Zobacz wątek - Prysznic/Natryski podczas podrozy.....
NAS Analytics TAG

Prysznic/Natryski podczas podrozy.....

O wszystkim
_________

Prysznic/Natryski podczas podrozy.....

Postprzez paulmoto » 19/7/2009, 14:02

Witam potrzebuje namiary na jakies str www.na ktorych mozna sprawdzic w jakich miejscach/stacjach paliw itp.w naszym kraju mozna wziąc prysznic/natrysk.
Za wszelkie info z gory dziekuje.
Pozdrawiam paulomoto ;-)
Życie jest Bogiem,podróże nałogiem,prędkość zabawą,MOTOCYKL PODSTAWĄ! :-)
paulmoto
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 22/12/2006, 02:30


Postprzez melvin » 19/7/2009, 15:56

człowieku 90% stacji przy głównych drogach ma łazienki, chyba nie zrobi ci róznicy czy wykąpiesz się 10km dalej czy 15km wcześniej, bo przecież na stacji benzynowej nocował nie będziesz...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez duddits » 19/7/2009, 17:47

E, spokojnie. Mapka z wykazem takich miejsc postojowych gdzie oprócz stacji benzynowej jest baza noclegowa i można coś zjeść bardzo by się przydała. W Polsce takie rozbudowane miejsca wypoczynku to ciągle rzadkość, a szkoda. Też chętnie dowiedziałbym się czy istnieje coś takiego, chociaż podejrzewam, że raczej nie.
Kiedyś, w przyszłości, pewnie przy każdej autostradzie będzie coś takiego, ale trochę wody w Wiśle jeszcze upłynie ... ;)

Ja w podobnym miejscu parę lat temu nocowałem (w samochodzie). Właśnie na terenie stacji benzynowej były normalne natryski. To była chyba taka stacja pod kierowców ciężarówek bardziej.
Aha, to było we Francji :)
http://gomoto.tv/ | naszym motorem jest pasja
Avatar użytkownika
duddits
Świeżak
 
Posty: 167
Dołączył(a): 10/4/2009, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez melvin » 19/7/2009, 17:49

kiedyś chyba w jakimś GPSie widziałem coś takiego że wyświetlało stacje benzynowe restauracje i hotele
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez deyna » 19/7/2009, 19:23

Ja wiem, że w Zgorzelcu na Orlenie koło realu jest łazienka w super stanie :). 5zł za kąpiel.
Była CBR 600 F2.
Avatar użytkownika
deyna
Bywalec
 
Posty: 924
Dołączył(a): 16/3/2009, 21:40
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez karolr » 20/7/2009, 07:19

na autostradzie do Poznania co kilkanascie kilometrów jest parking dla ciężarówek i na każdym jest prysznic za free tylko stacji benzynowych jest ze 2 albo 3... przy głównych drogach prawie na każdej jest prysznic, a jak nie chcesz zajeżdżać w ciemno to parkuj tam gdzie są duże parkingi dla ciężarówek, na takich prysznic jest zawsze
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr