Zobacz wÄ…tek - neon na moto czym to grozi
NAS Analytics TAG

neon na moto czym to grozi

Przepisy, prawo
_________

neon na moto czym to grozi

Postprzez seweryn » 9/12/2006, 14:38

chce zalozyc oswietlenie pod spud do moto ale niewiem czym to grozi w razie zatrzymania przez policje co oni mi moga zrobic? :roll: :roll:
kto sie nie przewruci to sie nie nauczy:)
Avatar użytkownika
seweryn
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7/12/2006, 16:46


Postprzez MÅ‚ody16 » 10/12/2006, 17:09

zabrac dowod rejst?? hmm dolaczam sie do pytania
pozdrawiam
MÅ‚ody16
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24/7/2006, 12:43
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Manhatan » 10/12/2006, 17:22

U nas jeden koleś za to, że miał sprzodu pod zdeżakiem neon, dostał 3 stówy :shock: A znowu jak kumpel miał zrobionego LED'owego to kazali mu to wyłączyć i więcej niewłączać :?

Też miałem robić ale chyba się powstrzymam :roll:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez eristof » 10/12/2006, 18:32

:] No tak swięta sie zbliżają wiec i z motoru trzeba zrobić choinke:):) Tylko prosze sprzetu grajacego "do sluchania kolęd" nie montujcie:) Pozdro
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Re: neon na moto czym to grozi

Postprzez siekson » 10/12/2006, 22:11

seweryn napisał(a): czym to grozi


totalnym obciachem :twisted:
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystian OchÄ™dalski » 2/1/2007, 14:47

Diody LED i Neony są zabronione w kolorze niebieskim, ponieważ ten kolor jest "zarezerwowany" dla służb uprzywilejowanych (straż, policja, karetka.) Inne kolory są dozwolone. Pozdrawiam
Krystian Ochędalski
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 19/8/2006, 15:19

Postprzez Wiewiór81 » 2/1/2007, 18:26

Krystian Ochędalski napisał(a):Diody LED i Neony są zabronione w kolorze niebieskim, ponieważ ten kolor jest "zarezerwowany" dla służb uprzywilejowanych (straż, policja, karetka.) Inne kolory są dozwolone. Pozdrawiam

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ośmieszaj się, chłopcze...

Dopuszczalne oświetlenie pojazdu jest bardzo dokładnie określone przez rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz ich obowiązkowego wyposażenia. Każde oświetlenie ponad tam opisane, nieważne, czy w kolorze czerwonym, niebieskim czy sraczkowatym jest niedozwolone i stanowi podstawę do zatrzymania dowodu rejestracyjnego i skierowania na dodatkowe badania do SKP.

Pozdrawiam, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Krystian OchÄ™dalski » 2/1/2007, 18:54

Powiedziano mi tak na na OSKP...

Może wyrażaj się trochę co???????????

Jest to forum w miarę najbardziej znane w Polsce więc chyba by wypadło popracowac nad swoją kulturą osobistą?
Krystian Ochędalski
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 19/8/2006, 15:19

Postprzez hefron » 2/1/2007, 19:48

Bana dla Wiewióra :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Wiewiór81 » 2/1/2007, 20:51

Krystian Ochędalski napisał(a):Może wyrażaj się trochę co???????????

Jest to forum w miarę najbardziej znane w Polsce więc chyba by wypadło popracowac nad swoją kulturą osobistą?

Pokażesz mi, gdzie wykazałem się brakiem kultury osobistej?

W czym moje "nie ośmieszaj się, chłopcze" jest mniej kulturalne od Twojego "Ey gościu czy miałes chociaz razz tym motorem do czynienienia ze tak mówisz?? - dobry sprzęt? Pssss. Odpowiadaj na wierzytelne informacje!."?
Wymagasz od innych wierzytelnych (?? chyba wiarygodnych!) informacji, a sam kity opowiadasz.

Poza tym - łamiesz regulamin, więc nie spodziewaj się, że będę głaskał cię po główce, te czasy się skończyły.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Krystian OchÄ™dalski » 2/1/2007, 23:20

Chłopcem albo dzieciakiem jak na wszystkich mówisz może byc twój dzieciak.... A kolor "sraczkowaty" pozostawiam bez komentarza....

Po czym osądzasz ze nie mam wiedzy?? Ojjjj troche jestes za bardzo pewny siebie.... Uważaj by Cię to w życiu nie zmyliło....

Twoja ilośc postów nie oznacza że masz wiedze.... Własnie widac czym sobie zdobywasz ilośc postów podpisując to pod to.

Aha..... nie wnosisz nic do tematu!:!: :!: :!:

Pozdrawiam
Krystian Ochędalski
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 19/8/2006, 15:19

Postprzez Wiewiór81 » 3/1/2007, 00:32

Krystian Ochędalski napisał(a):Chłopcem albo dzieciakiem jak na wszystkich mówisz może byc twój dzieciak.... A kolor "sraczkowaty" pozostawiam bez komentarza....

Nie, chłopcem może być każdy osobnik rodzaju męskiego. I uważam to określenie za mniej nacechowane negatywnie niż "debil" którego Ty w swoich postach raczyłeś używać.

Krystian Ochędalski napisał(a):Po czym osądzasz ze nie mam wiedzy??

Po tym, że piszesz głupoty, a jakżeby inaczej? Przecież nie stawiam sobie tarota...

Krystian Ochędalski napisał(a):Ojjjj troche jestes za bardzo pewny siebie.... Uważaj by Cię to w życiu nie zmyliło....

Ja bym raczej napisał "uważaj żeby cię to nie zawiodło", albo "żebyś się na tym nie przejechał"... używasz słów i wyrażeń, których znaczenia nie rozumiesz. Uważaj, żeby cię to w życiu nie zmyliło :P

Krystian Ochędalski napisał(a):Twoja ilośc postów nie oznacza że masz wiedze.... Własnie widac czym sobie zdobywasz ilośc postów podpisując to pod to.

Nigdzie nie pisałem, że ilość postów oznacza, że mam wiedzę. To akurat osądzają forumowicze, po jakości merytorycznej moich wypowiedzi. A znaczenia ostatniego zdania w powyższym cytacie niestety nie rozumiem, więc go nie skomentuję.

Krystian Ochędalski napisał(a):Aha..... nie wnosisz nic do tematu!:!: :!: :!:

Jasne, pomijając fakt, że moja wypowiedź jest właściwie jedyną w tym temacie, która jasno i na temat odpowiada na pytanie postawione w pierwszym poście. W przeciwieństwie do Twojej, w której podajesz informacje z niedoinformowanego najwyraźniej źródła...

Krystian Ochędalski napisał(a):Pozdrawiam

Ależ ja także :)
WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Krystian OchÄ™dalski » 3/1/2007, 18:38

widze ze wypowiadanie siÄ™ na tym forum i na dodatek z takimi forumowiczami nie ma sensu ;/
Krystian Ochędalski
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 19/8/2006, 15:19

Postprzez Wiewiór81 » 3/1/2007, 19:07

Krystian Ochędalski napisał(a):widze ze wypowiadanie się na tym forum i na dodatek z takimi forumowiczami nie ma sensu ;/

Jasne, jeśli brakuje argumentów, kończy się off-topic... i dobrze :)
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Krystian OchÄ™dalski » 3/1/2007, 20:34

nie nie.... poprostu niechce mi sie gadac z takimi palantami
Krystian Ochędalski
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 19/8/2006, 15:19

Postprzez Wiewiór81 » 3/1/2007, 22:47

Krystian Ochędalski napisał(a):nie nie.... poprostu niechce mi sie gadac z takimi palantami

Hmmm, proszę bardzo, teraz pokazałeś swoją kulturę osobistą... i zakwalifikowałeś się do ostrzeżenia o banie. Gratuluję.
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Wiewiór81 » 4/1/2007, 10:26

trojano napisał(a):
Wiewiór81 napisał(a):niebieskim czy sraczkowatym

No jak by nie patrzeć też to odebrałem jako chamski text

Gdyby tylko tak chamskie teksty pojawiały się na ścigaczu, byłoby cudownie, a moderatorzy nie mieliby nic do roboty...
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Następna strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê