Zobacz wÄ…tek - POMOCY!!!! KTM620 GS CZY KTM 620 RACING
NAS Analytics TAG

POMOCY!!!! KTM620 GS CZY KTM 620 RACING

Motocyklowe sporty offroad - dla fanów terenowego szaleństwa
_________

POMOCY!!!! KTM620 GS CZY KTM 620 RACING

Postprzez heya088 » 27/7/2009, 12:38

Witam potrzebuję pomocy od doświadczonych użytkowników ponieważ mam zamiar zakupić KTM-a lecz nie wiem który ( przeszukałem forum lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania) :

KTM 620 GS (1996 r) czy KTM 620 Racing(1998 t)

wiem tylko pare rzeczy o nich lecz bardzo prosiłbym o dokladniejsze info plusy i minusy różnice itp itd. sprawa jest pilna dlatego byłbym wdzieczny gdybyście mi pomogli. Pozdrawiam .
heya088
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 27/7/2009, 12:27


Postprzez klaudia01111 » 8/10/2009, 21:33

O kolego trzymaj się za kieszeń kumpel kupił KTM 620 Racing już zrobił generalny potem koło magnety itd mot kupił za ok 12 tys. a już wpakował 7 tys remont i 1.5 koło magnety jest mało powiedziane załamany bo w serwisie w Bydgoszczy już go rozpoznają po wyświetlanym numerze tak często do nich dzwoni . Ale jak podjedzie to pełen szacun!!!
klaudia01111
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2/9/2008, 21:52
Lokalizacja: Lidzbark


Postprzez Tomas KTM 620 Super Comp » 18/12/2009, 00:21

Jak chcesz pokazać co to znaczy zapie......to polecam 620 SC:) Na początku kląłem (zrobiłem remont za 4000 zł) a teraz nie sprzdam go za żadne pieniądze. Nie słuchaj bzdur, że KTMy to padaczki. Ma być dobrze zrobiony i trzymać się kupy. Szukaj najlepiej po wymianie korby i tłoka , bo to najdroższy biznes. Kupuj pod jednym warunkiem... musisz kochać wibracje, szarpania na niskich biegach. Totalna wibroprasa ale to jest właśnie moc. Tłok ma 101 mm średnicy i trzeba nauczyć się kopać takiego sprzęta. Jak wybierzesz np EGSa z rozrusznikiem tzn że idziesz na łatwizne:) Wszytskie DRZ, TTR, XT i inne sprzęty to turystyki w porównaniu do Super Compa. Wymiane oleju z filtrem robie co 1500 km (koszt 150). Nigdy więcej a czasem nawet wcześniej. Regulacja zaworów po 600-1000 (25 min) km ponieważ luz na zaworach ssących lubi się kasować. Wymiana microfiltra oleju (smaruje wał) robie co trzecią wymianę oleju - koszt takiego filtra to 70 zł. Uwierz, że jak będziesz o to dbał to będziesz najszczęsliwszym posiadaczem idealnego hardendurasa. Mnie tez znaja w serwisach ale tylko dlatego, że wymieniam wszystko na czas nie czekając aż się skończy. Pracujesz? Lepiej ładować w KATA niż w kobiete:) Jeśli chcesz zdjęcia to podaj maila - postaram się żebyś się w nim zakochał:) Mam też koła supermoto! Jesli chcesz bardzo dobrze latać na gumie to bierz SC - on Cię nauczy:)
Tomas KTM 620 Super Comp
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3/12/2009, 14:11



Powrót do Motocross, Enduro, Cross Country, Trial...



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê