Zobacz wÄ…tek - Akcja charytatywna
NAS Analytics TAG

Akcja charytatywna

O wszystkim
_________

Akcja charytatywna

Postprzez marig » 9/9/2009, 12:03

Witam Was :)

Jak pisałam gdzieś w powitalnym temacie, pasjonuję się kulturą Indian.
Przy dużej pomocy przyjaciół z Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian (otwórz link), a także dzięki patronatowi Polskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Indian (otwórz link) udało się zorganizować zbiórkę na rzecz indiańskich dzieci objętych programem Dakota Youth Project

www.indianerreservat.de (otwórz link)
http://www.odyssei.com/pl/travel-article/3052.html (otwórz link)

Rezerwat Pine Ridge jest najbiedniejszym z rezerwatów. Dzieci, które w nim mieszkają, uwikłane są w problemy patologiczne, na co organizacja DYP stara się reagować.
Oczywiście nie chodzi tu o wspomaganie finansowe samych rodzin indiańskich, czy młodzieży, a o pomoc materialną innego rodzaju, pomoc wychowawczą i zainteresowanie ich własną kulturą, co często wygrywa z wychowaniem "ulicy".

Z bezpośredniego kontaktu z wieloletnim przyjacielem PRPI, Jamesem Robideau (czyt. "Robidu" ) dowiedzieliśmy się, że organizacji DYP zabrakło na prezenty dla dzieciaków na minioną gwiazdkę.
Może prezent na gwiazdkę to nic, co by mogło naprawdę pomóc, ale tak naprawdę wywołuje on uśmiech na twarzy dziecka. Wszyscy wiemy jak ważne jest szczęśliwe przeżycie dzieciństwa.

Od czasu XXXIII Zlotu PRPI w Uniejowie ( lipiec/sierpień 2009 ) udało nam się zebrać ponad 3000zł!

Akcja nasza trwa do 15 listopada 2009, do Pow Wow (spotkanie na którym prezentowane są indiańskie style taneczne) w Katowicach (sobota 14 listopad ) (otwórz link)
Później pieniądze zostaną przekazane organizacji Dakota Youth Project.

Wspomóc nas można poprzez darowizny na konto, ZAKUP PAMIĄTEK INDIAŃSKICH, (otwórz link) wykonanych przez indianistów, lub sprowadzanych z Ameryki Pn. i Pd. , a także przez ofiarowanie jakiegoś drobiazgu :)


Jeszcze więcej o akcji można znaleźć TUTAJ (otwórz link)

W wyżej wymienionym linku są także dane do wpłat na konto.

Jeśli ktoś z Was ma jakieś zasadne wątpliwości, proszę pytać. Odpowiem na wszelkie pytania. Nie chcę, by było to uważane za kłamstwo i naciągactwo.

Pozdrawiam :)
marig
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16/2/2009, 18:39


Postprzez Trener » 9/9/2009, 15:15

marig to nie jest forum charytatywne tylko motocyklowe . Jeśli dorosły facet przebiera się za Indianina i lata z łukiem po lesie to oczywiście nic nam do tego :D
Ale to jest forum motocyklowe .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem


Postprzez eBuch » 9/9/2009, 16:11

ms407 napisał(a):marig to nie jest forum charytatywne tylko motocyklowe . Jeśli dorosły facet przebiera się za Indianina i lata z łukiem po lesie to oczywiście nic nam do tego :D
Ale to jest forum motocyklowe .


Chłopcze... 8)
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez marig » 9/9/2009, 17:35

ms407 napisał(a):marig to nie jest forum charytatywne tylko motocyklowe . Jeśli dorosły facet przebiera się za Indianina i lata z łukiem po lesie to oczywiście nic nam do tego :D
Ale to jest forum motocyklowe .


tia.. czasem ci sami ludzie, "którzy przebierają się za Indian", jeżdżą też na motocyklach - i na odwrót.
Wiesz no, nie interesuje Cię to, nie musisz się wypowiadać przecież.

Ja Ci powiem tak - obracam się w tematach motocyklowych, jeszcze niestety nie posiadam, ale zamierzam kupić jakąś Hondę Shadow, słodki byłby Harley Indian (nie ze względu na nazwę bynajmniej 8) )

I widzisz, może myślisz inaczej, ale ja uważam, że Motocykliści to nie tylko ludzie, a ludzie z pasją - jak indianiści.. i że to nadal ludzie, którym nie zawsze jest różowo, bo każdy ma problemy..

Btw - napisałam tu, gdyż pomyślałam, że chociaż jeden z Was będzie zainteresowany tematem (nie tylko samą akcją charytatywną..).

PS. Ludzie z Forum Motocyklowego mają taki fajny dział "MOTOCYKLIŚCI POMAGAJĄ INNYM " pomyślałam, że tu bywają podobni Motocykliści, ale jeśli panują tu inne zwyczaje, to przepraszam :?

Ale w to nie wierzÄ™.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 9/9/2009, 18:13 przez marig, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
marig
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16/2/2009, 18:39

Postprzez Terror » 9/9/2009, 18:08

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taką wiadomość zamieścić.
Userów forum proszę o powstrzymanie się od przygłupich komentarzy
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez marig » 9/9/2009, 18:11

Dzięki :)
marig
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16/2/2009, 18:39



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê