Zobacz wÄ…tek - Awarie w Quadach
NAS Analytics TAG

Awarie w Quadach

Dla fanów czterokołowców
_________

Awarie w Quadach

Postprzez dawid.k » 21/7/2009, 12:02

Witam kupiłem 4 miesiące temu nowego Quada Romet ATV110S-2 i ciągle się w nim coś psuje jak nie sprzęgło to rama pęka albo śruba od wahacza licznik raz działa raz nie i nie wiem co mam zrobić czy mam jakąś szanse odzyskać pieniądze od sklepu w którym go kupiłem Bardzo proszę o bardzo szybką odpowiedź ponieważ zależy mi na czasie. :x :x :evil: :evil:
dawid.k
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/7/2009, 11:11
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Bostorn » 21/7/2009, 14:03

jedynie co mozesz to zgłosic reklamacje chyba


ale tak czy siak wtopiles kase.. kazdy mowi chinczyk zło chinczyk badziew ale do puki się nie przejedziesz to nie uwierzysz;/
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Re: Awarie w Quadach

Postprzez Czester » 21/7/2009, 21:16

dawid.k napisał(a):Witam kupiłem 4 miesiące temu nowego Quada Romet ATV110S-2 i ciągle się w nim coś psuje jak nie sprzęgło to rama pęka albo śruba od wahacza licznik raz działa raz nie i nie wiem co mam zrobić czy mam jakąś szanse odzyskać pieniądze od sklepu w którym go kupiłem Bardzo proszę o bardzo szybką odpowiedź ponieważ zależy mi na czasie. :x :x :evil: :evil:

Zachowajcie to dla potomnych i pokazujcie tego posta każdemu, który będzie pytał "czy Bashan da radę" albo jakikolwiek inny chinol. To jest dowód a nie mit, że w chinloach wszystko się sypie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez krystianobor1 » 31/7/2009, 18:54

Polskie Prawo prawdopodobnie przedwiduję cos takiego że w ciągu bodajże 3 miesięcy popsuję ci się ta sama rzecz i zgłosisz to w ramach gwarancji to wtedy możesz albo wymienić na nowy albo odzyskać kasę. Może wynajdziesz jakąś wadę ukrytą o której nie wiedziałeś przy zakupie to wtedy ci oddają kasę . Najlepiej idź do rzeczoznawcy i może on coś poradzi , a z tą ramą to spróbój coś zrobić np. wysłać pismo że zagraża to twojemu życiu , oczywiście mogą powiedzieć że był źle używany no ale jeśli przestudjujesz wszysto i będziesz miał trochę więcej powodów do zwrotu to nawet bez 2 zdań bd musieli ci oddać.
krystianobor1
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6/7/2009, 17:54

Postprzez Bostorn » 1/8/2009, 00:00

nie 3ch tyg mieÅ› ale 2tyg masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny ;]
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê