tez mógł nie wiedzieć z prostego powodu jak masz 50 motocykli to nie testujesz każdego przez 2 tys km żeby wiedzieć co sprzedajesz... a poza tym moto ma prawo się zepsuć bo to używany sprzęt...
ja polecam 11maciora
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr