Zobacz wątek - Paryż Dakar
NAS Analytics TAG

Paryż Dakar

O wszystkim
_________

Paryż Dakar

Postprzez Bartman » 2/1/2007, 22:31

Uwielbiam ten rajd, niestety w tym roku nie popatrze, bo nie mam telewizora :( Ciekawe jak im pojdzie w tym roku, mam nadzieje ze sie nie połamią i przede wszytkim ze dojadą razem.......które miejsca obstawiacie dla Marka i Jacka??? i dlaczego ten rajd w tym roku zaczyna sie 6????
Ostatnio edytowano 2/1/2007, 23:20 przez Bartman, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Bartman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 30/8/2006, 21:48
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Thrillco » 2/1/2007, 23:04

więc zapraszamy już teraz na relacje na łamach scigacz.pl...stawiam że Jacek bedzie 6-8, Marek...7:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Wombat » 3/1/2007, 01:27

Thrillco napisał(a):więc zapraszamy już teraz na relacje na łamach scigacz.pl...stawiam że Jacek bedzie 6-8, Marek...7:)


Mam nadziej ze kto inny bedzie pisal te relacje dla scigacza bo bedzie jedna wielka porazka.........
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez dormarcia » 3/1/2007, 04:14

Trzymamy kciuki za chłopaków.... oby jak najwyżej :D

A kto będzie komentował, pisał, relacjonował.....??

Wombat jak się zgodzisz to ja mogę Ci czytać :D

Ja lubię czytać...ale to zupełnie luźna propozycja...żeby nie było....że..... :oops:
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Thrillco » 3/1/2007, 08:02

Wombat napisał(a):
Thrillco napisał(a):więc zapraszamy już teraz na relacje na łamach scigacz.pl...stawiam że Jacek bedzie 6-8, Marek...7:)


Mam nadziej ze kto inny bedzie pisal te relacje dla scigacza bo bedzie jedna wielka porazka.........

Jak czujesz się mocny to możeszTy pisać...a jak masz objekcje do mojego pisania to prosze je przedstawić na thrillco@scigacz.pl lub na PW....to Twój kolejny atak bez najmniejszego argumentu...idź że ty sie leczyć...albo pochromuj sobie coś, bo jak na razie Twoja cała osoba to jest jedna wielka porażka tego forum.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê