Zobacz wątek - Giełda w słomczynie
NAS Analytics TAG

Giełda w słomczynie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Giełda w słomczynie

Postprzez wiemarcel » 29/8/2009, 09:39

Witam przepraszam ze pisze tego posta w tym miejscu ale nie wiedzialem gdzie moge napisac zeby dostac szybka odpowiedz otoz : moze wie ktos czy oplaca sie jechac na ta gielde jestem z okolic lodzi . ? mam kolejne pytanie o ktorej sie ona rozpoczyna i ile kosztuje wjazd motorem . z gory dziekuje za odpowiedz .

Pozdrawiam
Yamaha TZR 50, 06r. ---> Aprilia RS 50, 07r. ---> Yamaha R6 Limited, 07r.
wiemarcel
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4/4/2009, 08:59
Lokalizacja: Piotrków Tryb.


Postprzez nemo » 29/8/2009, 11:48

Moim zdaniem z Łodzi nie opłaca się przyjeżdżać. Motocykli raczej mało o ile nie bardzo mało, głównie skutery i chińskie quady. Kupujących jeszcze mniej.
Avatar użytkownika
nemo
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15/12/2008, 16:59


Postprzez qadrat » 29/8/2009, 14:31

Z motocyklem w ogóle nie warto jeździć po giełdach, bo ich tam zwyczajnie nie ma, w Łodzi są może 2 - 3 sztuki w niedzielę. Najlepiej z ogłoszeń ludzie kupują. Zrób ładne zdjęcia, wystaw na allegro (ja zawsze tak wystawiałem, bo na otomoto z opcją widoczności w Allegro coś mało wyświetleń). Co do zdjęć - ja ich robiłem zawsze około 60 - 70, dużo szczegółów, ładna miejscówka.
BMW F650 Funduro.
Avatar użytkownika
qadrat
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/4/2008, 21:25
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez gelo007 » 29/8/2009, 15:08

Na słomczyn się nie opłaca jechać. Wszechobecny burdel, kur...y i złodzieje. A do tego w deszczowe dni błoto jak na rajdach przeprawowych. Motocykli nie za wiele, a kupujących to już w ogóle. Słomczyn to idealne miejsce na tzw. dziesionę XD. Ale chyba w innym celu tam jedziesz.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na gr