Zobacz wątek - Mś drużynówka
NAS Analytics TAG

Mś drużynówka

Dla fanów czarnego sportu
_________

Postprzez RL » 24/7/2008, 13:14

Same zawody, gdyby nie walka Polaków z Duńczykami, nie zaliczyłbym do ciekawych. Niestety deszcz zepsuł całą zabawę w żużel na najwyższym poziomie. Właściwie po 11 biegu tylko Gollob z Bjarne Pedersenem byli w stanie stworzyć ciekawe widowisko.

Medal oczywiście cieszy, tym bardziej, że Polakom raczej nie dawano szans w walce z Duńczykami i Australijczykami. Zabrakło niewiele, ale obiektywnie Duńczycy mają w tym momencie najlepszą drużynę na świecie i porażka na własnym torze byłaby dla nich katastrofą.

I prawdę mówiąc coraz mniej podoba mi się formuła tych zawodów. Dwadzieścia pięć biegów, a często już po pięciu wiadomo jaka będzie kolejność na koniec. Dysproporcje między poszczególnymi zespołami zwłaszcza w eliminacjach są bardzo duże.
RL
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/7/2007, 21:59


Postprzez młodyyzf » 29/7/2008, 21:29

Była szansa nawet na pierwsze miejsce :(
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz


Postprzez młodyyzf » 30/7/2008, 19:22

A weź dorzuć z 3 punkty do zdobyczy Walaska no i już wszystko wiadomo !! Zdecydowanie najsłabsze ogniwo naszej reprezentacji.
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez młodyyzf » 31/7/2008, 16:46

No holta z biegu na bieg tracił się w zawodach. dziwią mnie braki balińskiego i miedzińskiego. Chłopacy myśle sobie zasłużyli na ten występ. ale ważne że 2 miejsce za rok leszno :D
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz

Postprzez Hamulec » 20/7/2009, 18:12

Leszno 2009-Drużynowy Puchar Swiata.
Polacy złotymi medalistami.
W sobotę przemoczeni byliśmy do suchej nitki lało jak z cebra. Zawody odwołano i przełozono na niedzielę godz.11.00. W trakcie powtórzonych zawodów ulewa i przerwa prawie 2 godz. Jednak nasza reprezentacja wynagrodziła nam to wygrywając w ostatnim biegu nad Australią. :D
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez Hamulec » 21/7/2009, 12:21

senekkorzenna zgadzam się z Tobą. Dramaturgia była do końca. Tak, tak żużel sie zmienił, też pamiętam jeszcze 'tamten' stary speedway. Wiele rozmawiałem z byłymi zawodnikami o jezdzie w latach 70tych, a nawet 60tych. Podkreślali, że wówczas bardziej walczyli z własną maszyną niż z rywalem na torze. Warunki jazdy poprawiło; wachacz-amor przy przednim kole, leżący silnik, a nie stojak i większa moc.

Polacy wygrywając DPS spowodowali, że słynny puchar Ove Fundina po raz pierwszy w historii miał na zwsze zostać w Polsce, jednak wystąpiły jakieś zgrzyty. Myślę, że np. gdyby Szwedzi lub inna nacja wygrała nie było by żadnych problemów i to mnie denerwuje :evil: . Ciekawe jak to się dalej potoczy. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez patrykkos » 25/7/2009, 10:24

dawno się tak nie jarałem przy ogladaniu tv. Ale pojechali elegancko, pozdr
patrykkos
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/7/2009, 10:15

Postprzez Hamulec » 5/9/2009, 22:24

Polscy Juniorzy Drużynowymi Mistrzami Swiata 2009r. na torze w Gorzowie Wikp.
Młodzieżowcy dotrzymali kroku seniorom :D :D
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna



Powrót do Żużel



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr