Zobacz wÄ…tek - Belgia: 30 sierpnia (niedziela) - 5 wrzesnia (sobota)
NAS Analytics TAG

Belgia: 30 sierpnia (niedziela) - 5 wrzesnia (sobota)

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Belgia: 30 sierpnia (niedziela) - 5 wrzesnia (sobota)

Postprzez nienienie » 27/8/2009, 17:34

Jade do Gent w te niedziele na moto, odwiedzic siostre. Nie za bardzo chce mi sie jechac samemu, razem razniej. Moze ktos chcialby sie do mnie dolaczyc? Wyjezdzam z Warszawy, ale mozemy sie spotkac po drodze. Jade na Kawasaki Versys, wiec o jakichs szalenstwach jesli chodzi o tempo wycieczki nie ma mowy. Na miejscu, w Gent, za darmo jest nocleg, prowiant samemu trzeba sobie wykombinowac. Mieszkalem tam kilka lat, mam tam znajomych, znam dobrze miasto i jezyk, naprawde fajnie mozna tam sie zabawic. A przy okazji odpoczac, pozwiedzac, naprawde jest co. O goscinnosci siostry juz nawet nie wspomne, po prostu moze byc super. Jacys chetni?
nienienie
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7/10/2008, 08:53


Postprzez nienienie » 28/8/2009, 11:44

ech, widze, ze chyba nic z tego nie wyjdzie, zero odpowiedzi. moze w zbyt malo popularnym miejscu na scigaczu zamiescilem post?
nienienie
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7/10/2008, 08:53


Postprzez patryk83 » 28/8/2009, 12:29

Raczej w zbyt bliskim terminie chcesz jechać i dlatego ciężko o odzew.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez duddits » 28/8/2009, 13:56

nienienie: nikt nic nie pisze, bo pewnie nikomu nie pasuje w tym terminie. Ja bardzo chętnie bym się wybrał, ale właśnie data mi nie odpowiada, niestety.

Może następną "razą" ? 8)
http://gomoto.tv/ | naszym motorem jest pasja
Avatar użytkownika
duddits
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 10/4/2009, 20:10
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê