Zobacz wątek - Pojemności litości
NAS Analytics TAG

Pojemności litości

O wszystkim
_________

Pojemności litości

Postprzez lonewolf » 7/8/2009, 15:10

http://www.scigacz.pl/Pojemnosci,litosci,10253.html

Czytaliście może ten debilny artykuł? Autor zazdrości ludziom fajnych maszynek, a do tego płacze bo ktoś jeździ w T-shircie zamiast w ciuchach za 10 000pln. Moje zdanie jest proste: wali mnie to kto na czym jeździ, jego sprawa + wali mnie to w czym jeździ bo to też jego sprawa. Fakt, że u nas 600tki lekko starczą, ale mnie żal tyłka nie ściska jak widzę kogoś na zzr1400. Autor jeszcze głupio pisze, że się nie wykorzystuje u nas w pełni możliwości naszych motocykli... to co, mamy jednak za**erdalać na złamanie karku i schodzić przy każdym winklu na kolanie żeby wykorzystać pełen potencjał maszyny? Najlepiej to idźmy wszyscy do zakonów i nie róbmy nic tylko módlmy się nie wiadomo do czego. Debilny artykuł jakich dużo.

Liczy się frajda z jazdy także szerokości i przyczepności Panie i Panowie...
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48


Postprzez zadzior » 7/8/2009, 15:25

Zgadzam sie z artykulem, nie trzeba byc uczonym, zeby widziec to co aktualnie dzieje sie w glowach wiekszosci polskich motocyklistUFF ;D pzdr szejset
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez wojtasmazi1 » 7/8/2009, 15:49

Ale co was interesuje kto czym jeździ i jak sie ubiera na moto?? To chyba sprawa kazdego z nas
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 7/8/2009, 15:58

Co do jazdy w T-shircie to wiadomo bezpieczenstwo to podstawa, tutaj sie zgodze ze ktos kto kupuje motocykl powinien okreslic swoje fundusze i wydac je w dogodny sposob.

Nie mozna tez przesadzac co do pojemnosci :roll: rownie dobrze mozna powiedziec, po co nam sportowe motocykle, ba nawet turystyczne skoro mamy ograniczenia predkosci :) wystarczylby nam zablokowany skuterek i po problemie. Ha my to mamy jeszcze dobrze, bo ludzie jezdza w kaskach i ciuchach jako tako, ale jak teraz bylem w CHorwacji, to autor artykulu powinien sie za glowe zlapac jak tam ludzie jezdza :lol: bez kaskow, prawka, na mocnym gazie, bo w Chorwacji tak mozna, policja ma to raczej w dupie, bez ubran nawet haha xD lamiac wszelkie przepisy, co kraj to obyczaj. My dopiero sie jako tako odbilismy, nasz kraj przez 20 alt doszedl do mocnego ladu, zauwazcie jakie u nas bryki jezdza, wiekszosc Polakow ma wiecej niz 2 samochody w garazyku ;p wiec za pare lat bedziemy mieli pewnie wiecej niz 2 motocykle w garazu :) chyba ze przyjada araby i wszystko wykupia :lol: :lol:

Taczuje , ze ten artykul kierowany jest do plastikowej mlodziezy ,ktora i tak ma w dupie wiekszosc rzeczy :) chociaz widac, ze lansu nie brakuje i starszym, no coz kryzys wieku sredniego :D

Ludziom nie mozna zabronic pewnych rzeczy, dla mnie moga jezdzic i w japonkach nawet, byle nie zabili jakiejs przypadkowej osoby ;) bezpieczenstwo to podstawa :)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 7/8/2009, 16:07

a ja mam wyje****...


autor chyba sie spina za mocno
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez zadzior » 7/8/2009, 16:08

wojtasmazi1 napisał(a):Ale co was interesuje kto czym jeździ i jak sie ubiera na moto?? To chyba sprawa kazdego z nas


A czy ktos zabroni nam dyskutowac na ten temat? To znaczy, ze jak za sciana ktos tlucze mlotkiem zone albo dzieciaki, to tez co nas to moze obchodzic? ;x
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Trener » 7/8/2009, 16:22

Idiotyczny artykuł . W USA np. są stany gdzie trzeba mieć pełne kombi i są stany w których nawet kask jest nie potrzebny . Niech każdy jezdzi w czym chce i na co go stać . I uważam jak ktoś chce niech kupuje litra na pierwsze moto . Jego sprawa .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez wojtasmazi1 » 7/8/2009, 16:50

Deadmau5 napisał(a):A czy ktos zabroni nam dyskutowac na ten temat? To znaczy, ze jak za sciana ktos tlucze mlotkiem zone albo dzieciaki, to tez co nas to moze obchodzic? ;x


A czy to temat o przemocy w rodzinie?? To chyba forum motocyklowe o ile sie nie myle.
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje

Postprzez malyzck » 7/8/2009, 17:12

Tez uwazam ze artykul jest z d..........., mam gdzies kto czym jezdzi i w czym. Uwazam ze to kazdego osobista sprawa, i co to zanczy wykorzystywac moto w 100% bo to chyba jest tylko na torze mozliwe bo na drodze to mozna nawet 125 nie wykorzystac w 100% bo warunki na to nie pozwola.
malyzck
Bywalec
 
Posty: 512
Dołączył(a): 31/3/2008, 08:52
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Robson1903 » 7/8/2009, 17:18

ms407 napisał(a):I uważam jak ktoś chce niech kupuje litra na pierwsze moto . Jego sprawa .
Żyje jakoś (choć może nie końca na pierwsze moto, ale powyżej 60 koni nic wiecej nie miałem) Co do artykułu czytałem cały i mam mieszane uczucia ... Nie zgodzę się z tym "Nie ma większego głupca, niż stary głupiec" bo sam mam to w domu i mój ojciec wcale odrazu na R1 nie chce wsiadać jak jeździł wcześniej takimi bolidami jak CZ czy MZ ...
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Avatar użytkownika
Robson1903
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 700
Dołączył(a): 15/5/2009, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Postprzez zadzior » 7/8/2009, 17:21

wojtasmazi1 napisał(a):
Deadmau5 napisał(a):A czy ktos zabroni nam dyskutowac na ten temat? To znaczy, ze jak za sciana ktos tlucze mlotkiem zone albo dzieciaki, to tez co nas to moze obchodzic? ;x


A czy to temat o przemocy w rodzinie?? To chyba forum motocyklowe o ile sie nie myle.


Jakbys nie zauwazyl chodzilo mi o porownanie, ale skoro mozna mowic o przemocy w rodzinie, to czemu nie mozna mowic o tym kto co sobie kupuje :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez eBuch » 7/8/2009, 17:38

Autor pisze poprostu o tym jak dzisiaj wyglada stan rzeczy w Polsce. Na zachodzie jest calkowicie inaczej. Moim zdaniem dobry artykul. NIE BIERZCIE WSZYSTKIEGO DO SIEBIE !!!!!!
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez zalo » 7/8/2009, 20:13

Powiem krotko ja poza klase 600 sie nie wychylam bo to po prostu nie ma sensu ta klasa oferuje wystarczajece osiagi i wlasciwosci jezdne porownywalne z niejednymi tysiaczkami a zwinniejsza i bardziej poreczna - tyle z mojej strony a co do ubioru to jezeli nie dbamy o wlasne bezpieczenstwo to mozna jechac nawet w przyslowiowych gaciach i nikomu do tego - osobiscie nawet jak jade moje 5 kilometrow do roboty to sie ubieram w kombinezon, buty, rekawice - bo wiem czym moze pachnac nawet niewinna stluczka - lepiej rozpieprzyc kombinezon niz swoja wlasna skorke :D - tyle mialem do powiedzenia ja zalo :D
GSF 600N , GSF 600S SPRZEDAM

ONE LIFE - LIVE IT
Avatar użytkownika
zalo
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 9/10/2006, 10:58
Lokalizacja: KASZUB

Postprzez lonewolf » 7/8/2009, 20:55

stonetown napisał(a):Ja się zgadzam z autorem artykułu. Nie wiem czemu się tak bulwersujesz. Prawda w oczy kole?


Z tego co widzę po ostatnich Twoich postach to ty się z wszystkimi zgadzasz tylko nie z autorami threadów. Nic Ci i innym do tego jaką pojemnością jeżdżę ani w czym jeżdżę. Moje życie, moja kasa, proste. Jak nie pasi to idź do lasu. Chyba, że tam Ci się nie spodoba jak wiewiórki skaczą z drzewa na drzewo, bo to niebezpieczne i pewnie wiesz lepiej jak to robić od nich ;DD

Społeczeństwo amerykanizuje się nam ostro widzę. Niedługo nie będzie można chodzić w czym się chce bo komuś coś "w oczy kole" ;]
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez Piter_Stunter » 8/8/2009, 00:58

Skończcie tą głupią gadkę, jak Wam żal dupę ściska, że ktoś ma 600 to kupcie sobie litra, wszystko.
...PITER WCIĄŻ ŻYJE...
Stunt, panienki,imprezy,szypka jazda - to lubiem
Piter_Stunter
Świeżak
 
Posty: 254
Dołączył(a): 8/5/2009, 20:56
Lokalizacja: jest piter

Postprzez gelo007 » 8/8/2009, 18:28

Ja nie żałuje, że zacząłem od 500tki. Dzięki temu szlif kosztował mnie dużo mniej :). Natomiast nie widzę w tym nic złego, jak ktoś kupi sobie moto o większej pojemności. Róbta co chceta by Jurek Owsiak. Nara
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez HCadamus » 8/8/2009, 20:04

lonewolf nie koniecznie nie moja sprawa, bo ryzyko, że ktoś kto ogarnia sprzęt i ma trochę oleju w bańce wpiep... mi się pod moto jest bez porównania mniejsze niż kogoś kto bez respektu dla maszyny kupuje mocne moto.

A inna sprawa to, fakt, że uparłeś się, że w tym artykule ktoś komuś czegoś zazdrości. A zupełnie nie bierzesz pod uwagę tego, że w Polsce jest kult sportowego litra i sześćsety. Nie wieżę, że nie znasz ludzi co kupili sporta bo koledzy mają( a naprawdę wystarczyłbym im jakiś łagodny naked?).
HONDA CB500
HCadamus
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7/9/2008, 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Czester » 8/8/2009, 20:08

Gadacie i gadacie a i tak każdy kupi co zechce.
Gadanie w kółko o tym samym niczego nie zmieni.
Ja osobiście nic nie mam do litrów i wyżej pod warunkiem, że jeździ na tym doświadczona osoba.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez HCadamus » 8/8/2009, 20:49

wystarczyło by zmienić przepisy na prawko ale nie sposobem, że duże moto najlepiej w wieku 100lat, a sposobem, że jak na mniejszych swojego nie wyjeździsz to większego mieć nie będziesz.

Poprostu zdajesz raz na prawko i potem musisz przechodzić przez różne pojemności jak chcesz te najszybsze...
HONDA CB500
HCadamus
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7/9/2008, 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lewko » 8/8/2009, 22:24

każdy czlowiek jest inny, ma inny styl jazdy, inaczej postrzega motocykl np. jako źródło transportu, które ma go przewieźc od A do B i sa pasjonaci którym "dzień bez moto to dzień stracony" do ktorych należe staram się dbać o swoje bezieczeństwo, a czy inni tez to mnie c**j obchodzi takie moje zdanie, dla mnie osobiście mogą jezdzic w krotkich spodenkach i t-shircie
Avatar użytkownika
lewko
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 27/10/2007, 17:38

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr