Zobacz wÄ…tek - Przywitanie i prosba o pomoc w wyborze motocykla...
NAS Analytics TAG

Przywitanie i prosba o pomoc w wyborze motocykla...

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Przywitanie i prosba o pomoc w wyborze motocykla...

Postprzez Gandalf » 4/1/2007, 18:32

Witam wszystkich. Jestem nowy zarowno na forum jak i w swiecie dwoch kolek. Mam takie pytanie. Zamierzam kupic moje pierwsze moto. Zastanawiam sie nad trzema konkretnymi modelami:

Suzuki GS500

Honda CB500

Kawasaki ER5

Motocykl bedzie mi sluzyl glownie jako srodek transportu na studia. Droga okolo 80 km w jedna strone, po trasie (ladniutenka nowa trasa), oraz do, powiedzmy weekendowej niedalekiej turystyki. Wczesniej jezdzilem tylko na Simsonach, troche na Mzetach i raz na Yamaszce xjr 1300 znajomeg( udalo mi sie nawet dwojke wrzucic), czy sa to dobre motocykle?? Jezeli chodzi o finanse, to mam okolo 2000 euro na sam motor, nie liczac kompletnego ubioru. Prosze o pomoc w wybraniu "kompana" na pare sezonow.

PS. Mam jeszcze jedno pytanko, do czego sluzy pas nerkowy??
PS2. Sorki, ze bez polskich znakow, ale obecnie jestem w Dublinie i na kompie, z ktorego pisze nie ma polskiej czcionki.

Z gory dzieki za pomoc.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód


Postprzez Meciek » 4/1/2007, 21:47

taki temat jest w dziale motocykle - wiem ,ze jesteś nowy ale powiniens wpierw zapoznać się z forum a nie pisać od razu posty. temat raczej do zamknięcia.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez Gandalf » 5/1/2007, 14:56

Właściwie to masz racje. Moje niedopatrzenie. Pozdro dla wszystkich.
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê