Zobacz wÄ…tek - ninja streetfighter mam problem:(
NAS Analytics TAG

ninja streetfighter mam problem:(

Dyskusje na temat Polskiego Stowarzyszenia Odpowiedzialnego Doskonalenia Techniki Jazdy na Motocyklu.
_________

ninja streetfighter mam problem:(

Postprzez bartek83 » 4/7/2009, 10:53

witam mam problem z ninja 600 z 2000r . przerobilem ja na streeta i przy wiekszych predkosciach dlawi sie . moze ktos mial podobny problem lub wie co moze byc tego przyczyna czy moze dostawac za duzo czy za malo powietrza. bo jak jade powoli to na obroty wchodzi elegancko. probowalem troche zmniejszyc doplyw tez sie dlawil. ratujcie bo che sie jezdzic ale jak narazie to brocha z tego wychodzi . z gory dziekuje za wszelkie rady i pomysly
bartek83
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/7/2009, 10:20
Lokalizacja: sokolka


Postprzez Edby » 4/7/2009, 14:54

tez mialem taki problem i zasłoniłem z przodu kawałkiem gumy (przyczepilem do ramy) i graa..
Edby
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15/4/2009, 15:22
Lokalizacja: W-w


Postprzez bartek83 » 5/7/2009, 10:01

witam dziekuje za odpowiedz i mam ogromna prosbe moze masz jakiej foto jak to wyglada jakiej mniej wiecej wielkosci zostawiles otwory moze masz jakies foto bylbym wdzieczny jakbys wyslal mi je na maila bartekkartpiel@wp.pl. bo ja tez probowalem to przyslaniac przekieorwywac to powietrze bo myslalem ze od pedu robi cie podcisnienie przy wlocie i niec na postoju jest ok wchodzi dobrze na obroty ale przy wiekszej przedkosci traci moc.
bartek83
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4/7/2009, 10:20
Lokalizacja: sokolka



Powrót do Stowarzyszenie Streetfighter



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê