Zobacz wątek - Motoguma.pl Wrocław
NAS Analytics TAG

Motoguma.pl Wrocław

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Motoguma.pl Wrocław

Postprzez motoguma » 16/7/2009, 13:54

Nowo otwarty serwis i wulkanizacja motocyklowa motoguma.pl zaprasza.
Mamy duży wybór opon używanych i nowych (również wysyłkowo), olejów, chemii oraz drobnych akcesoriów motocyklowych. Nasze nastawianie to wulkanizacja motocyklowa oraz szybka obsługa bieżąca motocykli (oleje, filtry itd)

Kontakt:
Wrocław, ul Ks. Witolda 48
Tel. 500-550-990
Mail: motoguma@motoguma.pl
GG: 13207833
Motoguma.pl | Wrocław ul. Ks. Witolda 48 | Tel. 500-550-990 | Mail: motoguma@motoguma.pl | GG: 13207833
motoguma
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/7/2009, 13:34
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez arturrrro » 14/11/2009, 11:32

Stanowczo odradzam, unikac jak ognia. Chialem naprawic nieszczelnosc w oponie, nie zostala naprawiona, pieniadze skasowali i nie chcieli wykonac uslugi ponownie w ramach gwarancji twierdzac, ze na odcinku 10km (bo tyle zrobilem od naprawy) przebilem znow opone.
arturrrro
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/11/2009, 11:40


Postprzez COSTA » 8/1/2010, 16:39

CoÅ› mi tu nie gra...?
Przy używanych oponach - tak jak pisałeś może się zdażyć, że ktoś ma dwie dziury i jedna zostanie przeoczona, ale nigdy się nie zdażyło, aby reklamacja nie była uwzględniona!
Prowadzę we Wrocławiu od 16 lat firmę COSTA i zawsze stawialiśmy na jakość obsługi klienta. Zawsze też reklamacje rozpatrujemy na korzyść klienta. Motogumę otworzyłem, bo kocham motocykle i dotychczas nikt we Wrocławiu nie naprawiał profesjonalnie ogumienia motocyklowego.
W motogumie są te same zasady co w COSTA, czyli klient nasz Pan. Reklamacje, jeżeli wogóle są to zawsze są rozpatrywane tak, aby klient był zadowolony.
Myślę, że ten wpis napisał ktoś, kto zajmuje się tą profesją i uważa Nas za swoją konkurencję.
Krytyka nie jest dobrym sposobem na konkurowanie. Moim zdaniem trzeba skupić się na profesjonaliźmie, a klienci to docenią.
Pozdrawiam wszystkich formuowiczów,
Wojciech Puławski - Motoguma.pl
COSTA
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/6/2009, 12:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rokus9 » 2/9/2010, 21:37

JA RÓWNIEŻ STANOWCZO OPDRADZAM !!!!!!!!!

PODCZAS WYMIANY OPON W MOTOCYKLU NIESTETY ZDARZA IM SIĘ NISZCZYĆ FELGI I NIE POCZUWAJĄ SIĘ DO WINY I NAPRAWY WYRZĄDZONEJ SZKODY, POZOSTAJE JEDYNIE DROGA SĄDOWA, BO UGODOWE SPOSOBY ROZWIĄZANIA PROBLEMU JAK NA OBECNĄ CHWILĘ NIE ISTNIEJĄ.

JA RÓWNIEŻ STANOWCZO OPDRADZAM !!!!!!!!!
rokus9
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/9/2010, 21:30

Postprzez motoguma » 7/8/2012, 13:45

Witam po raz kolejny
Dzięki Waszemu zaufaniu serwisujemy opony w przeszło 1000 motocyklach w sezonie
Przy takiej ilości możliwa jest wpadka
Jednak przygotowaliśmy się na taką ewentualność i od 2009 roku wszystkie usługi są ubezpieczone w firmie Allianz
Wszystkie motocykle są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń motocykla lub jego części podczas naprawy w MOTOGUMA.pl ubezpieczalnie nie robi żadnych problemów i jeżeli faktycznie uszkodzenie powstanie w serwisie właściciel motocykla otrzymuje 100% zwrotu za nową część.
Szkoda, że posty na nasz temat piszą tylko osoby, które robią wpis anonimowy i nie są użytkownikami forum, Żałuję też, że przy takiej ilości motocyklistów, którzy korzystają z naszych usług na takim fajnym portalu są tylko dwa wpisy i to tak uderzające w naszą solidność :?
Przy tak nie miłej okazji mam też miłą wiadomość dla wszystkich użytkowników motocykli BMW - od paru dni mamy chyba już wszystkie potrzebne adaptery do wyważania kół w Waszych motocyklach.
W imieniu naszego serwisu pozdrawiam wszystkich użytkowników tego portalu
Wojciech Puławski
Motoguma.pl
Motoguma.pl | Wrocław ul. Ks. Witolda 48 | Tel. 500-550-990 | Mail: motoguma@motoguma.pl | GG: 13207833
motoguma
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/7/2009, 13:34
Lokalizacja: Wrocław

Polecam

Postprzez tomek1122 » 24/9/2012, 08:10

Polecam, wszystko sprawnie i bez problemu.
tomek1122
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/9/2012, 08:03
Lokalizacja: Stargard



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê