Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Ubezpieczenie dla motocyklisty
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Ubezpieczenie dla motocyklisty

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Ubezpieczenie dla motocyklisty

Postprzez Åšcigacz » 22/5/2009, 16:41

Dyskusja na temat: Ubezpieczenie dla motocyklisty
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ubezpieczenie dla motocyklisty
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2009, 16:41

Moim zdaniem każdy poważny motocyklista liczący się z zagrożeniami jakie czyhają na niego powinien wykupić choćby pakiet podstawowy. Ja razem z zakupem motocykla, odpowiedniego stroju zaopatrzyłem się w ubezpieczenie dla uprawiających sporty ekstremalne.<br><hr>ubezpieczony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2009, 19:12

Zgadzam się że każdy powinien mieć jakieś zabezpieczenie, szczególnie my, jesteśmy narażeni na wypadki jak każdy użytkownik drogi, ale bardziej cierpimy niż kierowcy czy pasażerowie aut. Sęk w tym, że jak od czasu do czasu korzystam z toru, ostatnio na Grandysach gdzie dwaj kolesie prezentowali ubezpieczenie, które działa także dla tych, na torze. Zdaje się że to o to chodziło, które jest opisane powyżej, z ACE. Chociaż mam wykupione, skuszę się pewnie na dodatkowe aby spokojnie śmigać . <br><hr>Siara
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2009, 18:09

co to wogóle za strona <a href="http://dlaaktywnych.com.pl" target="blank" class="link">http://dlaaktywnych.com.pl</a> ??
Ani adresu biura, ani telefonu stacjonarnego ??
Mi to wygląda na firmę widmo. Zapłacisz ubezpieczenie i tyle ich widziałeś :P
Nie podoba mi sie to...<br><hr>dany
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2009, 19:09

Banki i firmy ubezpieczeniowe to złodzieje. Koniec kropka.<br><hr>Gra
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2009, 10:12

Komentatorzy napisał(a):Banki i firmy ubezpieczeniowe to złodzieje. Koniec kropka.<br><hr>Gra<br>
legalni złodzieje<br><hr>b11l
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2009, 20:45

100-200zł KWARTALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/5/2009, 13:50

Komentatorzy napisał(a):co to wogóle za strona <a href="http://dlaaktywnych.com.pl" target="blank" class="link">http://dlaaktywnych.com.pl</a> ??
Ani adresu biura, ani telefonu stacjonarnego ??
Mi to wygląda na firmę widmo. Zapłacisz ubezpieczenie i tyle ich widziałeś :P
Nie podoba mi sie to...<br><hr>dany<br>
jakaÅ› podejrzana sprawa - strona wyglÄ…da wyjÄ…tkowo amatorsko. Nie wzbudza zaufania...<br><hr>radez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2009, 21:06

Czy ktos juz korzystal z <a href="http://dlaaktywnych.com.pl" target="blank" class="link">http://dlaaktywnych.com.pl</a> ? Strona slaba i kto jest ich powiernikiem bo na bank to mi to nie wyglada zbytnio?

firma: Dariusz Piwowarski
ulica: Zaruby 10/36
miasto: 02-796 Warszawa
ostatnia modyfikacja: 2009.05.05

Domena jest bardzo swieza bo zarejestronawa dopiero w maju tego roku.<br><hr>davss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2009, 10:52

19 lipca 2009 przy słonecznej pogodzie i suchej nawierzchni jechałem z pasażerką Harrym Night Rod Special pseudo-autostradą A4 w kierunku z Legnicy do Wrocławia. Na zjeździe z A4 na Pietrzykowice, przy niewielkiej prędkości (ok 40km/h) zaliczyłem fatalnego szlifa z powodu długiej plamy oleju, który prawdopodobnie nanoszą tam ciężarówki z pobliskich placów budów. Motor do generalnego, ja i dziewczyna poobijani a winnych nie ma.

Czy macie info, czy jestem w stanie wskazać administratora drogi jako winnego? Są świadkowie, że nie bylo innych okoliczności niż ta plama oleju.

P.S. Jechliśmy na 2 maszyny, w sumie 4 osoby. Po "dzwonie" ustawiła sie kolejka/mikro-korek ok. 10 samochodów. Ciekawostka - były podarte ciuchy, uszkodzone kolano, troche krwi, rozwalony motocykl i ... nikt z tych samochodów nawet nie zapytał czy nie pomóc!!! mimo, że stali tam dobrych 5 min zanim sami posprzątaliśmy bałagan. Robili za to zdjęcia komórkami.

Coś chyba jest fundamentalnie nie tak z naszą wrażliwością.<br><hr>Night Rod Wawa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/7/2009, 11:27

Komentatorzy napisał(a):19 lipca 2009 przy słonecznej pogodzie i suchej nawierzchni jechałem z pasażerką Harrym Night Rod Special pseudo-autostradą A4 w kierunku z Legnicy do Wrocławia. Na zjeździe z A4 na Pietrzykowice, przy niewielkiej prędkości (ok 40km/h) zaliczyłem fatalnego szlifa z powodu długiej plamy oleju, który prawdopodobnie nanoszą tam ciężarówki z pobliskich placów budów. Motor do generalnego, ja i dziewczyna poobijani a winnych nie ma.

Czy macie info, czy jestem w stanie wskazać administratora drogi jako winnego? Są świadkowie, że nie bylo innych okoliczności niż ta plama oleju.

P.S. Jechliśmy na 2 maszyny, w sumie 4 osoby. Po "dzwonie" ustawiła sie kolejka/mikro-korek ok. 10 samochodów. Ciekawostka - były podarte ciuchy, uszkodzone kolano, troche krwi, rozwalony motocykl i ... nikt z tych samochodów nawet nie zapytał czy nie pomóc!!! mimo, że stali tam dobrych 5 min zanim sami posprzątaliśmy bałagan. Robili za to zdjęcia komórkami.

Coś chyba jest fundamentalnie nie tak z naszą wrażliwością.<br><hr>Night Rod Wawa<br>
Tak, wcale sie nie zdziwilem ta znieczylica w tym kraju. Chyba media polakow nauczyly obserwowac nieszczescia zamiast interweniowac... w ogole po wieloletniej obserwacji kraju z zewnatrz widze coraz wiecej negatywow i coraz mniej chce sie przyznawac do swojego pochodzenia.<br><hr>David
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2009, 14:24

No oczywiście że w Publicznej Służbie zdrowia nie ma sznas na wyleczenie urazów kości i stawów tak abys za chwilę mógł startować w zawodach. Zostajesz zaopatrzony w miare mozliwośći szpitala w którym leżysz a reszta to rehabilitacja. Operacje kolana o których mówisz są wykonywane praktycznie tylko prywatnie, bo normalnemu człowiekowi do zwykłej aktywności nie są potrzebne. Poza tym w Polsce jest tylko kilka dobrych ośrodków ortopedycznych więc praktycznie musisz się do nich dostać we własnym zakresie. Na "zwykłe" zabiegi nie kieruje się tam prosto po wypadku z np. powiatowego szpitala. Ota cała filozofia...<br><hr>rider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2009, 09:38

Komentatorzy napisał(a):Czy ktos juz korzystal z <a href="http://dlaaktywnych.com.pl" target="blank" class="link">http://dlaaktywnych.com.pl</a> ? Strona slaba i kto jest ich powiernikiem bo na bank to mi to nie wyglada zbytnio?

firma: Dariusz Piwowarski
ulica: Zaruby 10/36
miasto: 02-796 Warszawa
ostatnia modyfikacja: 2009.05.05

Domena jest bardzo swieza bo zarejestronawa dopiero w maju tego roku.<br><hr>davss<br>
Tak, jest słaba, bo została zrobiona tylko po to aby zaprezentować produkt. Produkt jest nowy na rynku, stąd firmowa, oficjalna strona <a href="http://www.aceeurope.pl" target="blank" class="link">www.aceeurope.pl</a> nie ma tej prezentacji. Zależało nam aby w jakis sposób przedstawić nasz produkt bo jest dobry dlatego my, agenci zrobiliśmy tę stronę szybko i nieprofesjonalnie (nie jesteśmy programistami) i przedstawiliśmy zakres ubezpieczenia w ten sposób. Mamy już ubezpieczoną prawie całą czołówkę ścigających się na torze i są zadowoleni, więc proszę o zapoznanie się ze sprawą przed wyrażaniem opinii o firmie i ludziach. Pozdrawiam, życząc bezpiecznej i bezwypadkowej jazdy. Robert<br><hr>Robbie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2009, 09:43

Strona dla aktywnych !

zrobiona tylko po to aby zaprezentować produkt. Produkt jest nowy na rynku, stąd firmowa, oficjalna strona <a href="http://www.aceeurope.pl" target="blank" class="link">www.aceeurope.pl</a> nie ma tej prezentacji. Zależało nam aby w jakis sposób przedstawić nasz produkt bo jest dobry dlatego my, agenci zrobiliśmy tę stronę szybko i nieprofesjonalnie (nie jesteśmy programistami) i przedstawiliśmy zakres ubezpieczenia w ten sposób. Mamy już ubezpieczoną prawie całą czołówkę ścigających się na torze i są zadowoleni, więc proszę o zapoznanie się ze sprawą przed wyrażaniem opinii o firmie i ludziach. Pozdrawiam, życząc bezpiecznej i bezwypadkowej jazdy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 515154985. Robert<br><hr>Robbie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2009, 22:43

Miałem dzisiaj spotkanie z Przedstawicielem, a w zasadzie Przedstawicielką firmy ACE. Przyznam szczerze, że po 2 godzinnych pertraktacjach, zapoznaniu się z warunkami ubezpieczeń, oraz przeanalizowaniu dokładnym wszystkich "druczków", oraz tego, czy firma nie jest jedną wielką lipą (jest zarejestrowana legalnie w Krajowym Rejestrze Sądowym;) ) skorzystałem z ich oferty. Także polecam wszystkim znajomym i nieznajomym;-)<br><hr>Pietrass
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2010, 12:03

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem każdy poważny motocyklista liczący się z zagrożeniami jakie czyhają na niego powinien wykupić choćby pakiet podstawowy. Ja razem z zakupem motocykla, odpowiedniego stroju zaopatrzyłem się w ubezpieczenie dla uprawiających sporty ekstremalne.<br><hr>ubezpieczony<br>
Motocyklista jest bardziej niż inni użytkownicy dróg narażony na wypadki i takie ubezpieczenie, wykupione w dobrej ubezpieczalni to podstawa.<br><hr>hanka.ka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/5/2010, 23:03

Halo halo. Chyba jest przełom na polskim rynku ubezpieczeniowym. AXA wprowadziła tani pakiet pełen na motocykl. Wreszcie stać mnie na AC na motor. W PZU wcześniej rzucali mi kwotę ok. 2000 zł za motor o wartości 10 000zł, a w AXA wyliczyłam sobie 700zł na ich stronie. Imo nie jest źle. Ktoś już ich testował?<br><hr>Aprilka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/6/2010, 22:22

Komentatorzy napisał(a):Halo halo. Chyba jest przełom na polskim rynku ubezpieczeniowym. AXA wprowadziła tani pakiet pełen na motocykl. Wreszcie stać mnie na AC na motor. W PZU wcześniej rzucali mi kwotę ok. 2000 zł za motor o wartości 10 000zł, a w AXA wyliczyłam sobie 700zł na ich stronie. Imo nie jest źle. Ktoś już ich testował?<br><hr>Aprilka<br>
Cóż nie zawsze tanie AC = dobre AC, nie wiadomo, jak będzie z wypłatą odszkodowania<br><hr>malina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/3/2011, 17:48

Witajcie!

Zajmuje sie ubezpieczeniami wiec mam spora wiedzÄ™ .

Mogę pomóc jak ktos jest zaiteresowany takim ubezpieczeniem od nieszczęsliwych wypadków, szpital, i oczywiście życie.:)

Nie wszystkie firmy chcą ubezpieczać taką grupę ryzyka .ale jak coś to służę pomocą . Duże sumy odszkodowań za stosunkowo małe pieniądze.

piszcie jak coÅ›:

email: monika_szczecinska@wp.pl

pozdrawiam:

monika.

<br><hr>szerry78
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/3/2011, 07:31

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem każdy poważny motocyklista liczący się z zagrożeniami jakie czyhają na niego powinien wykupić choćby pakiet podstawowy. Ja razem z zakupem motocykla, odpowiedniego stroju zaopatrzyłem się w ubezpieczenie dla uprawiających sporty ekstremalne.<br><hr>ubezpieczony<br>
Komentatorzy napisał(a):Motocyklista jest bardziej niż inni użytkownicy dróg narażony na wypadki i takie ubezpieczenie, wykupione w dobrej ubezpieczalni to podstawa.<br><hr>hanka.ka<br>
To prawda, dla motocyklistów PZU ma atrakcyjną jakościowo i cenowo ofertę. <br><hr>zorka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości




na górê