Zobacz wątek - Geometria ramy, cisnienie spręzania ?! Prosze o Poradę
NAS Analytics TAG

Geometria ramy, cisnienie spręzania ?! Prosze o Poradę

O wszystkim
_________

Geometria ramy, cisnienie spręzania ?! Prosze o Poradę

Postprzez zdzichu123 » 14/7/2009, 16:32

Witam, własnie wczoraj sprzedałem swoje moto Yamahę DT 125 z powodu chęci przesiadki sie na jakies moto sportowe. Po długich namysłach i przymiarkach (mam 190cm) zdecydowałem sie na Aprilie RS 125 z racji tego ze jest duza i ogolnie podeszła mi ale juz mniejsza o to. Temat ma dotyczyc oględzin tego sprzęcika. Jest on z 2001 roku, 2tys.km temu przeszedł gruntowny remont (koles kupił zatarty motorek i wymienił wszystko bo jest wlascicielem warsztatu/serwisu motocyklowego). Serwisowany w niemczech i udokumentowany przebieg do 8500KM. Na dzien dzisiejszy ma przebieg 9800km. Mysle ze warto pojechac i zobaczyc jak sprawa się ma. Moto jest po szlifach z jednej i drugiej strony lecz nie jest mocno poszlifowane (na bokach po 10 rys i na zadupku moze 2). 100% orginał malowanie bo sprawdzałem w serwisówce. Teraz mam pytanie, czy jesli tam pojadę to opłaca się pojechac i zrobic w jakims warsztacie Geometrie Ramy oraz pomiar cisnienia w cylindrze ? Wiem ze nowa Aprilia RS 125 z fabryki ma 12.5 atmosfery. JEsli tak to wiecie moze jaki jest koszt wykonania obydwu tych zabiegów i czy opłaca sie to robic. Pozdrawiam :)
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież


Postprzez wojtasmazi1 » 14/7/2009, 16:36

Jesli malowanie jest oryginalne a plstki nie sa poklejone ani poodzierane to mysle ze moto nie powinno miec zadnego wypadku (ale jk wiemy roznie to u nas bywa) co do cisnienia w cylindrze mozesz sobie sa to sprawdzic manometrem. Jak jak jechalem po swoja aprilke to kupilem sobie manometra dalem za niego 50 zł (mysle nie majatek)
Suzuki Gs 500 1998r -> oczko w głowie
Avatar użytkownika
wojtasmazi1
Stały bywalec
 
Posty: 1455
Dołączył(a): 24/5/2009, 15:03
Lokalizacja: Poznań - Rataje




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê