Zobacz wÄ…tek - Czy to popisowa??
NAS Analytics TAG

Czy to popisowa??

O wszystkim
_________

Czy to popisowa??

Postprzez Pysiaczek » 5/7/2009, 11:44

Mam pytanko.Jedziecie sobie grupka na scigaczach albo samemu widzicie chlopaka lub dziewczyne ktorzy sugeruja wam mała popisówe że tak to ujme. Olewacie ich czy jednak dajeci im szanse popatrzenia??? Co trzeba zrobic byście zrozumieli ze dana osoba oczekuje odwas jakiegos tricku np.wheelie,stoppie.
Licze na ciekawe odpowiedzi :) :lol: i na sposob w jaki mozna was poinformowac o checi zobaczenia umiejetnosci odwas :) :oops: :roll:
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń


Postprzez C-bool » 5/7/2009, 11:55

Ci którzy podpuszczają się na takie coś to według mnie blacharze, a Ci, którzy prowokują to blachary :D
Ewentualnie przegazówka to jeszcze, ale żeby na koło? Tym bardziej w mieście...
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez YZF R1 » 5/7/2009, 12:01

Tiaaa C-bool dokładnie jak mnie wkurzają takie dupki co pokazują żeby im przy gazować albo na koło poderwać o meeeen żenada a jeszcze większa żenada to jak koleśna motocyklu daje się podpuścić ja zawsze takich zlewam a jaki widzę jakiś leszczy z piwem to pukam im się w kask.... no chyba że stoją jakieś panny i podniosą bluzki to wtedy kto wie....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pysiaczek » 5/7/2009, 12:02

Oj umnie w miescie jest idealny odcinek zeby sobie smignac 200km/h ale co mi z tego xd
wiec jazda na jednym kole na moje nie powina byc dlanich trudnoscia.
czasami nie trzeba ich prowokowac sami pokazuja cos od siebie. :)
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń

Postprzez TomoR1 » 5/7/2009, 12:28

To zalezy od mojego humoru i jak odbieram osobe ktora mnie podpuszcza
Jak to jakies pajace to tylko sie patrze na goscia jak na idiote i go olewam.
A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:
Avatar użytkownika
TomoR1
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 4/12/2008, 19:34
Lokalizacja: Nowodwór/Maynooth

Postprzez Pysiaczek » 5/7/2009, 12:37

TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń

Postprzez elco » 5/7/2009, 13:32

Ja zawsze pukam palcem wskazujacym w kask na znak pelnego zrozumienia :P
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez sebekmelior » 5/7/2009, 14:51

Hahaha elcommendante a nie miales problemow pozniej z komunikacja z tymi osobami?? przejezdzajac lub zatrzymujac sie gdzies pod sklepem?? xD
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez SzpiceR » 5/7/2009, 18:01

ja sie przyznam bez bicia ze zawsze wale odicnke jak przejezdzam pod wiaduktem... ooo ten dzwiek i uciekajace mohery <3
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Leg1oN » 5/7/2009, 18:10

ja rowniez jak widze ze ktos wyglada spoko, a jak to jakis pajac to macham tylko glawa z politowaniem lub pukam sie w kask.. wyrazajac moje zdanie..
jednak najczęsciej zdaza mi sie ze male dzieciaki patrza sie z pasja na moto i oczekuja jakiegos sygnalu.. jak widze takiego bobena zapatrzonego we mnie to nie moge wyrobic i zawsze machne do niego lub ruszę manetka pare razy.. mnie to nic praktycznie nie kosztuje a dzieciak ma ubaw maly..
btw. to calkiem zdrowe podejscie, prosze mnie nie posadzac o pedofilie.. hehe
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez SzpiceR » 5/7/2009, 18:11

masz racje legion :D ja tez pamietma jak bylem maly i mnie to cieszylo zawsze :D i teraz tez tak robie :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Czester » 5/7/2009, 18:20

Ostatnio przejeżdżałem obok grupki dzieciaków i już z daleka jeden z nich pokazywał mi kręcąc ręką żebym przygazował to co mi tam, wkręciłem sprzęta na 15k obr. i od razu mieli banany na twarzach :) Mnie to nic nie kosztuje a dzieciaki mają frajdę.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez eBuch » 5/7/2009, 18:27

Fakt, dzieciaki sie strasznie ciesza jak sie przygazowke zrobi...

Sam jak bylem maly... nieeee, do teraz kocham ten dzwiek i zawsze chetnie nastawie ucho jak jakis motocykl przejezdza :wink:
Pzdr

Yamaha Majesty 250
eBuch
Świeżak
 
Posty: 342
Dołączył(a): 26/3/2009, 10:48
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Demotywatrrro » 5/7/2009, 20:41

Pysiaczek napisał(a):
TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/


A po czym to poznajesz ? Czy po prostu masz jakiÅ› kompleks ?
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Bystry » 5/7/2009, 20:58

a ja zawsze jak widzę moto to się uśmiecham do prowadzącego :D i z daleka lukam co to i się zawszę odwracam :D Jadąc kiedyś na skuterku koleś mi sam machnął ręką i ja też, a tam od razu z 5 z tyłu za nim na koło i też machnęli ^^ :D a ja koszula śmiga :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Pysiaczek » 5/7/2009, 21:45

Demotywatrrro napisał(a):
Pysiaczek napisał(a):
TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/


A po czym to poznajesz ? Czy po prostu masz jakiÅ› kompleks ?


Bo znam takich ludzi ktorzy tacy juz sa.Kompleksy nie sa zle.Kazde je ma ale jezeli ty uwazasz to za kompleks to niewiem czy usiebie kiedys szukales
Pysiaczek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1/7/2009, 12:41
Lokalizacja: Toruń

Postprzez patryk83 » 6/7/2009, 08:23

Ja się nie mam czym popisywać bo nic na moto nie potrafię nie licząc ruszenia spod świateł i zakręcania na zakrętach a i to pewnie lipne jest :D

Jeżeli o przygazówke chodzi to spoko nie widzę problemu ale prowokować do żadnych wyczynów sie nie daje i zlewam takie coś
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Przemo_rene » 6/7/2009, 12:07

z doznań dźwiękowych to najbardziej atrakcyjnie wg. mnie wychodzi na wysokich obrotach maneta 110011010111 i aż za czerwone pole ;) (przyspieszając ciągle...mega agresywnie to brzmi :lol: ) - ogólnie im więcej chaosu się słyszy w odkrecaniu tym mnie to bardziej się podoba (pomijając skuteczność takich zabaw i kaszty napędu...itd...)

Ale na zaczepki nie reaguje. Czasem sam robie coÅ› "dla ludu" ;D
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Demotywatrrro » 6/7/2009, 12:31

Pysiaczek napisał(a):
Demotywatrrro napisał(a):
Pysiaczek napisał(a):
TomoR1 napisał(a):A jak czuje ze ktos sie patrzy na mnie i mu sie oczka swieca i nie moze oczu oderwac od maszyny bo poprostu to Kocha to nie musi mnie nawet prosic zebym na gume maszyne postawil :lol:


To wystarczy ze przejedziesz obok mnie.
Ale denerwuja mnie czasami Ci ktorzy jada na motorze i mysla ze sa lepsi bo oni maja Ta piekna maszyne ;/


A po czym to poznajesz ? Czy po prostu masz jakiÅ› kompleks ?


Bo znam takich ludzi ktorzy tacy juz sa.Kompleksy nie sa zle.Kazde je ma ale jezeli ty uwazasz to za kompleks to niewiem czy usiebie kiedys szukales


Po prostu jakoś nie zwracam na innych uwagi, lepiej mi się z tym żyje.
Demotywatrrro
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 22/6/2009, 17:59

Postprzez Konio » 6/7/2009, 13:50

Jak mnie podpuszcza zeby przegazowac to czemu mam im tego nie zrobic? Nic mnie to nie kosztuje a radoche ludzie maja :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê